• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Послуги

грн

Лікування катаракти методом факоемульсифікації. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

1800

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + антіглаукоматозная операція. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

4 500 за 1 око

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + імплантація EX-press. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

23 000 за 1 око

Антиглаукоматозна операція

4 000

Антиглаукоматозна операція + імплантація EX-press

22 000 за 1 око

Антиглаукоматозна реоперація протягом 3 місяці

1 800

Задня склеректомія

За 1 око

Субтеноново введення лікувальних препаратів (ГКС: дипроспан, тріамціналон, флостерон)

800

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування далекозорості в клініці Краматорська «Візіум»

Далекозорість (гіперметропія) - офтальмологічна патологія, з якою стикаються багато пацієнтів Краматорська різного віку. Але незалежно від його природи і ступеня розвитку, людина, що зіткнулася з патологією, потребує компетентної медичної допомоги. Професійне лікування далекозорості в Краматорську пропонує офтальмологічний центр «Візіум». Ми є клінікою повного циклу. Лікар-офтальмолог проведе комп'ютерну діагностику і на підставі отриманих даних розпише оптимальне лікування, яке гарантуватиме відновлення зору.

Далекозорість: причини появи і симптоматика

При гіперметропії пацієнт Краматорська погано бачить предмети, розташовані поблизу. Але якщо патологія продовжує розвиватися, зір вдалину також стає нечітким. Це виникає внаслідок неправильного фокусування променів світла. Проходячи крізь рогівку, склоподібне тіло, кришталик, він фокусується не на самій сітківці, а на поверхні, розташованій за нею.

Розвиток хвороби може спостерігатися при кілька скороченому очному яблуці: у здорової людини його довжина 23-24 мм, а у тих, хто страждає гиперметропией - менше 23 мм. Ще одна причина розвитку захворювання - недостатнє переломлення світлового потоку кришталиком або рогівкою.

У міру розвитку погіршення зору, людина починає віддаляти від себе предмети при розгляданні, збільшує яскравість освітлення, з'являється розпливчастість перед очима. Паралельно з цим спостерігаються болі в очах і в області надбрівних дуг, перенісся, швидка зорова стомлюваність. Сильно запущена стадія захворювання характеризується помітним зниженням зором як поблизу, так і далеко, сильними головними болями.

Дитячі та вікова далекозорість в Краматорську

Далекозорість може бути вродженим і набутим. Переважна більшість дітей народжується далекоглядними. Це пов'язано з анатомічними особливостями організму, адже очне яблуко у них менше нормальних розмірів. У міру дорослішання патологія проходить сама по собі. Тобто для дошкільнят незначне перевищення показників - це норма. Але якщо до 9-10 років ситуація не змінюється, потрібна корекція або терапевтичне лікування далекозорості у дітей. І тут важливо не упустити момент, коли вроджена патологія переходить в рефракційну. І в цьому допоможе регулярне проходження обстеження в нашому офтальмологічному центрі. Не нехтуйте допомогою офтальмологів, адже від зору залежить якість життя вашої дитини.

Вікова далекозорість (пресбіопія) розвивається в міру дорослішання організму. Вона спостерігається у більшості пацієнтів Краматорська у віці 45 років і старше. Це пов'язано з втратою природної акомодації ока.

Діагностика далекозорості в клініці Краматорська

Регулярне офтальмологічне обстеження в «Візіум» Краматорська дозволить вчасно виявити патологію. Під час діагностики:

  1. Визначається гострота зору.
  2. Вимірюється здатність оптичного середовища заломлювати промінь світла.
  3. Визначається внутрішньоочний тиск.
  4. Проводиться УЗД внутрішніх структур.
  5. Виявляються внутрішні патології.
  6. Перевіряється заломлююча сила і форма рогівки.
  7. Досліджується поле зору.
  8. Перевіряється стан зорового нерва і сітківки.

Після проведення таких обстежень, офтальмолог Краматорська отримає наочну картину стану здоров'я очей, що стане запорукою ефективного лікування дитячої та старечої далекозорості. На ранніх стадіях одужання буде швидшим і зажадає мінімум дискомфорту, часу і матеріальних витрат.

Лікування далекозорості в Краматорську

В офтальмологічному центрі Краматорська «Візіум», пацієнтам пропонуються найбільш прогресивні та ефективні методи лікування. Для кожного хворого підбирається індивідуальна схема, що враховує його вік, специфіку зорової системи, побажання і спосіб життя. У нас проводиться лазерна корекція, рефракційна заміна кришталика, встановлюються факічні лінзи та ін.

Всі процедури проводяться в амбулаторних умовах, тобто не вимагають перебування пацієнта в стаціонарі Краматорська. Після них людина швидко відновлюється і повертається до звичного ритму життя, але з поліпшеним зором.

Хочете дізнатися ціну лазерної корекції далекозорості або необхідно записатися на прийом, зателефонуйте в реєстратуру клініки Краматорська «Візіум» або залиште запит на нашому сайті. Також пропонуємо скористатися онлайн консультацією.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее