• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Послуги

грн

Антиглаукоматозна операція

4000

Антиглаукоматозна операція з імплантацією дренажу EX-press (1 око)

22000

Комбінована операція: Факоемульсифікація c антиглаукоматозної операцією (1 око) *

4500

Комбінована операція: Факоемульсифікація c імплантацією дренажу EX-press (1 око) *

23000

*Ціна вказана без урахування вартості інтраокулярної лінзи

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Володимир Володимирович Явтушенко

Кандидат медичних наук, провідний катарактальний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії.


Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (АSCRS), член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою. Стаж роботи за фахом 19 років. Провів понад 20000 мікрохірургічних операцій різного ступеня складності.

Лікування глаукоми в офтальмологічній клініці Краматорська

Найбільша мережа офтальмологічних клінік України «Візіум» проводить лікування глаукоми в Краматорську. У роботі використовуються ефективні та безпечні методики. Ми є медичним закладом повного циклу. У нашому розпорядженні обладнання провідних світових брендів, досвідчені лікарі і всі матеріали, які можуть знадобитися під час обстеження і усунення захворювання. У нас жителі Краматорська отримують компетентну допомогу. Позбавтеся від патології без болю і дискомфорту.

Особливості та форми глаукоми

Йдеться про хронічне захворювання, що проявляє себе підвищенням внутрішньоочного тиску. Надмірне навантаження з часом призводить до того, що зоровий нерв атрофується, а гострота знижується аж до повної сліпоти. Під терміном «глаукома ока» ховається понад 60 різних видів захворювань, що мають схожі симптоми. Щоб точно встановити вид, слід пройти повну діагностику зору.

Здорове око самостійно регулює приплив і відтік рідини. При появі глаукоми, цей процес порушується, волога не йде, а накопичується і починає тиснути на зоровий нерв. У підсумку він перестає виконувати свою функцію і не передає нервові імпульси в мозок. Пацієнт Краматорська починає поступово сліпнути. Спочатку пропадає периферичний зір, далі хвороба поширюється і на інші ділянки. На останніх стадіях зіниця стає зеленуватого кольору.

Фахівці стикаються з двома формами хвороби:

 1. Відкритокутова.
 2. Закритокутова.

Перший вид діагностується приблизно у 80% пацієнтів Краматорська, що зіткнулися з даним захворюванням. Відкритокутова характеризується тим, що при ній порушуються функції ока, що відповідають за циркуляцію вологи. При закритокутовій теж немає відтоку рідини, але проблема в закупорці каналів, за якими вона повинна йти.

Відкритокутову складно діагностувати за симптомами, адже вона практично не дає про себе знати. Її ознака - підвищений внутрішньоочний тиск. Закритокутова супроводжується рядом неприємних симптомів: біль і різь в очах, головний біль, райдужні кола (ореоли) навколо сяючих предметів. У Краматорську зустрічається не тільки придбана, але і вроджена патологія. Але найбільш часто вона діагностується у людей похилого віку. Але бути здоровим потрібно завжди, не дивлячись на те, скільки вам років. За ціною лікування закритокутової і відкритокутової глаукоми доступно кожному в Краматорську, в тому числі і пенсіонерам.

Способи позбавлення від глаукоми в клініці Краматорська

Ефективність проведених заходів безпосередньо залежить від того, наскільки швидко була діагностована глаукома. Чим раніше ви звернетеся за допомогою в «Візіум» Краматорська, тим краще буде ефект, досягнутий після проведених процедур. Тільки так можна буде запобігти повній втраті зору. Сучасна медицина пропонує інноваційне обладнання та технології, що дозволяють діагностувати хворобу на ранній стадії.

Також існує кілька способів усунення хвороби, і кожен з них застосовується в «Візіум» Краматорська:

 • Медикаментозне.
 • Лазерне.
 • Хірургічне.

Розглянемо кожен метод більш детально.

Медикаментозне

Один з найпростіших і доступних за вартістю варіантів лікування глаукоми ока. Передбачає використання спеціальних крапель, що стимулюють відтік рідини і знижують інтенсивність її вироблення. Оптимальний препарат підбирається індивідуально для кожного в «Візіум» Краматорська, розписується схема застосування препаратів. В обов'язковому порядку потрібен регулярний огляд фахівця, який буде стежити, наскільки ефективним є призначені лікарські препарати.

Лазерне

Якщо патологія вже перейшла в запущену стадію, медикаментозні методи не дадуть бажаних результатів. В такому випадку пацієнтам Краматорська пропонуються більш кардинальних заходів. За допомогою лазерного променя хірург впливає на шляхи, по яких протікає очна рідина, розчищаючи їх і забезпечуючи її вільний рух. Як наслідок, внутрішньоочний тиск відновлюється самостійно.

При відкритокутовій формі проводиться процедура лазерної трабекулопластики. В її процесі промінь впливає на трабекулярну мережу, що сприяє відновленню нормальній циркуляціі рідини. При закритокутовій глаукомі проводять лазерну ірідотомію. Луч проробляє в закупореному каналі отвір, забезпечуючи тим самим вільну циркуляцію рідини. У нашій клініці Краматорська обидві ці процедури проводяться амбулаторно, під місцевою (краплинною) анестезією і не вимагають перебування в стаціонарі.

Хірургічне

Проводиться в особливо важких випадках, коли не існує іншого способу відновити нормальну циркуляцію внутрішньоочної рідини і знизити очний тиск. У нашому офтальмологічному центрі Краматорська проводиться кілька видів оперативного втручання. Лікар обирає рішення, орієнтуючись на клінічну картину кожного пацієнта.

Чому лікувати глаукому в Краматорську варто в клініці «Візіум»?

Звертаючись у «Візіум» Краматорська, кожен житель міста отримає компетентну медичну допомогу за лояльною ціною. Цьому сприяє:

 • Висока технічна оснащеність медичного центру.
 • Великий штат досвідчених лікарів: вітреоретінальні і катарактальні хірурги, офтальмохірурги, ретинологи, ортокератологи тощо.
 • Надання повного циклу послуг: діагностика, лікування, контроль над відновленням, консультації.
 • Доступна вартість операції з усунення глаукоми. Для людей похилого віку у нас передбачені додаткові знижки.

Спочатку радимо записатися до нас на консультацію та діагностику. Це можна зробити по телефону, через сайт або особисто відвідати наш центр в Краматорську по вул. Героїв України, 17.

 

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее