• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • КонсультаціяХірургія сітківки

Гарний зір - одна з головних складових повноцінної і щасливого життя і коли з ним виникають проблеми це обтяжує наше життя.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття. Пацієнт під час операції знаходиться під постійним наглядом анестезіолога.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію проводить один з кращих хірургів України. Його досвід більше 18 років.

Доступні ціни

Ми надаємо послуги найвищого рівня за доступними цінами.

Сучасне обладнання

У вітреоретинальной хірургії дуже важлива точність, саме тому ми підібрали перевірене безпечне і максимально точне обладнання провідних світових виробників.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання.

Мікроінвазивний комбінована хірургія

Розмір інструментів менше 0,5 мм, що проізволяет проводити хірургію сітківки і склоподібного тіла "без швів" в більшості випадків, а так само одночасно з мікрохірургією катаракти.

 

Вітректомія + факоемульсифікація з імплантацією гнучкої ІОЛ

грн

AcrySof SA60AT (Alcon)

31 700

HOYA Isert (Японія)

35 400

AcrySof IQ SN60WF / UltraSert (асферическая) (Alcon)

35 000

Вартість вказана без урахування передопераційної підготовки

800

Вітректомія і внутріочні ін'єкції лікарських препаратів

грн

Вітректомія

21 500

Вітректомія (ускладнений варіант)

23 000

Виведення силікону

9 000

Інтравітреальне введення препарату Айлія

8 000

Інтравітреальне введення препарату Озурдекс

32 000

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Андрій Сергійович Євтушенко

Кандидат медичних наук, вітреоретинальний і катарактальний хірург


Лікар-офтальмолог вищої категорії Член європейського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів Член європейського суспільства вітреоретінальних хірургів

Досвід роботи: 15 років

Олена Сергіївна Романюк

Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог

Спеціалізується на патологіях заднього відрізка ока: лікуванні дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, діабетичних і посттромботичних ретинопатіях, лазерному лікуванні вторинної катаратки.

Проводить лазерне лікування захворювань сітківки, інтраветріальні введення лікарських препаратів, володіє всіма інструментальними методами діагностики (Оптична когерентна томографія, фото очного дна, флюоресцентна ангіографія). Постійний учасник науково-практичних конференцій.

У 2018 Проходила стажування на базі тренінгового центру ESASO по вітреоретинальній хірургії, Швейцарія, Лугано.

Олена Сергіївна є асистентом витреоретинального хірурга.

Стаж роботи: 13 років.

Відшарування сітківки ока

У 2013р. В Україні зареєстровано 1 млн 300тис хворих на цукровий діабет. Мікросудинні ускладнення призводять до розвитку нефропатії (> 40% нових випадків ниркової недостатності), нейропатії різного ступеня тяжкості зустрічаються у 60-70% пацієнтів. Макросудинні ускладнення призводять до цереброваскулярних захворювань, в результаті яких реєструється 16% летальних випадків у пацієнтів з СД у віці ≥65 років, розвитку серцево-судинних захворювань - 68% і периферичних ангіопатій - 8% у хворих на ЦД, що є основною причиною ампутацій нижніх кінцівок , не пов'язаних з травмою.

У 1/3 пацієнтів з СД діагностують діабетичну ретинопатію (ДР).

У 1/3 пацієнтів з ДР спостерігається діабетичний макулярний набряк (ДМО).

У 1/3 з них ДМО є клінічно значущим.

У нашій клініці працюють висококласні фахівці, які проводять лікування світового рівня на найсучаснішому обладнанні в комфортних для пацієнта умовах. Лазери виробництва американської компанії Alcon дозволяють проводити лазерні коагуляції максимально швидко і точно.

Хірургія сітківки ока

Гарний зір - одна з головних складових повноцінного і щасливого життя і коли з ним виникають проблеми це обтяжує наше існування.

Сітківка відповідає за сприйняття зовнішнього світу і формує зображення. Відшарування сітківки - це серйозна хвороба, яка вимагає хірургічного втручання. Якщо вчасно не почати лікування це може привести до втрати зору.

Для того, щоб діагностувати і почати лікування відшарування сітківки ока потрібно пройти повну діагностику зору. Пам'ятайте, що точний діагноз може поставити тільки висококваліфіковані фахівці.

В нашій офтальмологічній клініці "Візіум"; діагностику проводять за допомогою сучасного обладнання, знання і досвід наших фахівців - це відмінний помічник в подальшому лікуванні.

Лікування сітківки ока може бути хірургічним і лазерним. Лазерна операція сітківки ока проводиться без госпіталізації, її мета - зміцнення, збереження і відновлення сітківки. Реабілітація після такої операції проходить швидко і через пару днів ви можете приступити до зорових навантажень.

Лазерна коагуляція сітківки це процедура, яку можна використовувати як профілактику захворювань, а також з її допомогою можна вилікувати дистрофію сітківки, розриви і відшарування сітківки ока. Ця процедура проводиться під місцевою анестезією, займає вона близько 20 хвилин, через деякий час настає повне відновлення зору і ви можете насолоджуватися своїм звичайним життям. Вікових протипоказань до лазерної корекції сітківки ока немає.

В Україні, а саме в Києві хірургію сітківки і лазерну коагуляцію ППЛК ви можете зробити в наших клініках, за адресами: метро Позняки, вулиця Ахматової, метро Харківська, вулиця Ревуцького.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее