• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Дитяча
офтальмологія

Дитяча офтальмологія

Розвиток зору триває від народження до 14 років, тому важливо в цей період регулярно перевіряти гостроту зору, стежити за режимом навантажень на очі. Своєчасна діагностика аномалій рефракції дозволяє відновити зір у процесі розвитку ока за допомогою апаратного лікування. Апаратне лікування — це комплекс терапевтичних і комп'ютерних програм, які допомагають відновити зір при далекозорості, астигматизмі і багатьох видах косоокості, а при короткозорості сприяє затримці прогресування процесу.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальні хірурги, ретинологи, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші фахівці вузького напряму.

Найбільша в Києві мережа офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей.

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників( Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

10 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Діагностика та консультація

грн

Повне обстеження і консультація лікаря для дітей

670

Повторне обстеження і консультація в перебігу 3 місяців після першого

350

Індивідуальна програма «Апаратне лікування»

грн

1 сеанс апаратного лікування.

 

Програма «Комп'ютерний синдром»

240

Програма «Міопія»

240

Програма «Амбліопія»

240

Програма «Косоокість»

270

Програма «Амбліокор»

300

Програма «Амбліокор+»

330

Програма «Синоптофор»

140

He-Ne лазер

70

Тренування резервів акомодації;

140

 

Досвідчені лікарі

Світлана Михайлівна Орлова

Головний лікар Клініки Відновлення Зору, офтальмолог хірург, лікар вищої категорії

Один з перших фахівців рефракційної лазерної мікрохірургії ока в Україні з досвідом роботи в Німеччині та Бельгії. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Дитяча офтальмологія», «Сучасні аспекти хірургічного лікування і корекції короткозорості та астигматизму», «Рефракционная і лазерна хірургія» і т.д. Постійний учасник міжнародних та українських конференцій, з'їздів офтальмологів. Ведучий офтальмохірург клініки. Володіє сучасними методиками Ексімер-лазерної хірургії.

Стаж роботи: 29 років.

Світлана Михайлівна провела понад 14560 Ексімер-лазерних корекцій зору

Ірина Валентинівна Деряпа

Кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії, консультант.

Спеціалізація: офтальмологія, дитяча офтальмологія.

Ірина Валентинівна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі, очкової і контактної корекцією, а також методом корекції зору за допомогою ортокератологіческіх лінз Paragon. Лауреат нагороди ім. Н.А. Пільман «За внесок в розвиток дитячої офтальмології в Україні». Автор 42 наукових статей і 1 винаходу. З 19991 року - учасник і доповідач на офтальмологічних конференціях і з'їздах в Україні та Росії, а також на міжнародних офтальмологічних конгресах в Амстердамі, Барселоні, Парижі: European Society of Ophthalmology SOE - 2009 The European Society of Cataract and Refractive Surgeons ESCRS - 2009 Viennese Society of Ophthalmology WOG - 2005 2010 2012, 2015. European Society of Retina Specialists Euretina - 2010, 2011, 2014. Учасник щорічного засідання Німецького офтальмологічного спільноти (2004-2015 р.р.), 1 усний, 3 стендових доповіді. Має сертифікати: GCP (Good Clinikal Practice) - 2008, 2010, 2014 року, 2015.

Стаж роботи: 25 років.

Наталія Вікторівна Бондар

Лікар-офтальмолог вищої категорії

Спеціалізація: дитяча офтальмологія.

Наталія Вікторівна займається діагностикою та лікуванням очної патології у дітей: аномалій рефракції, косоокості, амбліопії, вродженої та спадкової патології очей.

Проводить профілактичні огляди дітей згідно з Наказами МОЗ України. Проводить підбір окулярів, контактних лінз. Учасник міжнародних конференцій.

Стаж роботи: 25 років

Марина Іванівна Гірчиця

Лікар-офтальмолог 1 категорії, консультант

Марина Іванівна веде амбулаторний прийом дорослих і дітей, проводить витягання чужорідних непроникаючих тел з ока, інструментальну і апаратну діагностику очних захворювань, лазерну дісцізія при вторинної катаракти. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Катараката», «Офтальмологія», «Оптометрія та контактна корекція» і т.д.

Спеціалізація: доросла офтальмологія.

Лікар-офтальмолог другої категорії.

Стаж роботи: 10 років

Олена Володимирівна Воробйова

Дитячий лікар-офтальмолог, консультант

Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики ока, складними підбиранням очової і контактної корреція. Займається діагностикою, лікуванням амбліопії, косоокості, астигматизму, міопії та інших захворювань очей у детей.Приймає участь в наукових офтальмологічних конференціях.

Юлія Анатоліївна Іванова

Дитячий лікар - офтальмолог вищої категорії, консультант

Спеціалізація дитяча офтальмологія

Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі, очкової і контактної корреція. Займається діагностикою, лікуванням амбліопії, косоокості, астигматизму, міопії та інших захворювань очей у детей.Прінімает участь в наукових офтальмологічних конференціях.

Стаж роботи: більше 20 років

Як ми допоможемо вашій дитині?

Дитяча офтальмологія

Розвиток органу зору проходить від народження до 14 років, тому дуже важливо в цей період регулярно перевіряти гостроту зору, стежити за режимом зорових навантажень. Своєчасна діагностика аномалій рефракції дозволяє відновити зір у процесі розвитку ока за допомогою апаратного лікування. Апаратне лікування - це комплекс терапевтичних і комп'ютерних програм, які допомагають відновити зір при далекозорості, астигматизмі (читайте також статтю "Астигматизм у дітей") і багатьох видах косоокості, а при короткозорості сприяє затримці прогресування процесу.

Ми допоможемо вашій дитині при:

  • амбліопії;
  • косоокості (порушеннях бінокулярного зору);
  • далекозорості;
  • астигматизмі;
  • міопії (короткозорості);
  • астенопії.

До кожного хлопчика і дівчинки в нашій клініці індивідуальний підхід. Для кожного випадку - свій комплекс вправ. Курс лікування 10-15 днів. Тривалість - 25-30 хвилин.

Амбліокор допомагає мозку пацієнта сформувати нові рефлекторні зв'язки, які забезпечують більш високий рівень зорової функції. Це дозволяє відновлювати зір при багатьох захворюваннях, при яких традиційні методи (медикаментозне лікування або хірургічне втручання) не завжди ефективні або неможливі.

Макулостимулятор використовують для лікування амбліопії, міопії, гіперметропії, зорової астенопії у дітей, починаючи з раннього віку.

Амбліопанорама використовується для лікування амбліопії, функціональної недорозвиненості сітківки, починаючи з раннього дитячого віку.

Магнітотерапія (NAMSA) - ефективна при лікуванні патології акомодації. Прилад АСО - це електростимуляція ока, яка сприяє підвищенню провідності імпульсів в зоровому нерві і особливо ефективна при короткозорості, атрофії зорового нерва.

Гелеонеоновий стимулятор використовується для лікування амбліопії.

Апарат «Струмочок» - його дія заснована на тренуванні механізму акомодації. Використовується для лікування короткозорості, зняття спазму акомодації, для зниження стомлюваності при роботі з комп'ютером і в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.

Сінаптофор - прилад для лікування косоокості та інших видів порушення бінокулярного зору. Дозволяє проводити комплекс лікувальних тренувань, за допомогою яких відбувається злиття двох зображень в одне. Тренує і розвиває зорові резерви людини.

Комп'ютерні програми використовуються для консервативного лікування косоокості та дозволяють досягти правильного положення очей, відновити бінокулярний зір без хірургічного втручання. А також лікують амбліопію.

Масажні окуляри стимулюють кровообіг, активізують подачу кисню в тканини ока.

Дитяча офтальмологія в Києві

Сьогодні все частіше ми можемо зіткнутися з проблемами зору у дітей. Причинами таких порушень можуть бути різні фактори, проте в такому юному віці, коли око тільки розвивається, будь-яким порушенням потрібно приділяти увагу більш ретельно і скрупульозно, ніж у випадку з дорослим, вже розвиненим оком.

Дитячий офтальмолог

Найбільш важливою для своєчасного виявлення будь-якого роду офтальмологічних порушень у дитини є постійна діагностика. Дитячий офтальмолог повинен уважно оглянути і обстежити вашу дитину за допомогою сучасного обладнання, що дозволяє зробити діагностику не тільки точною, але і не нудною, а часом навіть захоплюючою для вашого чада.

Систематична перевірка зору у дітей, дошкільного та шкільного віку особливо, є гарантією того, що в разі виявлення проблеми, її можна буде вирішити на ранніх стадіях розвитку. Адже в дитячому віці функціонально око продовжує розвиватися до 15 років, а рости не припиняє аж до 21 року. У той же час завдяки тому, що око дитини постійно змінюється, існує унікальна можливість корекції зору без необхідності в хірургічному оперативному втручанні.

Дитяча офтальмологія в Києві представлена ​​відмінно оснащеними центрами клініки «Візіум». Саме тут ви можете отримати якісне обстеження і вирішити офтальмологічні проблеми будь-якого роду у дитини за допомогою досвідчених фахівців. Наш дитячий очний центр має всі необхідні технологічні і людські ресурси, щоб гарантувати батькам повне вилікування їх улюблених діточок.

Дитяча офтальмологічна клініка центру «Візіум» володіє самим сучасних обладнанням західних виробників зі світовим ім'ям, у нас працюють фахівці з дитячих очних хвороб відомі своїми роботами не лише в Україні, а й далеко за її межами. Розташування клініки чудове: дитяча офтальмологія і харківська станція метро розташовані в п'яти хвилинах ходьби один від одного.

Дитяча офтальмологія на Позняках, яка розташована в двох хвилинах ходьби від діагностичного центру, забезпечує відмінну доступність до лікування. Довірте очі своїх дітей фахівцям клініки «Візіум». Виправлення дитячої короткозорості, косоокості, а також амбліопії ( «синдром ледачого ока ») сьогодні можливе без операції, завдяки спеціальній методиці апаратного лікування в нашій дитячій офтальмології. Харківська станція метро всього в п'яти хвилинах від нас, що полегшує доступ в клініку жителям і гостям столиці. Також не забудьте про можливість відвідати дитячу офтальмологію на Позняках. Відмінне обслуговування і ефективне лікування викличуть безліч позитивних емоцій. Подумайте про ваших дітей сьогодні, щоб не шкодувати завтра!

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее