• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Блог

Навколишній світ прекрасний, наповнений яскравими фарбами та дивовижними зображеннями. Недаремно кажуть, що найкращий художник — це природа. Але, на жаль, не кожен може похвалитися тим, що бачить всі ці принади на 100% чітко. Часто порушення зору заважає нам повноцінно насолоджуватися життям.

Кон'юнктивіт очей -  це захворювання запального характеру, що вражає слизову оболонку очного яблука і повік. Для діагностики та лікування краще звернутися до лікаря-офтальмолога, щоб уникнути ускладнень та зберегти зір.

Комп'ютерна томографія очей є одним з найефективніших методів діагностики захворювань внутрішніх органів зорової системи. Для дослідження використовується спеціальний апарат, а в самому процесі основну роль відіграє інфрачервоний промінь. Оптична томографія очей на тлі інших способів обстеження відрізняється високою точністю.

Зір є цінним даром, але надкрихким. Ніхто не застрахований від його погіршення, і це зовсім не обов'язково пов'язано з віком. Офтальмолога відвідують і молоді люди, що особливо є актуальним у нинішніх реаліях, коли в роботі й дозвіллі активно залучені комп'ютери й мобільні пристрої. Фахівцями розроблено безліч способів профілактики зору. Одним із найдієвіших та доступних є правильне харчування. Кожна людина повинна знати, які продукти можна їсти, а які не варто, і це обговоримо далі.

Імплантація інтраокулярної лінзи (ІОЛ) – сучасна ультразвукова методика лікування катаракти, що попереджає втрату зору та розвиток астигматизму. Штучний кришталик вироблений із матеріалу, біологічно сумісного з тканинами організму, за своїми оптичними характеристиками максимально наближений до природних параметрів. Варіативність моделей ІОЛ, що представлені на офтальмологічному ринку, дозволяє лікарю обрати кришталик з оптимальними для системи зору пацієнта корекційними можливостями.

Зір — це важлива частина сприйняття дитиною навколишнього світу. Хвороби очей здатні затримати розвиток та негативно вплинути на загальний стан здоров'я малюка. На ранній стадії багато з них позитивно реагують на лікування, тому що система зору тільки формується та володіє достатніми резервами. На жаль, помітити порушення у маленької дитини не завжди вдається навіть найуважнішим батькам. Тому так важливо не пропускати планові огляди у спеціаліста. Прийом дитячого лікаря офтальмолога не займає багато часу, але регулярне обстеження дозволяє попередити незворотні наслідки для зору.

Відтоді як телебачення увійшло в життя людини та стало забирати майже весь вільний час, почалися суперечки щодо впливу телевізора на зір. Значна кількість дітей та дорослих годинами безперервно знаходяться перед блакитним екраном. Хоча в офтальмологів і є розбіжності в поглядах, проте вони сходяться на тому, що проблеми з візуальним сприйняттям у дорослої людини виникають не від того, що вона дивиться в екран, а через те, що робить це неправильно.

Щорічно стрімко збільшується кількість людей, у яких спостерігаються різні проблеми з зором. Серед молодих і зовсім юних найбільш поширена короткозорість, а у літніх – катаракта. При цьому виникають небезпідставні занепокоєння, оскільки остаточно втратити зір ніхто не хоче. Щоб впоратися з проблемою, багато хто йде на кардинальні заходи – лікарське втручання.

Після 45 років усі органи починають старіти та працюють не так ефективно, як в молодості. З віком сильно змінюється зір. Майже всі літні люди носять окуляри, навіть якщо раніше не мали жодних проблем. У більшості випадків це пов'язано з віковою макулярною дегенерацією. Це поширене захворювання найчастіше діагностують людям старше ніж 70 років. Варто розібратися, чому зір у літньому віці падає та чи можна цього уникнути.

Проблема сильного пересихання очей з'являється при їх частому перенапруженні – наприклад, після довгого сидіння за комп'ютером. Якщо ситуація набуває серйозного характеру, стає постійною, пацієнту діагностують синдром сухого ока. При такій хворобі сльози випаровуються надто швидко або недостатньо виробляються. Це викликає подразнення, біль, відчуття сухості, печіння. Для лікування призначають препарати штучної сльози.

Здоровий, активний спосіб життя благотворно впливає на всі органи, покращує самопочуття й допомагає завжди тримати себе в тонусі. Спорт сьогодні стає трендом, і тренажерні зали постійно поповнюються новими клієнтами. Але будь-яке інтенсивне навантаження може виявитися шкідливим, якщо не враховувати стан здоров'я. Наприклад, вплив спорту на зір при захворюваннях очей може виявитися дуже негативним.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее