• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Днепр

  • Опытный хирург

Візіум Дніпро

Всі медичні послуги надаються в центрах, експертних, ефективні, безпечні та безболісні. Кожне з наших установ є офтальмологічним центром замкнутого циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему з очима. Діагностику, лікування і підбір оптичної корекції ми проводимо за стандартизованими клінічним протоколам, застосовуючи інноваційні технології.

9 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

 

Візіум - м. Дніпро, вул. Гоголя, 12 У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи. м. Дніпро, вул. Гоголя, 12 https://visium.com.ua/images/top_logo.svg +38(056) 790-10-10

м. Дніпро, вул. Гоголя, 12

У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи.

Режим работи:

Пн-Пт 09-18
Сб 09-17
Нд вих.

Досвідчені лікарі

Шаповал Марина Анатоліївна

Лікар-офтальмолог

Дитячий лікар-офтальмолог

Лікар першої категорії

Досвід роботи: 15 років

Біла Елла Юріівна

Лікар-офтальмолог, лазерний хірург, вища категорія;

Стаж роботи: 13 років.

Кравченко Олена Валеріївна

Головний лікар, лікар-офтальмолог, офтальмохірург, 1 категорія;

Професійна офтальмологічна допомога в Дніпрі

Погано бачите? Потрібна професійна допомога фахівця?

Звертайтеся в офтальмологічний центр «Візіум» в місті Дніпро. «Візіум» є ліцензованим мережевим центром замкнутого циклу, де Вам запропонують комплексне лікування очей у дорослих і дітей. Всі методики і технології повністю безпечні для здоров'я, відрізняються високою ефективністю і безболезненностью.

Комплекс послуг, офтальмологічних послуг в Дніпрі

Звертаючись в офтальмологічний центр «Візіум» в місті Дніпро, пацієнти отримують повний комплекс діагностичних і лікувальних процедур, включаючи хірургічне лікування.

При лікуванні катаракти ми використовуємо метод факоемульсифікації, це видалення кришталика за допомогою ультразвуку. Ексімер-лазерна корекція виконується із застосуванням новітньої технології Stream Light. Пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, глаукому, різними формами макулодистрофії проводиться лазерне лікування сітківки.

У дитячому офтальмологічному відділенні центру «Візіум» в Дніпрі застосовуються передові безконтактні методи діагностики. Апаратне лікування має високу ефективність. Широко використовується прогресивний метод лікування нічними лінзами Парагон. Це унікальна методика, спрямована на корекцію короткозорості і її стабілізацію.

Чому варто звернутися в центр «Візіум»?

Мережа офтальмологічних центрів «Візіум» є однією з найкращих в Україні. Тепер «Візіум» є і в м Дніпро.

Ми використовуємо найефективніші методики у вирішенні офтальмологічних проблем на сьогодні.

Особливості роботи:

  1. Повний комплекс послуг в діагностиці та лікуванні очей.
  2. Сучасне високоточне обладнання провідних світових виробників
  3. Фахівці центру «Візіум» - це професіонали високого рівня, які в своїй практиці використовують новітні досягнення вітчизняної та зарубіжної офтальмології.
  4. Якісна і доступна офтальмологічна допомога
  5. Дотримання стандартів медичного обслуговування
  6. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови, затишна атмосфера
  7. Власні медичні оптики.

Вам потрібна консультація офтальмолога?
Телефонуйте: (056) 790-10-10
Ми будемо раді бачити Вас в нашому офтальмологічному центрі нового покоління, нас легко знайти в м Дніпро на вул. Гоголя, 12.

 

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее