• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Доступні
ціни

Оптика

Всі оптики знаходяться на території клінік, що дає можливість експертно підібрати окуляри й контактні лінзи будь-якої складності на сучасному офтальмологічному обладнанні. Ми пропонуємо підбір і виготовлення окулярів будь-якої складності, включаючи офісні, прогресивні і окуляри для водіїв

Широкий асортимент оправ, оптичних і контактних лінз

Індивідуальний підхід при замовленні окулярів

Експертна підбір окулярів будь-якої складності

Надійні світові виробники оптичної продукції

Доступні ціни

Повна комп'ютерна діагностика зору

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Виробник

 • Seiko
 • Essilor
 • Bausch & Lomb
 • Biofinity
 • Alcon
 • Zeiss
 • Rodenstock
 • Mustang
 • ANA HICKMANN

Краща оптика Дніпра

Магазин оптики в Дніпрі - один з підрозділів мережевого центру офтальмологічних послуг «Візіум». Наші пацієнти зможуть пройти комплексну діагностику зору, отримати рекомендації фахівця і допомогу в підборі різних видів окулярів (сонцезахисні, водійські, коригувальні), контактних лінз. Ми працюємо як з дорослими пацієнтами, так і з дітьми. Знаходимо індивідуальні рішення для кожного. Приходячи до нас, ви довіряєте свій зір і здоров'я очей кращім фахівцям у своїй галузі.

Послуги оптики в Дніпрі

В оптиці «Візіум» Дніпра надаються наступні офтальмологічні послуги:

 1. Повна діагностика зору. Лікар-офтальмолог проводить ретельне дослідження очей і робить висновок. На його підставі персонал оптики Дніпра підбере окуляри й контактні лінзи. Застосовуються світові технології і передове устаткування.
 2. Дитяча офтальмологія. Очі у дітей постійно розвиваються. Регулярно перевіряючи гостроту і якість зору, ви зможете уникнути розвитку серйозних патологій, що піддаються тільки тривалому і коштовному лікуванню.
 3. Нічна корекція зору. Застосовуються спеціальні киснепропускаючі жорсткі лінзи особливого дизайну. Вони використовуються вночі, надають делікатний вплив на рогівку. Вранці вони знімаються, а людина чітко бачить навколишні предмети протягом дня.
 4. Підбір окулярів на підставі висновку офтальмолога. Консультанти допоможуть зорієнтуватися у великому асортименті оправ, підбираючи кращій варіант.
 5. Підбір м'яких контактних лінз. Вид контактних лінз підбирається виходячи з рекомендацій офтальмолога. Також враховуються побажання пацієнта. Розповімо, як правильно одягати, знімати і зберігати лінзи, щоб зберегти їх властивості та захистити очі від інфекцій.
 6. Підбір сонцезахисних, водійських, коригувальних, комп'ютерних очок в Дніпрі. У нас найбільший вибір моделей. Ви зможете купити окуляри, які сподобаються по дизайну і ціні.

На продукцію, придбану в нашій оптиці Дніпра, поширюється гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Вибираємо окуляри в Дніпрі

Оптика «Візіум» в Дніпрі завжди на сторожі вашого зору. У нас можна купити окуляри для зору і контактні лінзи від надійних брендів. У якості продукції ми впевнені на всі 100%. Діагностика дає точні результати. Вона проводиться лікарями вищих категорій на сучасному обладнанні. Запишіться на консультацію або діагностику через форму сайту або по телефону і скористайтеся професійними послугами оптики «Візіум» в Дніпрі.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее