• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лазер №1
в Європі

Лазерна корекція зору

Лікування зору лазером сьогодні як ніколи просто і безболісно. Універсальна методика лазерної корекції зору Lasik дозволяє лікувати міопію, гіперметропія та астигматизм. Ексімер-лазерна операція передбачає зміну заломлюючої сили очі шляхом випарювання невеликої частини людської рогівки.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років практики і більш 10,000 операцій

Комп'ютерна точність

НВисокий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості.

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості.

 

Ексімер-лазерна корекція

грн

ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight OU

28 000

ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight 1 око

15 000

ЕЛК за методикою LASEK OU

24 000

ЕЛК за методикою LASEK 1 око

13 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight OU

36 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight 1 око

19 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASEK, StreamLight OU

34 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASEK, StreamLight 2 ока

34 000

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Світлана Михайлівна Орлова

Головний лікар Клініки Відновлення Зору, офтальмолог хірург, лікар вищої категорії

Один з перших фахівців рефракційної лазерної мікрохірургії ока в Україні з досвідом роботи в Німеччині та Бельгії. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Дитяча офтальмологія», «Сучасні аспекти хірургічного лікування і корекції короткозорості та астигматизму», «Рефракционная і лазерна хірургія» і т.д. Постійний учасник міжнародних та українських конференцій, з'їздів офтальмологів. Ведучий офтальмохірург клініки. Володіє сучасними методиками Ексімер-лазерної хірургії.

Стаж роботи: 29 років.

Світлана Михайлівна провела понад 14560 Ексімер-лазерних корекцій зору

Марина Володимирівна Капоріна

Головний лікар Центру Діагностики Зору, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, лікар-ретинолог.

Спеціалізується на лікуванні дистрофічних і судинних захворювань очей, в тому числі, діабетичних ускладнень (ретинопатії), запальних захворювань, захворювань рогівки: кератоконуса, рефракційної патології очей. Займається рефракційної Ексімер-лазерної хірургією, а також використовує методику корекції зору за допомогою ортокератологічних лінз Paragon. Регулярно проходить тематичні курси та курси удосконалення лікарів, відвідує різні Всеукраїнські та Міжнародні конференції, в тому числі EURETINA, а також є постійним учасником Міжнародного Конгресу "Білі Ночі" (Санкт-Петербург), Міжнародного Конгресу "OCT Angiographiy and" En Face OCT Congress " (Рим).

Стаж роботи: 28 років.

 

Лариса Миколаївна Коваленко

Головний лікар Центру лазерної хірурги очі «Візіум» г. Киев. Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, офтальмохірург.

Спеціалізація: рефракційна хірургія (Ексімер-лазерні корекції зору), кератоконус, лазерна мікрохірургія (лазеркоагуляция сітківки). Захистила дисертацію (2008) по темі «Підвищення ефективності фоторефрактивному терапія (ФРК) при корекції міопії високого ступеня».

Автор патенту «Спосіб профілактичного лікування помутнінь рогівки при проведенні фоторефрактивному терапія» (у співавторстві з д.мед.н., Г. Жабоєдов, канд. Мед. Наук Г. Пархоменко).

2010 - 2014 доцент кафедри клінічної та лабораторної діагностики Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара. Є автором більше 30 статей і тез, опублікованих в Україні і за кордоном.

Стаж роботи: 24 роки.

Лазерна корекція зору в Краматорську

Лазерна корекція зору в Краматорську, виконана офтальмологами центру «Візіум» - запорука гарантованого позбавлення від короткозорості, астигматизму, далекозорості. Це найбільш передовий і безпечний метод, повсюдно використовується в світовій практиці. Майбутня процедура - реальний шанс поліпшити гостроту зору, відмовившись від окулярів або контактних лінз. Операція не вимагає госпіталізації, проводиться під місцевим знеболенням у вигляді крапель, дає високий результат. Скористайтеся професійною допомогою лікарів Краматорська вже сьогодні і збережіть надовго здоров'я очей.

Коли проводиться лазерна корекція в клініці Краматорська

Оптимальний проміжок часу для відновлення зору лазером - вік 18 - 45 років. Раніше цього терміну органи зору знаходяться в процесі розвитку, що нерідко тягне за собою зміну гостроти як в кращу, так і в гіршу сторону. І вони не прогнозовані. Пацієнтам, старше 45 років операцію також можна проводити, але треба знати, що все одно є ризик розвитку вікової далекозорості.

Лазерна корекція здатна усунути у жителів Краматорська короткозорість до мінус 15 діоптрій, далекозорість в середньому до +6,0 діоптрій і астигматизм незалежно від його ступеня.

Кому варто скористатися лазерною корекцією зору

Відповідною процедурою можуть скористатися жителі Краматорська, які:

  • Досягли 18-річного віку.
  • Не мають очних інфекцій і травм.
  • Хочуть назавжди забути про окуляри, контактні лінзи.
  • Останній рік мають стабільний зір (немає чітко вираженої динаміки погіршення).
  • Чи не хворіють на цукровий діабет, аутоімунні розлади та інші системні патології.

Вона незамінна для пацієнтів Краматорська, яким проблематично підібрати традиційні методи корекції. Так буває при складних різновидах астигматизму або при значній різниці в показниках зору лівого і правого ока. Часто цей метод застосовується до спортсменів, особам, які працюють в приміщеннях з високим рівнем запиленості, вологості, шанувальникам активного проведення часу, пілотам і всім тим, кому професійна діяльність не дозволяє носити окуляри.

Лазерна корекція не проводиться вагітним жінкам Краматорська і тим, хто годує дитину грудьми. Інших протипоказань не існує. До уваги також приймає товщина і конфігурація рогівки, глибина її передньої камери, розміри зіниці. Остаточне рішення про доцільність такого хірургічного втручання приймає лікар офтальмологічного центру Краматорська після ретельного обстеження.

Як виправляється зір за допомогою лазерної дії?

Людське око - багатогранна оптична система. Перш, ніж досягти сітківки, світловий потік проходить через кілька заломлюючих середовищ: рогівку, кришталик, склоподібне тіло. Якщо анатомічна будова ока правильна, промені збираються на сітківці так, як має бути, в результаті чого ми бачимо чітку картинку. Якщо заломлення відбувається неправильно (порушена рефракція), світловий потік не збирається в одній точці. Зображення виходить розмитим, спотвореним.

Завдання лазерної корекції очей в «Візіум» Краматорська полягає в зміні заломлюючої здатності очного яблука за допомогою «холодного» променя. Треба поміняти заломлення світла так, щоб зображення фокусувалася безпосередньо на сітківку. За допомогою спеціалізованого обладнання рогівці надається природна анатомічна форма. Лазер направляється на поверхневі або середні шари. Все залежить від застосовуваної лікарем методики. Якщо лазер направляють на середні шари рогівки, верхній захисний шар не порушується. Досягається це завдяки формуванню клаптика рогівки, що відкриває безперешкодне проникнення до середнього шару. По завершенню корекції він встановлюється назад і міцно фіксується за допомогою колагену, що виробляється організмом.

Приблизно через 7 днів після даної маніпуляції у пацієнта Краматорська відновлюється абсолютний зір. У перший час після неї (2-5 днів) не можна буде ходити в лазню, басейн, купатися в річці, озері та інших відкритих водоймищах. Також варто відмовитися від використання туші, тіней, підводки і іншої декоративної косметики на очах.

Чому жителям Краматорська варто скористатися лазерною корекцією?

Технологія лазерної корекції добре зарекомендувала себе в провідних офтальмологічних клініках Європи та США. У «Візіум» Краматорська проводяться точно такі ж маніпуляції з використанням аналогічного обладнання. Оперативне втручання виконують лікарі вищих категорій, кандидати медичних наук.

Основні переваги лазерної корекції, що проводиться в клініці Краматорська:

  1. Швидкість процедури: тривалість впливу променя всього 5-60 сек, а загальний час проведення - до 15 хвилин.
  2. Абсолютна безпека і надійність: корекція виконується досвідченими лікарями на передовому устаткуванні.
  3. Відсутність болю, дискомфорту, крові, швидка реабілітація.

Уже після повної діагностики лікар-офтальмолог Краматорська зможе дати точний прогноз щодо результатів процедури відновлення зору методом лазерної корекції.

Ми знайдемо індивідуальні рішення для кожного пацієнта. Записуйтеся на прийом до нашого офтальмолога Краматорська і отримаєте професійну консультацію.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее