• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Блог

Одним із ефективних способів, що дозволяє боротися з поганим зором, являються окуляри. Це не дивно, враховуючи той факт, що саме окуляри мають найбільш доступну вартість, їх легко доглядати і просто використовувати.

Досить часто лікарі визначають у дитини наявність далекозорості ще під час раннього віку. Що ж це за недуга? Які його симптоми і як лікувати далекозорість, щоб відновити здоров'я очей дитини? Пропонуємо розібратися!

Очне яблуко покривається із зовнішнього боку тоненьким прозорим шаром тканини, яка має назву кон'юнктива. Вона являє собою слизову оболонку, в ній знаходяться у великій кількості невеликі кровоносні судини. З деяких причин кровоносні судини розширюються, візуально буде видно, що є почервоніння. Проте виникають ситуації, коли судини як розширилися, а й луснули. Далі в простір, який утворює кон'юнктива і склера, надходить крапля крові і це може виглядати так, ніби великий простір ока залито кров'ю. Незважаючи на те, що на перший погляд це може виглядати лякаюче, насправді такі крововиливи не викликають болючих відчуттів і зорових порушень. Тому зазвичай людина сама не помічає проблеми до моменту, доки не підійде до дзеркала або їй не повідомлять про це близькі. Якщо ж судина, яка луснула, приносить болючі відчуття, не варто зволікати з відвідуванням спеціаліста.

Кришталик - це біологічна лінза, необхідна людині для підтримки нормального рівня гостроти зору. Він має двоопуклу форму і розташовується між склоподібним тілом та райдужкою.

Навколишній світ прекрасний, наповнений яскравими фарбами та дивовижними зображеннями. Недаремно кажуть, що найкращий художник — це природа. Але, на жаль, не кожен може похвалитися тим, що бачить всі ці принади на 100% чітко. Часто порушення зору заважає нам повноцінно насолоджуватися життям.

Кон'юнктивіт очей -  це захворювання запального характеру, що вражає слизову оболонку очного яблука і повік. Для діагностики та лікування краще звернутися до лікаря-офтальмолога, щоб уникнути ускладнень та зберегти зір.

Комп'ютерна томографія очей є одним з найефективніших методів діагностики захворювань внутрішніх органів зорової системи. Для дослідження використовується спеціальний апарат, а в самому процесі основну роль відіграє інфрачервоний промінь. Оптична томографія очей на тлі інших способів обстеження відрізняється високою точністю.

Зір є цінним даром, але надкрихким. Ніхто не застрахований від його погіршення, і це зовсім не обов'язково пов'язано з віком. Офтальмолога відвідують і молоді люди, що особливо є актуальним у нинішніх реаліях, коли в роботі й дозвіллі активно залучені комп'ютери й мобільні пристрої. Фахівцями розроблено безліч способів профілактики зору. Одним із найдієвіших та доступних є правильне харчування. Кожна людина повинна знати, які продукти можна їсти, а які не варто, і це обговоримо далі.

Імплантація інтраокулярної лінзи (ІОЛ) – сучасна ультразвукова методика лікування катаракти, що попереджає втрату зору та розвиток астигматизму. Штучний кришталик вироблений із матеріалу, біологічно сумісного з тканинами організму, за своїми оптичними характеристиками максимально наближений до природних параметрів. Варіативність моделей ІОЛ, що представлені на офтальмологічному ринку, дозволяє лікарю обрати кришталик з оптимальними для системи зору пацієнта корекційними можливостями.

Зір — це важлива частина сприйняття дитиною навколишнього світу. Хвороби очей здатні затримати розвиток та негативно вплинути на загальний стан здоров'я малюка. На ранній стадії багато з них позитивно реагують на лікування, тому що система зору тільки формується та володіє достатніми резервами. На жаль, помітити порушення у маленької дитини не завжди вдається навіть найуважнішим батькам. Тому так важливо не пропускати планові огляди у спеціаліста. Прийом дитячого лікаря офтальмолога не займає багато часу, але регулярне обстеження дозволяє попередити незворотні наслідки для зору.

Відтоді як телебачення увійшло в життя людини та стало забирати майже весь вільний час, почалися суперечки щодо впливу телевізора на зір. Значна кількість дітей та дорослих годинами безперервно знаходяться перед блакитним екраном. Хоча в офтальмологів і є розбіжності в поглядах, проте вони сходяться на тому, що проблеми з візуальним сприйняттям у дорослої людини виникають не від того, що вона дивиться в екран, а через те, що робить це неправильно.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее