• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація
  • Опытный хирург

Візіум Київ

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

9 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 40 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

Візіум - м. Київ, вул. Ахматової 31 У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи. м. Київ, вул. Ахматової 31 https://visium.com.ua/images/top_logo.svg +38(044) 390-05-05

м. Київ, вул. Ахматової 31

У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи.

Наші контакти:

+38(044) 390-05-05
(контактний центр)

+38(050) 101-05-05
(контактний центр)

+38(098) 220-35-35

Режим роботи:

Пн-Пт 10-19
Сб 10-18
Нд 10-18

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее