• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Полуги

грн

Лікування катаракти методом факоемульсифікації. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

1800

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + антіглаукоматозная операція. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

4 500 за 1 око

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + імплантація EX-press. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

23 000 за 1 око

Антиглаукоматозна операція

4 000

Антиглаукоматозна операція + імплантація EX-press

22 000 за 1 око

Антиглаукоматозна реоперація протягом 3 місяців

1 800

Задня склеректомія

За 1 око

Субтеноново введення лікувальних препаратів (ГКС: дипроспан, тріамціналон, флостерон)

800

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування косоокості у дітей та дорослих в Краматорську

Клініка «Візіум» проводить лікування косоокості у дітей в Краматорську, грунтуючись на передових сучасних методиках, що дають високі результати навіть при мінімальному дискомфорті для юного пацієнта. Ми використовуємо передові методики, які відмінно зарекомендували себе на практиці не тільки в Україні, але і в провідних офтальмологічних центрах світу. При необхідності, ми знайдемо індивідуальне рішення проблеми і для дорослих жителів Краматорська, що зіткнулися з даною патологією. Досвідчені офтальмологи проведуть ретельну діагностику, встановлять форму, ступінь захворювання, його причину. Слід розуміти, що косоокість - це не тільки естетична проблема. Якщо його не вилікувати вчасно, воно призведе до повної атрофії ураженого ока, а також до інших серйозних проблем із зором. Звертаючись до нас, ви отримаєте своєчасну корекцію косоокості за розумною ціною.

Що таке косоокість?

Переважно косоокість діагностується саме у маленьких пацієнтів Краматорська. Це захворювання в народі ще називають «ледаче око». Причин його появи досить багато, починаючи від спадкових чинників і аж то травм, запальних процесів, неврологічних розладів. Але, на жаль, далеко не всі батьки Краматорська приділяють належну увагу здоров'ю очей своєї дитини, навіть якщо бачать, що очі косять в різні боки (косоокість, що сходиться або розходиться у дітей), вважаючи, що дитя переросте, і все вирівняється. Але косоокість сама по собі не проходить, її обов'язково треба лікувати.

Справа в тому, що в нормальному зоровому процесі участь беруть обидва ока однаково. Кожен з них отримує свою картинку, яка потім передається в зоровий аналізатор головного мозку і з'єднується в одне повноцінне тривимірне зображення. Якщо в одному з очей є патологія, вони вже не можуть працювати спільно. Не отримуючи необхідну інформацію від «ледачого» ока, центральна нервова система починає просто ігнорувати його, виключаючи з глядацького процесу. В іншому випадку у людини б з'явилося двоїння перед очима. В результаті усе зорове навантаження йде на здорове око, змушуючи його працювати «за двох». В результаті у пацієнтів Краматорська знижується гострота зору, з'являється ряд супутніх захворювань і як самий непривабливий результат - сліпота.

Запобігти цього можна, якщо вчасно звернутися за компетентною допомогою в нашу клініку Краматорська. Чим раніше буде виявлена ​​і усунена проблема, тим вище шанс повністю відновити всі очні функції. Як показує наша практика, лікування косоокості у дорослих часто усуває тільки естетичну проблему. До очей так і не повертається здатність бачити об'ємну (стереоскопічну) картинку, визначати форму і вміст предметів, відстань між ними. Своєчасно проведене лікування косоокості у дітей в Краматорську - запорука повноцінного розвитку і високої якості життя вашої дитини.

Види косоокості, які зустрічаються у пацієнтів Краматорська

Лікарями нашої клініки Краматорська, та й офтальмологами в цілому, виходячи з походження, виділяється 2 форми косоокості:

  1. Співдружнє. Його основна особливість в тому, що постійно або час від часу може косити або одне, або друге око. При цьому розмір відхилення приблизно однаковий. Переважно діагностується у жителів Краматорська, хворих Анізометропією або аметропією. Чим сильніше ступінь цих патологій, тим більше відхилення буде у косоокості. При цій формі очі зберігають свою гарну рухливість, немає двоїння предметів. Але косоокість співдружності не дозволяє бачити світ об'ємно.
  2. Паралітичне. При такій формі «лінується» тільки одне око. Воно практично не може рухатися в одну зі сторін (в ту, де пошкоджено зоровий нерв). Виникає у маленьких і дорослих жителів Краматорська після травм, судинних патологій, інфекцій, пухлин, порушень форми і функціональних можливостей м'язів ока. Присутні і двоїння, і запаморочення, втрачається стереоскопічність зору.

Поряд з цим, з вигляду відхилення додатково класифікують ту що сходиться, розходиться, вертикальну і атипову косоокість.

Косоокість що сходиться у дітей можна помітити по відхиленню зорової осі до носа. Найчастіше така патологія розвивається у зовсім маленьких пацієнтів Краматорська і часто буває мінливою (то проходить, то з'являється знову). Найбільш часто вона супроводжується далекозорістю в сильному або середньому ступенях.

При формі патології що розходиться очні осі зміщуються в скроневу область. Їй навпаки, сприяє вроджена або придбана короткозорість. Косоокість що розходиться може виникнути в результаті травми, переляку, патологій центральної нервової системи і головного мозку.

Про вертикальну форму захворювання наші лікарі кажуть тоді, коли у пацієнта Краматорська око косить по вертикальній осі або вгору, або вниз. Вкрай рідко зустрічається атитипова косоокість. Вона пов'язана з аномаліями розумового розвитку, в тому числі при синдромі Дауна.

Способи лікування косоокості в Краматорську

В офтальмологічній клініці «Візіум» Краматорська проводиться як терапевтичне, так і хірургічне лікування косоокості.

Терапевтичне

Відкоригувати косоокість можна за допомогою м'яких контактних лінз або окулярів. Ці способи відносяться до оптичної корекції. Наш офтальмолог проведе ретельне обстеження і підбере оптимальний вид окуляр або лінз, грунтуючись на клінічній картині і індивідуальних побажаннях пацієнта Краматорська.

Одним з найбільш ефективних і добре зарекомендували себе терапевтичних способів лікування косоокості у маленьких дітей є оклюзія. Її суть полягає в тому, що на досить тривалий проміжок часу здорове око прикривається, що стимулює мозок працювати саме з «ледачим» оком, відновлюючи його функціональні можливості. Паралельно проводиться комплекс вправ, спрямованих на зорову стимуляцію. Для цих цілей в нашій клініці Краматорська є спеціалізовані комп'ютерні програми, спрямовані на тренування зору. Як показує статистика, приблизно в 70% випадків вдається позбавити дитину від косоокості без операції, повернути стереоскопічний зір.

Офтальмологи нашої клініки Краматорська зроблять все залежне від них, щоб повернути вам здоров'я очей без хірургічного втручання. Але, на жаль, в ряді випадків без операції не обійтися.

Хірургічне

Оперативне втручання проводиться з метою відновлення анатомічно правильного положення зовнішніх м'язів ока. Так, при погляді прямо, око буде дивитися не в бік, вгору або вниз, а точно вперед. Дана процедура проводиться на поверхні очного яблука і відноситься до малоінвазивної. Вона не вимагає приміщення пацієнта Краматорська в стаціонар, застосування внутрішньовенної анестезії (перед процедурою в очі закопуються знеболюючі краплі). По завершенню післяопераційного огляду, можна йти додому. У ряді випадків, якщо кут косоокості дуже великий, відновлення проводиться в 2 етапи. Також може знадобитися додаткове апаратне лікування, що дозволяє повністю відновити зорові функції.

Про все це та інші особливості лікування косоокості, вам розповість на консультації наш офтальмолог Краматорська. Не чекайте, поки патологія дасть про себе знати серйозними наслідками. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб записатися на прийом або дізнатися вартість операції з косоокості або терапевтичного лікування.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее