• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Глаукома

Серйозне комплексне порушення функцій роботи очі, при якому епізодично значно підвищується внутрішньоочний тиск. Глаукома розвивається, як правило, вже в похилому віці, але часом трапляються випадки подібного захворювання у молодих людей.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Послуги

грн

Антиглаукоматозна операція

4000

Антиглаукоматозна операція з імплантацією дренажу EX-press (1 око)

22000

Комбінована операція: Факоемульсифікація з антиглаукоматозної операцією (1 око)*

4500

Комбінована операція: Факоемульсифікація c імплантацією дренажу EX-press (1 око)*

23000

*Ціна вказана без урахування вартості інтраокулярної лінзи

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Сучасні методики лікування глаукоми в Дніпрі

Потрібне лікування глаукоми в Дніпрі, звертайтеся в офтальмологічний центр «Візіум». У нас ви отримаєте повний комплекс професійних послуг: діагностику зору, усунення захворювань, контроль над відновленням і консультації, які допоможуть запобігти повторній появі патології. У роботах задіяно передове обладнання провідних світових виробників і інноваційні технології, які повсюдно використовуються в інших країнах Європи і в США. Лікування глаукоми в Дніпрі в нашій клініці не вимагає перебування пацієнта в стаціонарі, проходить в амбулаторних умовах з застосуванням місцевої анестезії.

Глаукома: що за хвороба і хто в групі ризику

З цим захворюванням стикаються багато пацієнтів Дніпра. Йдеться про незворотною офтальмологічну патологію, що супроводжується підвищеним тиском очного дна. При цьому руйнуються клітини сітківки, починає розвиватися атрофія зорового нерва. В такому випадку сигнали з ока не передаються в мозок. На самому початку захворювання у жителів Дніпра спостерігається незначне зниження зору, яке швидко прогресує, призводячи до повної сліпоти.

Сьогодні під глаукомою фахівці об'єднали велику групу офтальмологічних патологій. На жаль, сучасна медицина так і не встановила точні причини розвитку даної хвороби. Але висновок один: або лікування або абсолютна сліпота.

До групи ризику відносяться такі категорії пацієнтів Дніпра:

 • Люди, у віці 60-70 років і старше.
 • Ті, кому вже виповнилося 40 і кого є проблеми з внутрішньоочним тиском: воно знаходиться в верхніх межах норми, є суттєві відхилення між показниками в лівому і правому оці, існує різниця між ранковими і вечірніми вимірами.
 • Ті, у кого діагностовано сильна далекозорість або короткозорість. Переважно це пацієнти у віці 40-50 років.
 • Ті, хто страждає підвищеним внутрішньоочним тиском незалежно від віку.
 • Люди зі зниженим артеріальним тиском. Приймаються до уваги вікові показники.
 • Люди, хворі на цукровий діабет, серцево-судинними, нервовими, ендокринними захворюваннями.
 • Ті, хто переніс травми очей, включаючи запальні захворювання, оперативне втручання.
 • Ті, у кого є спадкова схильність до цієї хвороби.
 • Люди, тривалий час приймають серйозні гормональні препарати.

Глаукома діагностується у багатьох жителів Дніпра, але це переважно люди похилого віку. Але є й винятки. Первинна форма встановлена ​​у 0,1% населення. Але якщо говорити про осіб у віці 60-75 років, то захворювання виявлено приблизно у 2% людей. Зустрічається вона і у новонароджених дітей: 1 випадок на 10000 малюків. Як кажуть фахівці, глаукома - одна з тих захворювань, яка гарантовано призведе до сліпоти, якщо її вчасно не лікувати. Про це попереджають і офтальмологи нашої клініки Дніпра. Не нехтуйте своєчасною допомогою фахівців.

Форми глаукоми

В офтальмології виділяють 2 форми захворювання:

 1. Відкритокутова.
 2. Закритокутова.

Перший варіант діагностується у 90% пацієнтів Дніпра, що зіткнулися з глаукомою як такою. При такій патології порушені функції природної циркуляції внутрішньоочної рідини. У підсумку вона накопичується, підвищується тиск. Цей вид захворювання в своїй більшості протікає безсимптомно. Поле зору стає більш вузьким поступово, пацієнт цього не помічає. Так може тривати досить тривалий період часу. Усвідомлення настає тільки тоді, коли око практично перестає бачити. Періодично пацієнти Дніпра скаржаться на виникнення різнокольорових ореолів перед очима, білястої завіси, особливо, якщо вони дивляться на яскраве світло. Симптоми хоч і не мають яскравої виразності, лікуванням відкритокутової глаукоми нехтувати не можна.

На закритокутову форму припадає приблизно 10% всіх випадків захворювання. У цьому випадку спостерігається закупорка дренажних каналів, що також викликає підвищення внутрішньоочного тиску. Якщо своєчасно не звернути увагу на патологію, пацієнт Дніпра може зіткнутися з різким приступом глаукоми. Виникають зорові порушення, сильний біль в оці і такий же половині голови, біля джерела світла з'являється райдужне світіння. Офтальмолог Дніпра діагностує закритокутову глаукому по набряку рогівки, розширенню судин в передній частині очного яблука, зниження глибини передньої камери, збільшених розмірах зіниці і зниженою або відсутньою реакції на світло.

Лікування глаукоми в клініці «Візіум» Дніпра

Наш офтальмологічний центр пропонує пацієнтам Дніпра кілька методик лікування глаукоми очей за лояльною вартостю: медикаментозне, лазерне, хірургічне. Оптимальну технологію вибирає доктор після детального ознайомлення з результатами діагностики і здоров'ям людини. Медикаментозне призначається на початкових стадіях захворювання і полягає в використанні крапель, що нормалізують обмін внутрішньоочної рідинний.

У тому випадку, якщо хвороба прогресує і використання ліків не дасть бажаного ефекту, проводиться лазерна процедура. За допомогою променя офтальмолог впливає на уражену область, відновлюючи її нормальну роботу.

Хірургічне втручання проводиться пацієнтам Дніпра, у яких діагностовано дуже серйозна стадія глаукоми і не вдається нормалізувати тиск в оці іншим методом. Існує кілька видів процедур, і лікар сам визначає найбільш пасуючу з них.

Як ви вже зрозуміли, глаукома - дуже серйозне захворювання, що викликає незворотні процеси в організмі. І існує тільки один спосіб запобігти втраті зору - регулярно проходити діагностику в клініці «Візіум» в Дніпрі, на вул. Гоголя, 12. Так фахівець зможе встановити захворювання на початковій стадії, а значить, лікування буде більш швидким і ефективним.

Дізнатися ціну операції глаукоми або записатися на прийом до офтальмолога можна по телефону або через наш сайт.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее