• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Комфортно
та зручно

Нічні лінзи

Нічна корекція зору, чи рефракція терапія рогівки - це унікальна методика корекції зору за допомогою жорстких газопронізаемих лінз спеціального дизайну, які м'яко, дозовано і безпечно змінюють оптичну силу ока під час сну. Результат - чітке зір і свобода від окулярів і традиційних контактних лінз протягом усього дня!

Не боляче

Операция проводится амбулаторно, капельная анестезия исключает любые неприятные ощущения

Тільки досвідчені лікарі

Надійна і висококваліфікована підтримка наших лікарів які сертифіковані для проведення терапії рефракції і мають багаторічний досвід - підібрано понад 5000 лінз!

Комфортно

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Зручно

Зір коригується під час сну і зберігається весь наступний день

Міжнародні стандарти

Клініка "Візіум" дотримується міжнародних стандартів і рекомендована Європейською Академією Ортокератологія і Контролю міопія (EurOk) для підбору нічних лінз

Ефективно

Найбільш ефективний метод стабілізації міопії дітей і підлітків, що знижує ризик ускладнень зору в майбутньому

 

Послуги

грн

Програма нічний корекції зору ортокератологіческіх стандартними лінзами 2 ока (1 рік)

11 600

Програма нічний корекції зору ортокератологіческіх стандартними лінзами 1 око (1 рік)

7 600

Програма нічний корекції зору ортокератологіческіх лінзами індивідуального дизайну 2 ока (1 рік)

12 600

 

Візіум сьогодні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних центрів в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. Всі центри оснащені обладнанням провідних світових виробників. Ми відкриваємо нові центри, щоб стати ближче і доступніше для Вас. Прагнучи бути еталоном офтальмологічних послуг, ми об'єднуємо найвищий професіоналізм і душевне ставлення до кожного пацієнта.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

Досвідчені лікарі

Світлана Михайлівна Орлова

Головний лікар Клініки Відновлення Зору, офтальмолог хірург, лікар вищої категорії

Один з перших фахівців рефракційної лазерної мікрохірургії ока в Україні з досвідом роботи в Німеччині та Бельгії. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Дитяча офтальмологія», «Сучасні аспекти хірургічного лікування і корекції короткозорості та астигматизму», «Рефракционная і лазерна хірургія» і т.д. Постійний учасник міжнародних та українських конференцій, з'їздів офтальмологів. Ведучий офтальмохірург клініки. Володіє сучасними методиками Ексімер-лазерної хірургії.

Стаж роботи: 29 років.

Світлана Михайлівна провела понад 14560 Ексімер-лазерних корекцій зору

Лариса Миколаївна Коваленко

Головний лікар Центру лазерної хірурги очі «Візіум» г. Киев. Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, офтальмохірург.

Спеціалізація: рефракційна хірургія (Ексімер-лазерні корекції зору), кератоконус, лазерна мікрохірургія (лазеркоагуляция сітківки). Захистила дисертацію (2008) по темі «Підвищення ефективності фоторефрактивному терапія (ФРК) при корекції міопії високого ступеня».

Автор патенту «Спосіб профілактичного лікування помутнінь рогівки при проведенні фоторефрактивному терапія» (у співавторстві з д.мед.н., Г. Жабоєдов, канд. Мед. Наук Г. Пархоменко).

2010 - 2014 доцент кафедри клінічної та лабораторної діагностики Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара. Є автором більше 30 статей і тез, опублікованих в Україні і за кордоном.

Стаж роботи: 24 роки.

Марина Володимирівна Капоріна

Головний лікар Центру Діагностики Зору, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, лікар-ретинолога.

Спеціалізується на лікуванні дистрофічних і судинних захворювань очей, в тому числі, діабетичних ускладнень (ретинопатії), запальних захворювань, захворювань рогівки: кератоконуса, рефракційної патології очей. Займається рефракційної Ексімер-лазерної хірургією, а також використовує методику корекції зору за допомогою ортокератологіческіх лінз Paragon. Регулярно проходить тематичні курси та курси удосконалення лікарів, відвідує різні Всеукраїнські та Міжнародні конференції, в тому числі EURETINA, а також є постійним учасником Міжнародного Конгресу "Білі Ночі" (Санкт-Петербург), Міжнародного Конгресу "OCT Angiographiy and" En Face OCT Congress " (Рим).

Стаж роботи: 28 років.

 

Нічні лінзи, як альтернативна корекція зору в Дніпрі

Мережа офтальмологічних клінік «Візіум» пропонує пацієнтам Дніпра інноваційну технологію корекції зору - ортокератологічна терапія лінзами. Вона зарекомендувала себе як безпечна і ефективна. Вона повсюдно проводиться в провідних клініках світу. Використовуються спеціальні газопроникні жорсткі лінзи особливого дизайну. Вони одягаються на ніч, змінюючи під час сну оптичну силу ока настільки, що протягом наступного дня пацієнт з поганим зором буде чітко бачити навколишні предмети без окулярів або звичайних контактних лінз. Звертаючись в нашу клініку Дніпра, ви зможете купити нічні лінзи, отримати консультації з підбору та використання цієї терапії.

Як працюють нічні лінзи

Ортокератологічні лінзи, які ми пропонуємо своїм пацієнтам Дніпра, являють собою засіб контактної корекції зору. Вони використовуються виключно під час сну, щодня по 6-8 годин. Нічні лінзи впливають на поверхневий шар рогівки ока, потовщуючи його по краях і роблячи верх більш пласким. В результаті світлові промені починають переламлюватися по-іншому, корегується фокусування. Досягнутий ефект зберігається певний час після зняття. В основному їхньої дії вистачає на день, а може і довше. У цей час наші пацієнти Дніпра бачать навколишні предмети чітко навіть без окулярів або класичних контактних лінз. Зображення правильно фокусується на сітківці, тобто зір виходить максимально високим.

Внутрішня частина лінз має складну геометричну форму, завдяки якій і виявляється необхідний тиск на рогівку, що сприяє зміні її форми.

Нічні лінзи для дітей і дорослих в нашій клініці м Дніпро підбираються індивідуально, враховуючи особливості будови очей кожного пацієнта. Їх рекомендується використовувати регулярно, щоночі. Ефект - накопичувальний. У перший тиждень використання зір вдається відновлювати в середньому на 70-75%. Приблизно через 10 днів цей показник вже буде дорівнювати 100%. Метод ортокератологіі включений в протокол по контролю міопії.

Кому в Дніпрі показані нічні лінзи

Нічні лінзи для корекції зору в Дніпрі можуть призначатися дорослим до 40 років і дітям, починаючи з 6-ти річного віку:

  • з короткозорістю до 6,0 Д;
  • з астигматизмом до 1,5 Д.

Вони стануть ідеальним рішенням для людей, які за видом своєї діяльності не можуть носити окуляри або класичні контактні лінзи. Це жителі Дніпра, що працюють на об'єктах з підвищеною запиленістю або задимленістю, ті, хто має справу з аерозолями, спортсмени, військові, водії тощо.

Позитивні сторони і недоліки нічних лінз

Серед перевага варто виділити:

  • Забезпечують хороший зір протягом усього робочого дня.
  • Попереджають прогресування короткозорості.
  • Абсолютна оборотність ефекту. Просто не одягайте їх на ніч, і зір повернеться в нормальний стан через кілька днів.
  • Можливість поєднання з іншими методами корекції (окулярами, звичайними контактними лінзами).
  • Тривалий період використання. Термін експлуатації складає 1 рік.

З недоліків фахівці і пацієнти відзначають тривалий підбір. Необхідно буде неодноразово приходити в клініку, щоб офтальмолог переконався, що лінза ідеально вам підходить. У період звикання може злегка відчуватися жорсткість і дискомфорт в очах, але тільки до моменту засипання.

Як підібрати нічні лінзи в клініці Дніпра

У нас працюють найкращі фахівці у своїй галузі, здатні швидко і точно підібрати нічні лінзи для відновлення зору. У своїй роботі ми дотримуємося міжнародних стандартів лікування, маємо рекомендації від Європейської Академії Ортокератології і Контролю міопії.

Щоб скористатися професійними послугами клініки «Візіум» в Дніпрі, запишіться на прийом до офтальмолога через сайт або по телефону.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее