• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Кератоконус

Незапальне дегенеративне захворювання рогівки ока. При нормальному стані, рогівка має сферичну форму, а при даному захворюванні рогівка стоншується і, внаслідок структурних змін, приймає форму конуса, що негативним чином позначається не тільки на оптичних функції людського ока, але і на самопочутті людини. Нерідко причиною больового синдрому в очах є саме кератоконус. Лікування подібного роду захворювання ускладнене на пізніх стадіях і, навпаки, досить просто, якщо у пацієнта була виявлена ​​така проблема на початкових етапах розвитку захворювання рогівки.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Послуги

грн

Лікування катаракти методом факоемульсифікації. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

1800

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + антіглаукоматозная операція. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

4 500 за 1 око

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + імплантація EX-press. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

23 000 за 1 око

Антиглаукоматозна операція

4 000

Антиглаукоматозна операція + імплантація EX-press

22 000 за 1 око

Антіглаукоматозная реоперація протягом 3 місяців

1 800

Задня склеректомія

За 1 око

Субтеноново введення лікувальних препаратів (ГКС: дипроспан, тріамціналон, флостерон)

800

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Кератоконус лікування

Кератоконус - незапальне дегенеративне захворювання рогівки ока. При нормальному стані, рогівка має сферичну форму, а при даному захворюванні рогівка стоншується і, внаслідок структурних змін, приймає форму конуса, що негативним чином позначається не тільки на оптичних функціях людського ока, але і на самопочутті людини. Нерідко причиною больового синдрому в очах є саме кератоконус. Лікування подібного роду захворювання ускладнене на пізніх стадіях і, навпаки, досить просте, якщо у пацієнта була виявлена ​​така проблема на початкових етапах розвитку захворювання рогівки.

Захворювання рогівки

Досить часто зустрічаються ситуації, коли замість кератоконуса помилково діагностують астигматизм або короткозорість. Це, як правило, пов'язане зі схожими зоровими відчуттями, які пацієнт описує на прийомі у лікаря-офтальмолога, який не підозрює, що у хворого кератоконус. Діагностика і детальне обстеження всієї зорової системи дозволяють вчасно і зі стовідсотковою точністю виявити кератоконус. Лікування без операції сьогодні можливе завдяки сучасному європейському і американському обладнанню виробників зі світовим ім'ям і багаторічним досвідом в сфері медицини.

Основними причинами появи кератоконуса у людини, особливо в молодому віці, є:

  1. спадкова схильність;
  2. травми рогівки;
  3. вплив навколишнього середовища і погана екологія;
  4. часті стреси;
  5. клітинні та інші фактори.

Симптомами захворювання можуть бути нечіткий зір, що викликає потребу в частій зміні окулярів, відблиски і розмитості, які не проходять після моргання. Досить поширеним випадком в медичній практиці є сприйняття замість єдиної точки палітри безлічі її зображень і проекцій. Причиною цього є кератоконус. Лікування в Києві представлено безліччю клінік, але лідером серед столичних, безперечно, є «Візіум». Команда висококласних фахівців і повний набір сучасного устаткування в поєднанні з новітніми методами безопераційного лікування позбавлять вас раз і назавжди від такої проблеми як кератоконус. Лікування на Позняках представлено відразу декількома центрами клініки «Візіум», що робить доступ до медичних послуг зручним і доступним для всіх жителів і гостей столиці. Попрямувавши в найближчу до вас клініку «Візіум», ви можете бути впевненим, що вже через кілька днів забудете це зловісне слово, що доставляє стільки незручностей - кератоконус. Лікування на вулиці Ревуцького 32 представлено одним з найбільших центрів лікування клініки «Візіум». Тут вас чекає теплий прийом, комфортабельні умови лікування, професіонали своєї справи і найсучасніше обладнання з країн західної Європи та США. Це те місце, де ви нарешті забудете скаргу «у мене кератоконус». Лікування на вулиці Ахматової в клініці «Візіум» надає своїм пацієнтам комфортабельні умови і повноцінну діагностику.

Скористайтеся послугами мережі клінік «Візіум» і погляньте на світ по-новому!

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее