• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Астигматизм

Це дефект зору, який пов'язаний з неправильної формою кришталика або рогівки ока. Що і знижує гостроту зору через що все стає розмитим і викривленим ..

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Підбір окулярів для дорослих і дітей

грн

Сферичних і астигматичних Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

150

Лазерна корекція при міопії з астигматизмом за 1 око

грн

Методом LASEK

9 200

Асферична програма Wavefront, Custom-Q

12 000

Персоналізована. Незалежно від ступеня міопії

15 000

Лазерна корекція методом LASIK

грн

Методом LASIK

9 500

Асферична програма Wavefront, Custom-Q

13 000

Персоналізована. Незалежно від ступеня міопії

17 000

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування астигматизму

Око людини - це досить складна система, яка складається з природних лінз. І чітке зображення можливо тільки в разі, якщо промені світла, які проходять через цю систему фокусуються на потрібній точці сітківки. Але при астигматизмі через неправильної форми рогівки або кришталика потрібна фокусування променів не відбувається, а як наслідок - зір порушено і людина бачить навколишні предмети викривленими, місцями розмитими і прямі лінії виглядають зігнутими. При астигматизмі основна мета лікування - змінити силу заломлюючого апарату очі таким чином, щоб зображення припало на необхідну область сітківки для отримання хорошого зору без типових для астигматизму спотворень.

Як бачить людина з астигматизмом

Астигматизм

До корекції при астигматизмі
Після корекції нормальний зір
Астигматизм приносить людині видимий дискомфорт, оскільки всі об'єкти навіть на найменшому відстані здаються розмитими, викривленим і розтягнутими. Таке порушення зору призводить до того, що для людини стає неможливим багато повсякденні завдання - такі, як читання і розпізнавання предметів. При астигматизмі важливо правильно підібране лікування, інакше патологія тільки посилиться.
 
Люди, які страждають астигматизмом не тільки втрачають можливість повноцінно бачити навколишній світ днем, але і при зниженій освітленості вночі або в сутінках позбавляються можливості розрізняти кольори. Якщо ваші очі швидко втомлюються, з'являється відчуття тиску і головні болі - обов'язково перевірте зір!

Причини астигматизму

Існує кілька причин астигматизму - спадковість і неправильне вплив на рогівку. У першому випадку форму рогівки людина отримує від батьків і запобігти вроджений астигматизм неможливо. Найчастіше астигматизм у дітей саме вроджений і вимагає негайного і головне правильного лікування.

Але, важливо розуміти, що людей з правильним будовою рогівки не існує в принципі, у кожної людини є мінімальне відхилення і якщо воно не перевищує 0,5 D, то ніякого впливу на гостроту зору не несе. Якщо ж перевищення є - його потрібно якомога швидше коригувати. Як лікувати такий астигматизм? Все дуже просто - звернутися до досвідченого офтальмолога, оскільки тільки фахівець може виявити патологію в ранньому дитинстві і призначити коректне лікування.
 
Причиною придбаного астигматизму є деформація рогівки в результаті травми. Тобто, будь-яке порушення правильного будови ока несе за собою зміною оптичних властивостей рогівки. Як тільки хоч трохи змінилася структура рогівки, відразу змінюється і рефракція променів світла і як наслідок - астигматизм.
 

Види астигматизму

Виділяють основні три види астигматизму. Миопический або короткозорий астигматизм - патологія при якій спостерігається зниження зору, і пацієнт бачить об'єкти витягнутими. В цьому випадку обидва меридіана або один головний мають короткозорість. Гіперметропіческій або далекозоре астигматизм - в цьому випадку переважає далекозорість, як наслідок заломлююча сила очі слабшає і відбувається расфокусировка зображення. І останній - змішаний астигматизм, який є поєднанням короткозорості і далекозорості в двох меридіанах одночасно.

Як позбутися від астигматизму?

На сьогоднішній день існує кілька способів лікування астигматизму. Який метод вибрати саме вам? Відповідь на це питання може дати тільки фахівець після повної діагностики вашого зору.
 
Лазерна корекція - найпопулярніший метод виправлення астигматизму, оскільки вже через пару годин після процедури пацієнти можуть повноцінно бачити навколишній світ і насолоджуватися 100% зором. Рефракционная заміна кришталика - це оптимальний метод для людей з високим ступенем короткозорості. Метод заснований на заміні кришталика ока. Така операція дозволяє позбутися відразу від декількох захворювань очей. Корекція захворювання за допомогою окулярів - в цьому випадку пацієнтам виписують окуляри зі спеціальними лінзами. Очкова корекція не користується особливою популярністю, оскільки носка очок викликає масу незручностей. Але бувають випадки, коли цей спосіб необхідний для виправлення астигматизму.
 
Лінзи при астигматизмі - це відмінна альтернатива очками, спеціальні торичні лінзи не доставляють незручності при носінні і допомагає значно поліпшити зір.
 
Важливо відзначити, що неправильно підібране лікування може стати причиною розвитку небезпечних очних патологій. Тому проходити діагностику та корекцію зору важливо у досвідчених фахівців!
 
У клініці «Візіум» прийом ведуть досвідчені лікарі офтальмологи, які допоможуть вам не тільки правильно визначити захворювання, але і швидко відновити зір. Якщо у вас є хоч найменші ознаки захворювання - запишіться на прийом і повну діагностику! Пам'ятайте, що будь-яке захворювання краще всього лікувати на початкових стадіях, тому, подбайте про здоров'я своїх очей прямо зараз!

 

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее