• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Короткозорість

-

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Послуги

грн

Лікування катаракти методом факоемульсифікації. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

1800

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + антіглаукоматозная операція. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

4 500 за 1 око

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + імплантація EX-press. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

23 000 за 1 око

Антиглаукоматозна операція

4 000

Антиглаукоматозна операція + імплантація EX-press

22 000 за 1 око

Антиглаукоматозна реоперація протягом 3 місяців

1 800

зЗдня склеректомія

За 1 око

Субтеноново введення лікувальних препаратів (ГКС: дипроспан, тріамціналон, флостерон)

800

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування короткозорості передовими методиками в Краматорську

Клініка «Візіум» проводить лікування короткозорості в Краматорську з використанням сучасних методів і обладнання. Комплексний підхід до усунення проблеми є запорукою відмінного результату. В офтальмологічному центрі працюють кращі фахівці з багаторічним практичним досвідом. Вони здатні точно встановити діагноз, причину розвитку патології і усунути її максимально ефективно, але безпечно для здоров'я. Методики, що використовуються на практиці в нашій клініці Краматорська, відносяться до малоінвазивних. Вони не мають негативного впливу на інші органи і системи, але дають високий результат.

Що таке короткозорість і чому вона з'являється?

Короткозорість (міопія) - офтальмологічне захворювання, при якому пацієнт добре бачить предмети, розташовані недалеко від нього, але погано ті, що далеко. Вся справа в тому, що промені світла, проходячи крізь рогівку і кришталик фокусуються не на сітківці, а збираються перед нею. Щоб картинка вийшла чіткою, необхідно знизити здатність заламлюючу силу ока. І в цьому допомагає установка перед рогівкою і кришталиком додаткових розсіючих лінз або ж ослаблення заломлюючої сили самої рогівки.

З короткозорістю можуть стикатися пацієнти Краматорська різного віку. Виділяють навіть вроджену патологію. Найбільш часто з міопією стикаються ті, хто:

 • Постійно пов'язаний із зоровою роботою на близькій відстані.
 • Перебуваючи в такому стані, око змушене посилювати свою оптичну силу, задіюючи акомодаційний апарат. Якщо його м'язи ослаблені, що часто спостерігається у маленьких дітей, робота на близькій відстані вимагатиме підвищеного навантаження. У підсумку, щоб отримати чіткий фокус на сітківці, око змушене подовжуватися.
 • Має спадкову схильність.
 • Згідно зі статистикою нашого офтальмологічного центру Краматорська, якщо короткозорість діагностовано у одного з батьків, ймовірність наявності патології у дитини становить 50%, якщо у двох - 80%.
 • Володіє ослабленою зовнішньою оболонкою ока.
 • Порушення обмінних процесів і кровообігу в зовнішній оболонці ока викликають розвиток в ній структурних і дистрофічних змін.
 • Як показує наша офтальмологічна практика в Краматорську, короткозорість відноситься до багатофакторних захворювань. Але в кожному конкретному випадку все одно один з факторів є основоположним.

Особливості лікування та профілактики короткозорості в Краматорську

Операція при короткозорості - не єдиний спосіб лікування патології. Найчастіше призначається оптична корекція, яка передбачає підбір і носіння пацієнтом Краматорська окулярів або контактних лінз. Достойно себе зарекомендували і нічні лінзи, які вирівнюють зір під час сну. Дітям також проводиться апаратне лікування короткозорості. Електростимуляція, ультразвукова та інфрачервона терапія, масажні окуляри сприяють поліпшенню місцевого кровообігу, знімають втому, позбавляють від спазму акомодації. Ці способи допомагають зупинити прогресуючу короткозорість.

Апаратне лікування короткозорості у дорослих і дітей за вартістю цілком доступно кожному пацієнту Краматорська. Його рекомендується проходити регулярно з періодичністю 1 раз на півроку.

Тим пацієнтам, яких не влаштовує носіння лінз і окулярів, може бути запропоновано провести хірургічну корекцію короткозорості. У нашій клініці Краматорська використовуються передові світові методики, що дають вражаючі результати. Після завершення процедури, пацієнту повертається гострота зору, він продовжує жити повноцінним життям без окулярів і контактних лінз.

Виходячи з індивідуальних особливостей зорової системи ми проводимо такі види операцій при короткозорості в Краматорську:

 • Лазерна корекція.
 • Установка інтраокулярної лінзи.

Вже через 1-3 дні після процедури, зір відновлюється практично до 100%. Всі ці процедури проводяться в нашій клініці Краматорська в амбулаторних умовах під місцевою крапельної анестезією, не вимагають госпіталізації, супроводжуються мінімальним дискомфортом.

Раціональні зорові навантаження, правильна гігієна, достатнє перебування на свіжому повітрі - все це способи профілактики короткозорості. Більш детально про все це ви зможете дізнатися на консультації у нашого офтальмолога Краматорська. Щоб записатися на прийом, дізнатися ціну лазерної корекція короткозорості та інших методів лікування даного захворювання, зв'яжіться з реєстратурою клініки.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее