• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Кератоконус

Незапальне дегенеративне захворювання рогівки ока. При нормальному стані, рогівка має сферичну форму, а при даному захворюванні рогівка стоншується і, внаслідок структурних змін, приймає форму конуса, що негативним чином позначається не тільки на оптичних функції людського ока, але і на самопочутті людини. Нерідко причиною больового синдрому в очах є саме кератоконус. Лікування подібного роду захворювання ускладнене на пізніх стадіях і, навпаки, досить просто, якщо у пацієнта була виявлена ​​така проблема на початкових етапах розвитку захворювання рогівки.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Послуги

грн

Лікування катаракти методом факоемульсифікації. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

1800

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + антіглаукоматозная операція. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

4 500 за 1 око

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + імплантація EX-press. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

23 000 за 1 око

Антиглаукоматозна операція

4 000

Антиглаукоматозна операція + імплантація EX-press

22 000 за 1 око

Антіглаукоматозная реоперація протягом 3 місяців

1 800

Задня склеректомія

За 1 око

Субтеноново введення лікувальних препаратів (ГКС: дипроспан, тріамціналон, флостерон)

800

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування кератоконуса в Краматорську

В офтальмологічному центрі «Візіум» проводиться безопераційне лікування кератоконуса в Краматорську із застосуванням передових методик і спеціалізованого устаткування міжнародних виробників. Ми позбавимо пацієнта від захворювання, відновмо зір. Це надійний спосіб попередити розвиток серйозних наслідків. Наша клініка пропонує повний комплекс послуг. Проводяться консультації, діагностика, лікування, профілактика. Здоров'я очей буде в руках досвідчених офтальмологів. Вони знайдуть оптимальні рішення навіть при складних формах хвороби. Європейський рівень обслуговування, результативність процедур і доступна вартість операції по виправленню кератоконуса - основні переваги «Візіум» Краматорська.

Як проводиться лікування кератоконуса в Краматорську

Це захворювання, що вражає рогівку ока. Внаслідок патологічних змін, вона стає тоншою і витягується під впливом внутрішньоочного тиску, стаючи з сферичної конусоподібною. Світлові потоки, проходячи через видозмінену рогівку переломлюються неправильно, в результаті чого з'являється спотворення картинки, знижується гострота зору. Тонка рогівка може не витримати навантаження і розірватися. Але цього можна уникнути, якщо вчасно звернутися за допомогою до офтальмолога.

У клініці ми створили всі умови для ефективного лікування захворювання. Вибір методу визначається після діагностики і залежить від стадії захворювання, а також індивідуальних особливостей пацієнта.

Ми проводимо високоефективну операцію для лікування кератоконуса в Краматорську: крос-лінкінг. Вона спрямована на зміцнення рогівки, стабілізацію захворювання і поліпшення якісних показників зору. Використовується на початковій стадії патології.

Операція виконується досвідченими лікарями в амбулаторних умовах клініки Краматорська, не вимагає госпіталізації пацієнта. Вона забезпечує швидке відновлення, не викликає побічних реакцій.

Звертайтеся, і отримаєте компетентні консультації прямо зараз. Також в ході розмови ви можете дізнатися ціну лікування кератоконуса в Краматорську і особливості проведення тієї чи іншої процедури.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее