• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Лазер №1
в Європі

Лазерна корекція зору

Лікування зору лазером сьогодні як ніколи просто і безболісно. Універсальна методика лазерної корекції зору Lasik дозволяє лікувати міопію, гіперметропія та астигматизм. Ексімер-лазерна операція передбачає зміну заломлюючої сили очі шляхом випарювання невеликої частини людської рогівки.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років практики і більш 10,000 операцій

Комп'ютерна точність

Найнадійніший Лазер в Європі. Інтегрована мережа між лазером і діагностичної підстанцією виключає можливість людської помилки.

Миттєво

Мінімальний вплив Ексімер-лазера на рогівку. Досить 4-5 секунд, щоб виправити короткозорість в 3 діоптрії. (Середня тривалість операції 4-5 секунд). 1,4 секунди на діоптрію.

Максимальний результат

Індивідуальні програми в лічені секунди допомагають відновити не тільки оптичну систему ока, але і природну бездоганність рогівки, що дає можливість отримати максимально якісне зір.

Eye-Tracking

Унікальна система стеження за оком "Eye Tracking" дозволяє отримати максимальну точність проведення операції і комфорт пацієнта.

 

Ексімер-лазерна корекція

грн

методом ФРК (за 1 око) акція -2000 грн

90007000

методом LASEK (за 1 око) акція -2000 грн

119009900

методом LASIK (за 1 око) акція -2000 грн

1680014800

методом Транс ФРК (за 1 око) акція -2000 грн

1580013800

Безконтактна методом StreamLight (за 1 око) акція -2000 грн

1760015600

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Кравченко Олена Валеріївна

Головний лікар, лікар-офтальмолог, офтальмохірург, 1 категорія;

Біла Елла Юріівна

Лікар-офтальмолог, лазерний хірург, вища категорія.

Стаж роботи: 13 років.

Боброва Ольга Михайлівна

Лікар-офтальмолог, ексімерлазерних хірург, вища категорія.

Лазерна корекція зору в кращій клініці Дніпра

Потрібна лазерна корекція зору в Дніпрі, звертайтеся за професійною допомогою в офтальмологічний центр «Візіум». Ми досконало володіємо найбільш ефективною технікою, що дозволяє вилікувати далекозорість, короткозорість, астигматизм. Ми допоможемо нашим пацієнтам повністю відмовитися від окулярів або контактних лінз, повернути гостроту зору. Процедура має мінімум протипоказань, не викликає у жителів Дніпра дискомфорту і болю, не вимагає тривалого відновлення. Вона проводиться під крапельної місцевою анестезією в умовах денного стаціонару. Ми використовуємо тільки передові перевірені методики і спеціалізоване обладнання. Завдяки цьому лазерна корекція зору нічим не відрізняється від аналогічного оперативного втручання, яке проводиться в провідних офтальмологічних центрах Європи і США.

Переваги лазерної корекції зору в Дніпрі

«Візіум» в Дніпрі - клініка, яка зможе відновити здоров'я очей, повернути у ваше життя яскравість фарб, зробити її повноцінною.

Серед переваг лазерної корекції варто виділити:

 • Швидкість проведення хірургічного впливу. Безпосередній вплив триває всього 5-60 секунд, а вся корекція за часом займає не більше 15 хвилин. Кількість візитів в клініку Дніпра - всього 3: на діагностику, на саму операцію і на післяопераційний огляд (через 1-4 дня після завершення).
 • Абсолютна безпека для здоров'я. Використовуються передові методики і обладнання, що дозволяє проводити хірургічне втручання без болю, крові, негативного впливу на організм. Використовується не загальна або місцева укольная анестезія, а знеболюючі краплі. Вони не викликають сонливості і інших побічних реакцій, не впливають на серцево-судинну систему.
 • Висока надійність. Зір у жителів Дніпра гарантовано відновлюється. Результативність досягається завдяки високій кваліфікації хірургів-офтальмологів і професійному обладнанню.
 • Прогнозований результат. Ще до проведення корекції офтальмолог скаже, наскільки вона виявиться ефективною. Призначається діагностичне обстеження, за результатами якого і робляться прогнози з дуже високою точністю.
 • Стабільність. Досягнуті результати зберігаються у пацієнтів Дніпра на довгі роки. Щоб виключити ризик розвитку вікової далекозорості, фахівці радять проводити процедуру до 45 років.

На озброєнні «Візіума» Дніпра кілька методик лазерної корекції зору. Це дозволяє офтальмологу підбирати оптимальний вид втручання для кожного пацієнта, враховуючи індивідуальні особливості його зорової системи.

Але слід враховувати, що процедуру не рекомендується проводити жителям Дніпра, які не досягли 18-ти річного віку, вагітним і годуючим жінкам. Протипоказана корекція і особам, у яких діагностовано аутоімунні відхилення. Якщо встановлено наявність очних інфекцій, запальний реакцій, травм, треба спочатку їх вилікувати, а тільки потім робити лазерну операцію.

Як проводиться лазерна корекція в Дніпрі

Процес лазерної корекції очі в трьох етапах.

Спочатку необхідно записатися до нас на повну діагностику і пройти обстеження. За часом воно займає не більше 2-х годин, але дає лікаря-офтальмолога необхідну інформацію. Після призначення лазерної хірургії ока, з пацієнтом узгоджується дата і час проведення процедури, розповідається, як підготуватися до операції (крім діагностики необхідно буде здати ряд клінічних аналізів). За 12 годин до неї слід відмовитися від декоративної косметики, лінз. Не слід кілька днів вживати алкогольні напої.

Саме хірургічне втручання в «Візіуме» Дніпра за часом займає не більше 15 хвилин, але час перебування в клініці складе кілька годин, так як потрібна незначна підготовка перед нею і контроль офтальмолога після неї.

Процедура проводиться в наступній послідовності:

 1. В око закопується анестезія.
 2. Встановлюється спеціальний фіксатор, який буде утримувати повіку у відкритому стані протягом операції.
 3. Формування зони для роботи лазера. Якщо обробляються середні шари рогівки, лікар робить клапоть.
 4. Зміна за допомогою лазерного променя контурів рогівки, надання їй анатомічно правильної форми. Дії лікаря Дніпра відрізняються підвищеною точністю, аж до часток міліметра.
 5. Повернення клаптя на місце. Організм починає виробляти колаген, завдяки якому епітелій швидко відновлюється.

Після лазерної корекції жителю Дніпра не рекомендується кілька днів ходити в басейн, лазню, сауну, солярій. Жінкам доведеться відмовитися на цей час від декоративної косметики. До очей в ці дні краще зовсім не торкатися. Доведеться обмежити і фізичні навантаження, а при виході на вулицю користуватися сонцезахисними окулярами.

Пацієнту необхідно буде відвідати наш центр Дніпра ще раз через місяць. Так лікар зможе переконатися, що організм повністю відновився. На цьому лікування завершено, вам залишається тільки насолоджуватися чіткою картинкою навколишнього світу.

Щоб дізнатися ціну лазерної корекції зору або відповіді на інші питання, пов'язані з цією операцією, зв'яжіться з менеджерами клініки «Візіум» в Дніпрі.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее