• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Дитяча
офтальмологія

Дитяча офтальмологія

Розвиток органу зору проходить від народження до 14 років, тому дуже важливо в цей період регулярно перевіряти гостроту зору, стежити за режимом зорових навантажень. Своєчасна діагностика аномалій рефракції дозволяє відновити зір у процесі розвитку ока за допомогою апаратного лікування. Апаратне лікування - це комплекс терапевтичних і комп'ютерних програм, які допомагають відновити зір при далекозорості, астигматизмі і багатьох видах косоокості, а при короткозорості сприяє затримці прогресування процесу.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережу офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей.

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників( Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

10 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Діагностика та консультація

грн

Повне офтальмологічне обстеження і консультація лікаря-офтальмолога дитячого

350

Повторне офтальмологічне обстеження і консультація лікаря-офтальмолога дорослого / дитячого (Повторним вважається прийом, який проводиться в період одного місяця від дати повного офтальмологічного обстеження і консультації лікаря-офтальмолога дорослого / дитячого)

200

Індивідуальна програма «апаратного лікування» (10 сеансів)

грн

Програма «Міопія»

1 300

Програма «Косоокість»

1 600

Програма «Амбліопія»

1 600

Програма «Амбліокор +»

1 700

Услуги

грн

Програма нічний корекції зору ортокератологічних стандартними лінзами 2 ока (1 рік)

11 500

Програма нічний корекції зору ортокератологічних стандартними лінзами 1 око (1 рік)

7 000

Програма нічний корекції зору ортокератологічних лінзами індивідуального дизайну 2 ока (1 рік)

12 500

Інші послуги

грн

Огляд очного дна новонародженим (недоношеним)

150

Зондування слізних шляхів (1 око)

550

Зондування слізних шляхів (2 ока)

900

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Вікторія Миколаївна Павлова

Лікар-офтальмолог дитячий вищої категорії

Лікар вищої категорії з дитячої офтальмології. Займається діагностикою, лікуванням амбліопії, косоокості, астигматизму, міопії та інших захворювань у дітей. З 2015 року міський дитячий офтальмолог Донецької області м. Краматорськ.

З 2010 року є членом асоціації дитячих офтальмологів України.

Загальний стаж роботи: 27 років

Компетентна офтальмологічна допомога дітям в Краматорську

«Візіум» - дитячий офтальмологічний центр в Краматорську, в якому можна отримати повний комплекс діагностичних і лікувальних процедур, компетентні консультації фахівців. У нас працюють досвідчені лікарі вищої категорії. Вони не тільки досконально розбираються у всіх особливостях будови і захворюваннях дитячих очей, а й здатні знайти індивідуальний підхід до кожного юного пацієнта Краматорська. Діти легко йдуть на контакт з ними, завдяки чому процедури і обслуговування проходять в дружній обстановці. Отже, якщо потрібен дитячий окуліст в Краматорську, звертайтеся і отримаєте компетентну офтальмологічну допомогу в кращій клініці вашого міста.

Чому дітям Краматорська потрібен офтальмолог?

Діти максимально сприймають навколишній світ за допомогою візуальних контактів. Через зір вони отримують інформацію, необхідну їм для повноцінного розвитку. Тому одне з основних завдань батьків - стежити за правильним формуванням зору малюка. Воно постійно буде знаходитися в процесі розвитку аж до підліткового віку. І варто тільки запустити одну з патологій, як вона почне збільшуватися, стаючи причиною дуже серйозних очних захворювань. Тому хороший дитячий офтальмолог в Краматорську завжди повинен бути «під рукою». У нашій клініці Краматорська ви знайдете таких фахівців і отримаєте докладні консультації щодо гігієни дитячих очей, допустимого навантаження під час читання, переглядів телевізора, комп'ютерних ігор.

Як помітити патології зору очей у дітей?

Далеко не завжди дитина може зрозуміти, що у неї щось сталося із зором. Вона може не помічати проблеми або просто не знати, як правильно сформулювати те, що відчуває. В результаті невелике захворювання або відхилення у формуванні очей переростає в дуже серйозну проблему. Щоб цього не сталося, регулярно кожна дитина Краматорська повинна проходити обстеження. Дитячий офтальмолог проведе ретельну діагностику, яка допоможе виявити патологію ще на самому початку її розвитку, до того моменту, поки вона не стане наносити серйозних змін зоровій системі. Це запорука швидкого і гарантованого одужання.

Якщо ви помітили, що дитина стала жмуритися, розглядаючи предмети, сильно низько нахиляє голову під час читання або виконання письмових домашніх уроків, якщо скаржиться на біль, печіння, втому в очах, рекомендується якомога швидше записатися в нашу клініку Краматорська і пройти перевірку зору у дітей. Зорова система у малюків дуже гнучка. Вона легко піддається корекції, але тут дуже важлива своєчасність звернення, професіоналізм офтальмолога і достатня технічна оснащеність клініки.

Лікування зору у дітей в Краматорську: що пропонує наша клініка?

Дитяча офтальмологія передбачена в кожній клініці «Візіум», в тому числі і в відділенні Краматорська. У ній обслуговуються юні пацієнти з перших днів життя і до 18 років. Тут вони проходять діагностику та лікування. Спочатку слід пройти обстеження, яке дозволить встановити вид і причину появи патології, призначити оптимальне лікування.

Терапевтичне лікування.

Види терапевтичного лікування захворювань очей

У нашій клініці Краматорська проводяться наступні види (терапевтичного) лікування дитячих офтальмологічних хвороб:

  • комп'ютерні технології,
  • апаратне лікування,
  • магнітотерапія,
  • ультразвукова дія,
  • призначення нічних лінз (дітям старше 6 років).

Для кожного маленького пацієнта підбирається оптимальний метод лікування, що дає хороші, стабільні результати в стислі терміни.

Чому варто скористатися дитячою офтальмологією «Візіум» в Краматорську?

Чим раніше буде діагностовано патологію, тим більш швидким і ефективним буде одужання. У лікуванні маленьких пацієнтів, дитячий офтальмолог Краматорська, ґрунтується на передових медичних технологіях і методиках, враховує вік дитини, вид патології і її складність. Висока точність діагностики досягається використанням передового обладнання провідних світових виробників: Alcon, SCHWIND, ZEISS, Rodenstock, Huvitz, Topcon.

Всі методики, використовувані для лікування очей у дітей в Краматорську безпечні, ефективні і безболісні. Ми розуміємо, наскільки дана категорія пацієнтів є чутливою, тому робимо все для того, щоб дитина відчувала себе комфортно і спокійно.

 

Залишилися питання, потрібна консультація фахівця? Зв'яжіться з реєстратурою клініки «Візіум» в Краматорську по телефону або через форму сайту. Також можете скористатися онлайн консультацією або прийти особисто до нас на вул. Героїв України, 17.

 

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее