9 центрів в Україні

 • м. Київ, пр-т. Героїв Сталінграда 55
  м. Київ, пр-т. Героїв Сталінграда 55
 • м. Київ, вул. Ревуцького 32
  м. Київ, вул. Ревуцького 32
 • м. Київ, пр-т. Маяковського 10
  м. Київ, пр-т. Маяковського 10
 • м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 39
  м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 39
 • м. Дніпро, вул. Гоголя 12
  м. Дніпро, вул. Гоголя 12
 • м. Краматорськ, вул. Героїв України 17
  м. Краматорськ, вул. Героїв України 17
 • м. Київ, вул Ахматової 31
  м. Київ, вул. Ахматової 31
 • м. Київ, вул. Ломоносова 58
  м. Київ, вул. Ломоносова 58
 • м. Київ, вул. Будівельників 43/12
  м. Київ, вул. Будівельників 43/12

Візіум сьогодні:

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 9 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

9 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

Досвідчені лікарі

Володимир Володимирович Явтушенко

Кандидат медичних наук, провідний катарактальної хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії.


Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (АSCRS), член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою. Стаж роботи за фахом 19 років. Провів понад 20000 мікрохірургічних операцій різного ступеня складності ..

Світлана Михайлівна Орлова

Головний лікар Клініки Відновлення Зору, офтальмохірург, лікар вищої категорії


Один з перших фахівців рефракційної лазерної мікрохірургії ока в Україні з досвідом роботи в Німеччині та Бельгії. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Дитяча офтальмологія», «Сучасні аспекти хірургічного лікування і корекції короткозорості та астигматизму», «Рефракционная і лазерна хірургія» і т.д. Постійний учасник міжнародних та українських конференцій, з'їздів офтальмологів. Ведучий офтальмохірург клініки. Володіє сучасними методиками Ексімер-лазерної хірургії.

Стаж роботи: 29 років.

Світлана Михайлівна провела понад 14560 Ексімер-лазерних корекцій зору.

Лариса Миколаївна Коваленко

Головний лікар Центру лазерної хірурги очі «Візіум» г. Киев. Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, офтальмохірург.


Спеціалізація: рефракційна хірургія (Ексімер-лазерні корекції зору), кератоконус, лазерна мікрохірургія (лазеркоагуляция сітківки). Захистила дисертацію (2008) по темі «Підвищення ефективності фоторефрактивному кератектоміі (ФРК) при корекції міопії високого ступеня».

Автор патенту «Спосіб профілактичного лікування помутнінь рогівки при проведенні фоторефрактивному терапія» (у співавторстві з д.мед.н., Г. Жабоєдов, канд. Мед. Наук Г. Пархоменко).

2010- 2014 доцент кафедри клінічної та лабораторної діагностики Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара. Є автором більше 30 статей і тез, опублікованих в Україні і за кордоном.

Стаж роботи: 24 роки.

Марина Володимирівна Капоріна

Головний лікар Центру Діагностики Зору, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, лікар-ретинолог.

Спеціалізується на лікуванні дистрофічних і судинних захворювань очей, в тому числі, діабетичних ускладнень (ретинопатії), запальних захворювань, захворювань рогівки: кератоконуса, рефракційної патології очей. Займається рефракційної Ексімер-лазерної хірургією, а також використовує методику корекції зору за допомогою ортокератологіческіх лінз Paragon. Регулярно проходить тематичні курси та курси удосконалення лікарів, відвідує різні Всеукраїнські та Міжнародні конференції, в тому числі EURETINA, а також є постійним учасником Міжнародного Конгресу "Білі Ночі" (Санкт-Петербург), Міжнародного Конгресу "OCT Angiographiy and "En Face OCT Congress" (Рим).

Стаж роботи: 28 років.

Ніна Георгіївна Грекова

Завідуюча відділенням. Лікар-офтальмолог вищої категорії.


Ніна Георгіївна провідний ретинолога, спеціалізується на лазерних методах лікування захворювань заднього і переднього відрізка ока. Займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, діабетичної ретинопатії, макулодистрофії, глаукоми, вторинної катаракти та ін. Регулярно бере участь в наукових конференціях в Україні та за кордоном.

Автор статей по лазерному лікуванню центральних і периферичних дистрофій сітківки, діабетичної ретинопатії у дітей і дорослих, з порівняльного аналізу фізіотерапевтичного і хірургічного лікування атрофії зорового нерва при глаукомной і інших оптичних нейропатиях.

Пройшла 66-е Тюбінгенського курси з питань проблем відшарування сітківки і витреоретинальной хірургії на базі офтальмологічної кафедри Військово-медичної академії ім. Кірова, м.Санкт-Петербург.

Стаж роботи: 35 років.

Обладнання світових виробників!

Allegretto Wave Eye-Q EX 500 (Alcon)

Ексимерний лазер нового покоління, призначений для проведення високоточної лазерної корекції зору. вважається одним з найшвидших в світі, що сприяє відмінним післяопераційним показниками і швидкому реабілітаційного періоду. Одночасно з високою швидкістю впливу лазера установка не допускає ефекту нагрівання рогівки ока, що також сприятливо впливає на процеси відновлення після операції.

Все обладнання

 

Офтальмологічна клініка в Києві

«Візіум» - це найбільша мережа офтальмологічних центрів в місті Київ.

Кожен з них - спеціалізована офтальмологічна клініка, з кращим європейським обладнанням і професіоналами світового рівня. У клініці працюють 40 досвідчених лікарів офтальмологів. Наша команда докторів: кандидати медичних наук, асистенти кафедри НМУ ім. А. А. Богомольця, офтальмохірурги і дійсні члени Європейського товариства рефракційних та катарактальних хірургів, а також Американської академії офтальмології, лікарі-офтальмологи всіх категорій. Саме вони застосовують найефективніші і сучасні технології в діагностиці та лікуванні очних захворювань.

З 2016 клініка Візіум є референтним центром американської компанії "Alcon" - одного зі світових лідерів у виробництві офтальмологічного обладнання та товарів. Даний Статус підкреслює наявність в наших клініках сучасного обладнання, а також дає можливість нашим лікарям навчати колег нових напрямків діагностики та хірургії.

Ні для кого не секрет, наскільки важливо хороший зір для людини. На сьогоднішній день ваше здоров'я і здоров'я ваших очей залежить від якості обладнання і від професіоналізму лікаря, який проводить обстеження.

Основна мета нашої роботи - повернути Вам можливість бачити світ яскравим і чітким, яким він і повинен бути. І у нас є все, щоб це зробити.

Довіряйте своє здоров'я професіоналам і приходьте на обстеження в офтальмологічні центри "Візіум", які знаходиться в Києві на лівому і правому березі. У вас є можливість вибрати клініку, яка розташована максимально близько до вашого будинку або місця роботи. Ми економимо ваш час.

Клініка очної хірургії "Візіум" - це унікальна офтальмологічна клініка сучасної медицини, яка надає послуги очної хірургії і терапевтичної допомоги людям, у яких виникли проблеми із зором.

Офтальмологічний центр

Офтальмологічний центр "Візіум" працює в Києві з 2010 року. Ми знаходимо універсальний підхід до кожної людини! Серед наших пацієнтів люди різних вікових категорій з  різними офтальмологічними захворюваннями..

Кожному пацієнту ми гарантуємо якісне та безпечне лікування.

Офтальмологічних клінік в Києві десятки, але існує безліч переваг лікування саме у нас.

У клініці "Візіум" використовують  сучасне обладнання, а це, як відомо, одна з головних складових  точної діагностики з подальшим лікуванням. Наш персонал - це  досвідчені лікарі офтальмологи, які беруть участь у створенні новітніх методик лікування проблем із зором.

Досвід і знання фахівців в нашій клініці очної хірургії - це запорука вашого безпечного, ефективного і якісного лікування.

Наші офтальмологічні клініки розташовані за адресою  метро Позняки - вулиця Ахматової 31 та метро Харківська - вулиця Ревуцького 32..

Клініка по лікуванню очних захворювань

Клініка відновлення зору «Візіум» - спеціалізована офтальмологічна клініка в Києві, з  кращим європейським обладнанням та  професіоналами світового рівня..

Приділіть увагу здоров'ю Ваших очей і довіртеся професіоналам у сфері офтальмології. багато чинники впливають на погіршення зору. Щоб не було проблем і ускладнень з вашим зором потрібно проходити повну діагностику зору в клініці офтальмології (очна лікарня).

 

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее