• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Краматорск

 • 14

Візіум Краматорськ

Всі медичні послуги надаються в центрах, експертних, ефективні, безпечні та безболісні. Кожне з наших установ є офтальмологічним центром замкнутого циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему з очима. Діагностику, лікування і підбір оптичної корекції ми проводимо за стандартизованими клінічним протоколам, застосовуючи інноваційні технології.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 
Візіум - м. Краматорськ, вул. Героїв України 17 У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи. м. Краматорськ, вул. Героїв України 17 https://visium.com.ua/images/top_logo.svg +38(099) 7222 357

м. Краматорськ, вул. Героїв України 17

У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи.

Режим работи:

Пн-Пт 09-18
Сб 09-16
Нд

Досвідчені лікарі

Нежиденко Аліна Владиславівна

Лікар-офтальмолог дорослий

Александра Викторовна Шистка

врач-офтальмолог взрослый, высшей категории

Юлія Володимирівна Черній

лікар-консультант офтальмологічного відділення, ретинолога, лазерний хірург

Учасник міжнародних конференцій з офтальмології. З 2016 року володіє методикою «Інтравітренальной та субтенонової терапії».

Стаж роботи: 16 років

Татьяна Юрьевна Чаруковская

врач консультант офтальмологічного відокремлення

Лікар вищої категорії з офтальмології. Володіє методами апаратної та інструментальної діагностики очі. Учасник міжнародних офтальмологічних конференцій.

Стаж роботи: 16 років

Оксана Анатоліївна Єременко

лікар-консультант офтальмологічного відділення

Лікар першої категорії з офтальмології. Володіє методами апаратної та інструментальної діагностики очі, очкової і контактної корекцією. З 2016 асистент кафедри офтальмології Донецького національного медичного університету.

Вікторія Миколаївна Павлова

лікар-офтальмолог дитячий

Лікар вищої категорії з дитячої офтальмологи. Займається Дігностіка, лікуванням амбліопії, косоокості, астигматизму, міопії та інших захворювань у дітей. З 2015 року Обласний та міський дитячий офтальмолог Донецької області м. Краматорськ.

Офтальмологічна клініка Краматорська «Візіум»

Виникли проблеми із зором у дорослого і дитини, клініка офтальмології в Краматорську «Візіум» вирішить їх швидко і ефективно. Цьому сприяє передове оснащення центру найкращим обладнанням провідних світових брендів і великий практичний досвід наших фахівців. Ми знайдемо індивідуальне рішення для лікування будь-якого захворювання, незалежно від його виду та складності. Звертайтеся, і переконайтеся особисто, наскільки простим, безболісним і швидким може бути лікування очей в Краматорську.

За якими офтальмологічними послугами можна звернутися до нас?

«Візіум» в Краматорську - це офтальмологічна клініка повного циклу. Це означає, що у нас можна отримати повний комплекс діагностичних і лікувальних процедур. Ми проведемо ретельне дослідження, визначаючи не тільки вид очної патології, а й причину її розвитку. Виконуємо хірургію сітківки і склоподібного тіла, займаємося питаннями лікування та профілактики глаукоми.

На базі нашого центру Краматорська працює оптика. Її фахівці допоможуть підібрати:

 • окуляри при короткозорості, далекозорості, астигматизмі;
 • моделі для водіїв, які захищають від сліпучого світла фар зустрічних машин;
 • іміджеві моделі;
 • окуляри, що захищають від пораданія в очі пилу, бризок, твердих частинок, газів;
 • вироби для тих, хто багато працює за комп'ютером;
 • коригувальні моделі;
 • сонцезахисні аксесуари;
 • м'які, жорсткі і нічні лінзи.

Також у нас в Краматорську працює дитячий офтальмолог, який проведе діагностику і апаратне лікування зору у дітей різних вікових груп, в тому числі і у новонароджених. Великий досвід дозволить знайти індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта і провести процедуру в найбільш комфортною для нього обстановці.

Видалення катаракти в Краматорську і інші офтальмологічні процедури, що проводяться в нашій клініці, відносяться до малоінвазивних, не вимагають перебування пацієнта в стаціонарі. Вони відрізняються високою ефективністю і доступною ціною.

Звертайтеся, якщо хочете пройти повну діагностику, якщо потрібна операція катаракти, глаукоми в Краматорську або лікування будь-якої іншої офтальмологічної патології. Записатися на прийом можна через сайт або в телефонному режимі.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее