• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Лазерне лікування сітківки

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережу офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників (Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

9 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 9 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Послуги

грн

Консультація лікаря-ретинолога

350

Панретинальная лазеркоагуляция сітківки (1 етап)

1500

Панретинальная лазеркоагуляция сітківки (наступні етапи)

1000

Обмежувальна лазеркоагуляция сітківки (складність 1 категорії)

1500

Обмежувальна лазеркоагуляция сітківки (складність 2 категорії)

2600

Периферична лазеркоагуляція сітківкисетчатки

2600

Периферична лазеркоагуляція сітківки (проліферативна)

2100

Лазерна трабекулопластика при глаукомі (1 етап)

2200

Лазерна трабекулопластика при глаукомі (2 етап)

1100

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Юлія Володимирівна Чорна

Лікар-консультант офтальмологічного відділення, ретинолог, лазерний хірург

Лікар-офтальмолог дорослий першої категорії, ретинолога, лазерний хірург.

Займається лікуванням захворювань сітківки, макулодистрофії, діабетичних і посттромботической ретинопатії. Проводить лазерну дісцізію вторинної катаракти, лазерне лікування глаукоми.

Юлія Володимирівна володіє всіма інтрументальнимі і апаратними методами лікування. (Оптична когерентна томографія, фото очного дна.)

Учасник міжнародних конференцій з офтальмології. З 2016 року володіє методикою «Інтравітрельной і субтенонової терапії».

Загальний стаж роботи: 17 років.

Лазерне лікування сітківки ока в Краматорську

Мережа офтальмологічних клінік «Візіум» пропонує жителям Краматорська повний спектр професійних офтальмологічних послуг. У нашому центрі ви зможете пройти діагностику, отримати компетентні консультації, медикаментозне та хірургічне лікування різних очних патологій. Зокрема, ми виконуємо лазерне лікування сітківки ока в Краматорську, купірування поширення захворювання, прогресування деструктивних змін. Всі заходи проводяться в комфортних умовах, відносяться до малоінвазивних і високоефективних.

Показання до проведення лазерного лікування

Лазерна коагуляція сітківки ока призначається пацієнтам Краматорська, які мають ті чи інші захворювання очного дна. Вона є одним з можливих способів усунення дистрофії внутрішньої оболонки, судинних проблем, діабетичної ретинопатії. Багатьом людям тільки таке оперативне втручання допоможе зберегти зір.

Зміцнення оболонки таким методом проводиться в таких випадках:

 • тромбоз центральної вени;
 • вікові зміни;
 • периферична дистрофія внутрішньої оболонки, в тому числі у вагітних;
 • локальні відшарування;
 • розростання на поверхні оболонки кровоносних судин.

Процедура проводиться не всім пацієнтам Краматорська, є протипоказання, хоч і незначні. Її не можна робити тим, у кого в області очного дна є крововиливи, а також особам з низькою прозорістю оптичної середовища.

Особливості проведення лазерної коагуляції в Краматорську

За допомогою лазерної коагуляції в клініці Краматорська офтальмологам вдається призупинити прогресування змін, виключити відшарування оболонки і повну втрату зору.

У «Візіум» наші фахівці проводять таке втручання амбулаторно під місцевою анестезією в формі крапель. Не потрібно госпіталізації і додаткового контролю з боку медперсоналу. Використовуваний тип крапельної анестезії легко переноситься хворими, не дає додаткового навантаження на серце, судини і інші системи організму, не викликає алергічних реакцій. За часом припікання сітківки займає в середньому 15-20 хвилин. По її завершенні людина ще кілька хвилин побуде під наглядом офтальмолога і після огляду зможе повернутися в свій звичайний ритм життя.

Методика усунення захворювання, яка застосовується в офтальмологічному центрі Краматорська нічим не відрізняється від аналогічної процедури, що проводиться в інших містах України та світу в цілому. За допомогою променя обробляються витончені ділянки, буквально привариваючись в слабких місцях. Висока температура випромінювання призводить до того, що тканини миттєво згортаються. Такий процес називається коагуляція. Після його проведення поліпшується місцевий кровообіг і живлення ураженої зони, виключається ймовірність просочування рідини під сітківку, що запобіжить її відшаровуванню в подальшому. Таке оперативне втручання швидше відноситься до профілактичних, ніж до відновлювальних заходів, знижує ймовірність появи різних офтальмологічних патологій.

Переваги лазерного лікування сітківки в Краматорську

Переваг у даної процедури дуже багато:

 • Безконтактність. Не потрібен розтин очного яблука, що виключає ймовірність інфікування, зводить до нуля період відновлювання.
 • Безболісність і відсутність крові. Використовувані в якості анестезії краплі роблять процедуру абсолютно комфортною для пацієнтів Краматорська. Ні болю, неприємних відчуттів, крові (кров запікається миттєво).
 • Мінімальний час проведення операції. Жителю Краматорська треба просто прийти до нас в обумовлений час і буквально через годину він вже зможе покинути центр.
 • Висока ефективність. Даний метод працює тоді, коли інші способи усунення подібних захворювань виявляються безсилими.
 • Мінімальна вірогідність появи ускладнень. Згідно зі статистикою, незначні побічні реакції спостерігається не більше, ніж у 1% пацієнтів.

Операція може проводитися пацієнтам Краматорська будь-якого віку. Вагітність не є протипоказанням, але процедуру рекомендується пройти до 35 тижня. За ціною коагуляція сітківки також виявиться доступною кожному. Переконатися в цьому можна, поглянувши на наш прайс-лист або зв'язавшись з реєстратурою. Проявити турботу про стан здоров'я очей варто вже сьогодні.

Чому варто звернутися в центр «Візіум» в Краматорську?

Наша клініка оснащена найкращим обладнанням від провідних світових виробників. У нас працюють кандидати медичних наук, лікарі вищих категорій, в тому числі і хірурги з великим практичним досвідом. Все це дозволяє «Візіум» пропонувати жителям Краматорська професійні офтальмологічні послуги, що гарантують високий результат.

За ціною лазерне лікування сітківки влаштує навіть пенсіонерів. Для цієї категорії хворих у нас передбачені додаткові знижки, програми лояльності. Зв'яжіться з реєстратурою щоб дізнатися про все це більш детально.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее