• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Лазерне лікування сітківки

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережу офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників (Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

10 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 9 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лазерне лікування сітківки

грн

Лазерна дісцізія задньої капсули (1 око)

3 200

Лазерна ірідотомія (1 око)

3 800

Лазерна трабекулопластика (1 око)

3 800

Панретинальная лазеркоагуляция сітківки (1 око)

4 900

Фокальна лазеркоагуляція сітківки (1 око)

3 200

Периферичної лазеркоагуляция сітківки (1 око)

3 500

Інтравітреальне введення препарату айлія

6 500 - 7 500

Досвідчені лікарі

Біла Елла Юріівна

Лікар-офтальмолог, лазерний хірург, вища категорія.

Стаж роботи: 13 років.

Лазерне лікування сітківки ока в Дніпрі

Для усунення різних патологій очного дна в Дніпрі сучасна офтальмологія пропонує лазерне лікування сітківки. Воно відрізняється найбільш високою ефективністю в порівнянні з альтернативними технологіями, має мінімум протипоказань і побічних реакцій, дозволяє виключити ймовірність розвитку серйозних патологій. Мережа офтальмологічних центрів «Візіум» проведе лазерне лікування сітківки ока в Дніпрі, гарантуючи високу ефективність процедури. Наші пацієнти гарантовано залишаться задоволені якістю даного оперативного втручання і рівнем обслуговування. Провідні лікарі-офтальмологи знайдуть індивідуальні рішення для кожного жителя Дніпра, допоможуть зберегти зір і молодість очей.

Особливості лазерної коагуляції

Припікання хоч і передбачає оперативне втручання, але відноситься до малоінвазивних і пов'язана з мінімальним ризиком для здоров'я. Вона проводиться в амбулаторних умовах клініки Дніпра і вже незабаром після її завершення людина зможе повернутися до своїх звичних справ. Вона проводиться без надрізів, розтину очного яблука, крові.

Такі заходи можуть призначатися особам різного віку, в тому числі вагітним жінкам. Серед його переваг додатково варто виділити:

 • Високу результативність: ефективність понад 99%.
 • Невисоку вартість лазерного лікування очей для кожного пацієнта Дніпра.
 • Немає ризику інфікування, адже очне яблуко не розрізається;
 • Відсутність відновного періоду;
 • Швидкість процедури: за часом вона займає близько 20 хвилин;
 • Можливість повторного проведення;
 • Відсутність серйозної анестезії: використовуються спеціальні краплі.

Припікання сітківки лазером в Дніпрі проводиться після ретельного огляду фахівцем, проведення діагностики та ряду супутніх досліджень в завчасно погоджений час. Спочатку хворому закапують в око спеціальні краплі, що розширюють зіницю і що забезпечуює необхідний доступ до всіх областей органу. На око встановлюється спеціальна лінза, яка допомагає променю проникати через очне яблуко безпосередньо на дно. Тільки після цього офтальмолог-хірург підводить лазер. Його промінь впливає на витончення ділянки, підвищуючи місцеву температуру, викликаючи тим самим згортання тканин. Формується аналог зварного шва. Сітківка припаюється до судинної оболонки. Весь процес контролюється офтальмологом-хірургом за допомогою стереомікроскопа.

Види процедури

Виходячи із показань, в клініці Дніпра "Візіум» може проводитися 3 види процедур:

 1. ОПЛК - обмежувальна профілактична лазерна коагуляція. Застосовується для створення бар'єру на шляху розповсюдження патологічних вогнищ. Наноситься обмежувально, навколо місця патологічної області. Така процедура також сприяє профілактиці відшарування.
 2. ППЛК - периферична профілактична лазерна коагуляція. В її ході по колу обробляється периферична зона, в якій вже виявлено помітне стоншення сітківки. Вона припаюється в найтонших частинах, чим і досягається її зміцнення.
 3. ПРЛК-панретинальна лазерна коагуляція. Виконується по ходу судин з метою зменшення ішемії (кисневого голодування) на сітківці.

Після проведення лазерної коагуляції активізується місцевий кровотік, що сприяє відновленню зору, купірується процес подальшої відшарування.

Показання та протипоказання до проведення лазерного лікування сітківки

Лікування і профілактика патологій очного дна методом лазерної хірургії призначається тим пацієнтам Дніпра, у яких діагностовано:

 • дистрофія;
 • ґратчаста дегенерація;
 • діабетична ретинопатія;
 • тромбоз вен та інші судинні патології.

Для усунення цих захворювань альтернатив в Дніпрі не існує. Процедура переноситься найбільш легко і вимагає мінімум часу.

Але є кілька категорій пацієнтів, яким дана процедура протипоказана! Її не можна проводити тим, у кого виявлено:

 • Інтенсивне розростання судин, розташованих в області очної райдужки.
 • Занадто велика область відшарування сітківки ока.
 • Сильно знижена прозорість оптичних середовищ ока.
 • Глиоз, що супроводжується тракційним синдромом 3-4 ступеня.
 • Сильна геморрагія очного дна.

У 99% пацієнтів Дніпра процедура проходить без ускладнень. Проблеми можливі тільки в тому випадку, якщо у людини були протипоказання до її проведення. Найпоширеніші наслідки - помутніння очних середовищ, кон'юнктивіт. Щоб виключити ймовірність їх появи, повідомте офтальмологу максимально детальну інформацію про стан свого здоров'я, скарги. Після лазерної коагуляції не рекомендується робити інтенсивні фізичні навантаження, піднімати тяжкості протягом місяця.

Краща офтальмологічна клініка Дніпра

«Візіум» - один з провідних офтальмологічних центрів Дніпра і України в цілому. Ми давно працюємо в цій галузі, маємо укомплектований штат фахівців, передове оснащення закордонним діагностичним і лікувальним обладнанням. За ціною лазерна коагуляція сітківки у нас одна з найнижчих в Дніпрі, ознайомтеся з прайсом і переконайтеся в цьому особисто.

Щоб записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте нам, напишіть через форму або відвідайте особисто нашу клініку в Дніпрі.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее