• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація
  • Досвідчений
    хірург

Лікування катаракти

Катаракта - це захворювання очей, при якому кришталик втрачає свою прозорість. Світлові промені не фокусуються на сітківці, і в результаті цього погіршується зір - людина починає бачити предмети розмито і нечітко, як би в тумані. Катаракта - це прогресуюче захворювання, яке призводить до повної сліпоти. Вчасно проведена операція може повністю повернути зір та поліпшити якість життя.

Не боляче

Операція триває всього 10-15 хвилин, під місцевою анестезією. Ви не відчуєте болю.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію робить один з кращих хірургів в Україні. Його досвід більше 15 років, він провів більше 20 000 операцій

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

Всього 30 хвилин

Вже через 30 хвилин після операції ви можете самостійно відправитися додому, бачити світ без перешкод і насолоджуватися життям.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання

Комфортний операційний блок

У нас є комфортний операційний блок з усіма необхідними зручностями для перебування пацієнта.

 

Факоемульсифікація з імплантацією гнучкої ІОЛ

грн

*Акція на друге око - 1000 грн

 

US Орtics

8 500

Амбулаторна операція факоемульсифікація з імплантац. ІОЛ LLASY60 з фільтром синього світла(Іспанія)

12 500

AcrySof SA60AT (Alcon)

14 500

AcrySof IQ SN60WF

18 800 /
17 800*

AcrySof IQ Toric T2 (Alcon)

20 500 /
19 500*

AcrySof IQ Toric T3 (Alcon)

21 800 /
20 800*

AcrySof IQ Toric T4 (Alcon)

24 900 /
23 900*

AcrySof IQ Toric T5-T9 (Alcon)

27 950 /
26 950 *

HOYA Nanex MultiSert (Японія)

19 800 /
18 800 *

Факоемульсифікації з імплантацією гнучкої мультифокальної ІОЛ

грн

*Акція на друге око - 1000 грн

 

AcrySof IQ ReSTOR (Alcon)

32 900/
31 900*

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART)T2(Alcon)

35 900/
34 900*

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART)T3 (Alcon)

40 600/
39 600*

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART)T4-T6 (Alcon)

43 950/
42 950*

AcrySof IQ PanOptix (Alcon)

37 500/
36 500*

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT20 (Alcon)

45 500/
44 500*

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT30 (Alcon)

50 000/
49 000*

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT40-60 (Alcon)

53 650/
52 650*

ІОЛ AcrySof IQ Vivity (Alcon)

40 500/
39 500*

ІОЛ AcrySof IQ Vivity DFT315 T3 (Alcon)

54 500/
53 500*

ІОЛ AcrySof IQ Vivity DFT415 T4 - DFT615 T5 (Alcon)

58 500/
57 500*

 

Візіум сьогодні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних центрів в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. Всі центри оснащені обладнанням провідних світових виробників. Ми відкриваємо нові центри, щоб стати ближче і доступніше для Вас. Прагнучи бути еталоном офтальмологічних послуг, ми об'єднуємо найвищий професіоналізм і душевне ставлення до кожного пацієнта.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

Досвідчені лікарі

Сучасні методики лікування катаракти в Дніпрі

Лікування катаракти в Дніпрі - одне з провідних напрямків діяльності офтальмологічного центру «Візіум». З кожним роком, кількість людей, які страждають на дану патологію, збільшується, тобто професійної допомоги потребують все більше і більше. У нашій клініці є все, що потрібно для того, щоб виконати малоінвазивне хірургічне лікування катаракти. Йдеться про спеціалізоване обладнання провідних європейських виробників, досвідчених лікарів-офтальмологів, передові технологіі і методики. Звертаючись до нас, кожен пацієнт Дніпра отримає необхідну йому допомогу. Тільки не варто затягувати зі зверненням до фахівців. Чим раніше буде діагностовано захворювання, тим швидшим і більш результативним виявиться лікування.

Що треба знати пацієнтам Дніпра про катаракту

Катаракта - серйозне захворювання, з яким стикаються багато пацієнтів Дніпра, переважно особи старше 60 років. Воно проявляє себе помутнінням кришталика, в результаті чого він не може нормально виконувати своє призначення: приймати світлові промені, заломлювати їх під правильним кутом і передавати на сітківку. В результаті знижується зір, а якщо патологію не лікувати, то людина може просто осліпнути.

Помітити цю хворобу можна по поступовому зниженню гостроти зору, особливо при погляді вдалину, появі пелени або туману перед очима. Ці відхилення при яскравому сонячному світлі можуть посилюватися, а в похмуру погоду або ввечері стають не настільки помітними. Картинка перед очима набуває злегка жовтуватий відтінок. Також може спостерігатися двоїння в очах, зміни в сприйнятті кольорів. При появі цих симптомів, слід якомога швидше звернутися за допомогою в нашу офтальмологічну клініку Дніпра. Лікування початкової катаракти більш швидке і дає кращі результати.

Діагностика та лікування катаракти в клініці Дніпра "Візіум»

При підозрі на патологію, зверніться за консультацією до офтальмолога нашої клініки Дніпра. В ході діагностики лікар визначить гостроту і поле зору, виміряє тиск очей, ретельно дослідить сітківку на предмет відшарування і дистрофії, склоподібне тіло, зоровий нерв. Використовуючи щілинну лампу, офтальмолог Дніпра точно встановить ступінь помутніння кришталика і рівень зрілості катаракти. Але він може тільки запобігти подальшому поширенню патології, а не позбавити від неї.

Повноцінного лікування катаракти без операції не існує. Сучасні методики, що використовуються в нашій клініці Дніпра хоч і відносяться до хірургічних, але є малоінвазивними. Тільки таким чином можна повністю прибрати катаракту. Також після проведення операції відновлюється гострота зору.

Видаляється катаракта методом факоемульсифікації. Хірург робить невеликий розріз в оці, через який вводиться найтонший ультразвукової інструмент і дробить мутний кришталик. Далі його фрагменти вимиваються, а на його місце встановлюється інтраокулярна лінза або так званий, штучний кришталик. Процедура сама по собі дуже щадна:

Не вимагає застосування наркозу. В очі закрапуються спеціальні краплі з ефектом анестезії, що не мають жодного негативного впливу на організм.

Проводиться в амбулаторних умовах, не вимагає перебування в стаціонарі. Вже через півгодини після завершення операції, пацієнт може покинути нашу клініку Дніпра і піти додому.

Швидке відновлення. Через день після операції з видалення катаракти, людина зможе повернутися на роботу і до повноцінного життя в цілому.

Трохи інша процедура - лікування вторинної катаракти. Це патологія, при якій в результаті клітинних реакцій на задній стінці кришталика, в капсульному мішку, клітини епітелію розростаються, утворюючи щільну плівку. Процедура в клініці Дніпра виконується з використанням YAG лазера і теж дає відмінний результат.

Переваги клініки Дніпра "Візіум»

Клініка «Візіум» Дніпра відноситься до медичних установ повного циклу. У нас є в наявності все, що потрібно для обстеження і проведення процедури. Серед інших переваг варто виділити:

Досвідчені лікарі. У нас працює один з кращих хірургів України, який за 15 років своєї професійної діяльності провів вже понад 20000 операцій з видалення катаракти в Дніпрі.

Мінімальний дискомфорт для пацієнта. Процедура триває не більше 10 хвилин, вона безболісна.

Доступні ціни. Для пенсіонерів передбачені знижки, спеціальні пропозиції.

Динамічний контроль і надійність. Офтальмолог буде стежити за вашим здоров'ям аж до повного одужання.

Безпека методик. Всі технології лікування, що використовуються в клініці Дніпра, не несуть в собі ніякої шкоди для здоров'я людини.

Використання тільки якісних витратних матеріалів для проведення операції і сучасного обладнання від кращих офтальмологічних компаній світу.

Індивідуальний підхід. Наші лікарі допоможуть вибрати максимально відповідну модель кришталика з подальшим ретельним підбором по всім параметрам вашого ока.

Запишіться на прийом до нашого офтальмолога по телефону або через форму на сайті вже сьогодні, щоб отримати компетентну допомогу максимально швидко.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее