• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Лікування очей у клініці Візіум

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. Проводимо хірургічні операції різних рівнів складності. Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні. Кожне з наших медичних установ є офтальмологічним центром повного циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему із зором.

Захворювання

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

 

Професійні офтальмологічні послуги в Дніпрі

«Візіум» - офтальмологічний центр в Дніпрі, який надає послуги з комплексної діагностики та лікування очних патологій. Ми оснащені інноваційним обладнанням світових брендів, відповідним міжнародним стандартам якості. У центрі працюють лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, дитячі офтальмологи, офтальмохірурги з великим практичним досвідом. До нас можна звертатися, якщо хочете перевірити зір у Дніпрі, пройти повне обстеження і професійне лікування, засноване на передових технологіях сучасності. Які послуги наш центр надає пацієнтам Дніпра?

Офтальмологічний центр «Візіум» Дніпра спеціалізується на таких напрямках:

 1. Повна комп'ютерна діагностика зору.
 2. Хірургія катаракти і глаукоми.
 3. Лікування кератоконуса в Дніпрі, кератитів та інших захворювань рогівки.
 4. Хірургічне лікування відшарування сітківки і патології склоподібного тіла (вітреоретинальна хірургія).
 5. Підбір ортокератологіческіх нічних лінз (відновлюють зір під час сну і весь день пацієнт чітко бачить навколишні предмети).
 6. Лікування астигматизму у дітей та інших очних патологій, в тому числі і у новонароджених малюків.
 7. Підбір всіх видів окулярів, в тому числі іміджевих, сонцезахисних, для водіїв, для тих, хто працює за комп'ютером, коригувальних.
 8. Підбір жорстких і м'яких контактних лінз.
 9. Корекція зору: лікування вікової далекозорості, короткозорості, астигматизму, рефракційна терапія та ін.

Основне завдання нашої клініки - допомогти кожному пацієнту зберегти і відновити зір, вилікувати будь-які види очних патологій. У роботі використовуються ефективні, малоінвазивні методи. Вони забезпечують високу результативність процедури в комплексі з комфортом для пацієнта.

Щоб пройти діагностику, лікування короткозорості у дорослих і дітей, а також інших патологій, запишіться на консультацію до офтальмолога. Це можна зробити через форму сайту або по телефону.


Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее