• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Лікування очей у клініці Візіум

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. Проводимо хірургічні операції різних рівнів складності. Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні. Кожне з наших медичних установ є офтальмологічним центром повного циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему із зором.

Захворювання

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

 

Професійні офтальмологічні послуги в Дніпрі

«Візіум» - офтальмологічний центр в Дніпрі, який надає послуги з комплексної діагностики та лікування очних патологій. Ми оснащені інноваційним обладнанням світових брендів, відповідним міжнародним стандартам якості. У центрі працюють лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, дитячі офтальмологи, офтальмохірурги з великим практичним досвідом. До нас можна звертатися, якщо хочете перевірити зір у Дніпрі, пройти повне обстеження і професійне лікування, засноване на передових технологіях сучасності. Які послуги наш центр надає пацієнтам Дніпра?

Офтальмологічний центр «Візіум» Дніпра спеціалізується на таких напрямках:

 1. Повна комп'ютерна діагностика зору.
 2. Хірургія катаракти і глаукоми.
 3. Лікування кератоконуса в Дніпрі, кератитів та інших захворювань рогівки.
 4. Хірургічне лікування відшарування сітківки і патології склоподібного тіла (вітреоретинальна хірургія).
 5. Підбір ортокератологіческіх нічних лінз (відновлюють зір під час сну і весь день пацієнт чітко бачить навколишні предмети).
 6. Лікування астигматизму у дітей та інших очних патологій, в тому числі і у новонароджених малюків.
 7. Підбір всіх видів окулярів, в тому числі іміджевих, сонцезахисних, для водіїв, для тих, хто працює за комп'ютером, коригувальних.
 8. Підбір жорстких і м'яких контактних лінз.
 9. Корекція зору: лікування вікової далекозорості, короткозорості, астигматизму, рефракційна терапія та ін.

Основне завдання нашої клініки - допомогти кожному пацієнту зберегти і відновити зір, вилікувати будь-які види очних патологій. У роботі використовуються ефективні, малоінвазивні методи. Вони забезпечують високу результативність процедури в комплексі з комфортом для пацієнта.

Щоб пройти діагностику, лікування короткозорості у дорослих і дітей, а також інших патологій, запишіться на консультацію до офтальмолога. Це можна зробити через форму сайту або по телефону.


Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее