• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Візіум Київ

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

Візіум - м. Київ, вул. Ревуцького 32 У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи. м. Київ, вул. Ревуцького 32 https://visium.com.ua/images/top_logo.svg +38(056) 790-10-10

м. Київ, вул. Ревуцького 32

У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи.

Наші контакти:

+38(044) 390-05-05
(контактний центр)

+38(050) 101-05-05
(контактний центр)

+38(068) 899-30-00

Режим роботи:

Пн-Пт 08-20
Сб 09-17
Нд 10-17

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее