• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація
  • Лікування глаукоми

Глаукома

Серйозне комплексне порушення функцій роботи очі, при якому епізодично значно підвищується внутрішньоочний тиск. Глаукома розвивається, як правило, вже в похилому віці, але часом трапляються випадки подібного захворювання у молодих людей.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Лазерное лечение глаукомы

грн

Лазерная иридопунктура

3 200 за 1 глаз

Лазерная трабекулопластика

3 200 за 1 глаз

YAG Лазерная гиалоидотомия

3 200 за 1 глаз

Лечение глаукомы

грн

Антиглаукоматозная операция

7 000

Антиглаукоматозная операция с имплантацией дренажа EX-PRESS

27 950

Антиглаукоматозная операция с имплантацией дренажа AHMED

28 950

Стоимость указана без учета предоперационной подготовки

450

Комбинированные операции

грн

Факоэмульсификация с имплантацией ИОЛ + антиглаукоматозная операция

от 12 700 За 1 глаз

Факоэмульсификация с имплантацией ИОЛ + имплантация EX-press

от 33 200 За 1 глаз

Стоимость указана без учета предоперационной подготовки

800

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Чому глаукома так небезпечна

Глаукома є дуже небезпечним захворюванням, так як втрачене внаслідок даного порушення зір вже не відновлюється ніколи. Єдиним ефективним виходом зберегти, а точніше «заморозити» на даному конкретному рівні зір при глаукомі - це операція. Хвороба викликає атрофію зорового нерва, який передає картинку в мозок. Цей «інформаційний кабель» людини не підлягає заміні. Саме тому глаукому рекомендується лікувати на ранніх стадіях її виявлення.


Причини

Завдяки постійній циркуляції внутрішньоочної рідини в людському оку постійно підтримується певний тиск. Глаукома ж викликає порушення обміну цієї рідини, що призводить до різкої зміни внутрішньоочного тиску. Внаслідок такого перевантаження порушується очне кровообіг, атрофується очний нерв і імпульси перестають передавати в мозок картинку.

 

Процеси, викликані цією хворобою, мають незворотній характер, і втрачений зір більше ніколи не відновиться. При цьому з кожним днем збільшується ризик осліпнути моментально через підвищення ймовірності гострого нападу глаукоми.


Види глаукоми

Сьогодні лікарі-офтальмологи класифікують два типи глаукоми. Перший тип характеризується порушеннями в зоні відтоку (дренажної), що викликає накопичення великої кількості внутрішньоочної рідини і призводить до підвищення тиску. Такий тип називається відкритокутова глаукома. Лікування вельми складно на пізніх стадіях захворювання, саме тоді починають відчуватися серйозні порушення в оці.

Другий тип небезпечний тим, що простір між рогівкою і райдужкою стає вже, що викликає блокування можливих шляхів відтоку внутрішньоочної рідини і, в результаті, нагнітає тиск. Подібний тип захворювання називається закритокутова глаукома. Лікування закритоугольной також ускладнено на пізніх етапах. Вона протікає у вигляді гострих нападів з різким погіршенням зору і нестерпним больовим синдромом ..

Хвороба буває первинної та вторинної (викликаної іншими очними захворюваннями). Одне з найсерйозніших захворювань ока. Операція - єдиний можливий спосіб зупинити розвиток хвороби, позбутися від болю і припинити втрату зору.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее