• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Досвідчений
хірург

Лікування катаракти

Катаракта - це захворювання очей, при якому кришталик втрачає свою прозорість. Світлові промені не фокусуються на сітківці, і в результаті цього погіршується зір - людина починає бачити предмети розмито і нечітко, як би в тумані. Катаракта - це прогресуюче захворювання, яке призводить до повної сліпоти. Вчасно проведена операція може повністю повернути зір та поліпшити якість життя.

Не боляче

Операція триває всього 10-15 хвилин, під місцевою анестезією. Ви не відчуєте болю.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію робить один з кращих хірургів в Україні. Його досвід більше 15 років, він провів більше 20 000 операцій

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

Всього 30 хвилин

Вже через 30 хвилин після операції ви можете самостійно відправитися додому, бачити світ без перешкод і насолоджуватися життям.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання

Три операційних блоки

У нас є три комфортних операційних блоки, що знаходяться в різних районах міста, для того, що-б завжди бути поруч з вами.

 

Факоемульсифікації з імплантацією гнучкої ІОЛ

грн

US Орtics SL-902

6 400

US Орtics SL-907

9 700

AcrySof SA60AC / MA60MA (Alcon USA)

11 600

AcrySof SA60AT (Alcon USA)

12 200

AcrySof SA60WF IQ (Alcon USA)

16 000

AcrySof IQ Toric (Alcon)

от 17900 до 25500

HOYA Isert (Японія)

15 300

HOYA Nanex (Япония)

17 500

Tecnis Eyhance Toric (Johnson&Johnson)

от 26 800

Факоемульсифікації з імплантацією гнучкої мультифокальної ІОЛ

грн

AcrySof IQ SN6AT2 Toric T-2 (Alcon USA)

16 600

AcrySof IQ SN6AT3 Toric T-3 (Alcon USA)

17 600

AcrySof IQ SN6AT4 Toric T-4 (Alcon USA)

19 500

AcrySof IQ SN6AT5-T9 Toric T5-T9 (Alcon USA)

22 900

AcrySof IQ ReSTOR (Alcon USA)

24 200

AcrySof IQ ReSTOR SN25T0 (Alcon USA)

25 000

AcrySof IQ ReSTOR SND1T2 Toric (Art) (Alcon USA)

29 400

AcrySof IQ ReSTOR SND1T3 Toric (Art) (Alcon USA)

32 400

AcrySof IQ ReSTOR SND1T4-T6 Toric (Art) (Alcon USA)

37 400

AcrySof PANOPTIX IQ (Alcon USA)

34 300

AcrySof IQ PanOptix Toric (Alcon)

от 44 400 до 58 000

TECNIS Symfony, Synergy (Johnson&Johnson)

38 800

AcrySof IQ Vivity (Alcon)

39 800

AcrySof IQ Vivity Toric (Alcon)

от 55 800 до 60 800

Bi-Flex-Liberty Trifocal 677MY (Medicontur)

26 500

Bi-Flex-Liberty Trifocal 677MY Toric (Medicontur)

от 34 700 до 47 100

Вартість вказана без урахування передопераційної підготовки

500

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Володимир Володимирович Явтушенко

Кандидат медичних наук, провідний катарактальний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії.


Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (АSCRS), член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою. Стаж роботи за фахом 19 років. Провів понад 20000 мікрохірургічних операцій різного ступеня складності.

Лікування катаракти в кращій клініці Краматорська

Професійне лікування катаракти в Краматорську в офтальмологічній клініці «Візіум» - запорука швидкого і гарантованого одужання. У нашому розпорядженні повний комплекс діагностичного і лікувального устаткування, досвідчені лікарі. Лікування проходить в комфортних умовах, не вимагає тривалого відновлення, дає хороші результати. Головне завдання людини - не запустити патологію, адже тільки вчасно проведена операція допоможе відновити зір і повернути пацієнтові Краматорська нормальне, повноцінне життя.

Основні причини появи катаракти

Катаракта діагностується у багатьох пацієнтів нашої клініки Краматорська. Це патологія, при якій спостерігається повне або часткове помутніння кришталика. Це внутрішній елемент очного яблука, що розташовується між склоподібним тілом і райдужкою. Від природи він повністю прозорий. Це свого роду натуральна лінза, яка переломлює промені світла так, щоб вони потрапляли на сітківку. Стаючи непрозорим, кришталик не може виконувати свою функцію. На сітківку світло не потрапляє, людина не просто починає погано бачити, а й повністю втрачає зір в тому випадку, якщо патологія сильно запущена.

Як показує практика нашої клініки Краматорська, катаракта може розвиватися:

 • В результаті природних вікових змін в організмі. Захворювання цієї групи - це 90% серед загального обсягу пацієнтів Краматорська, які зіштовхнулися з катарактою. Отримала назву «Вікова».
 • Після травм. Зустрічається приблизно у 4% пацієнтів. Називається «Травматична».
 • Після перенесеного радіаційного опромінення. Це «Променева» катаракта і вона діагностується у 3% пацієнтів Краматорська.
 • У новонароджених малюків. Це «Вроджена» катаракта і її відсоток в загальному обсязі даної патології становить 3%.

До групи ризику потрапляють пацієнти Краматорська, у яких порушений обмін речовин, є цукровий діабет та інші ендокринні патології, деякі захворювання очей, авітаміноз. Вона може стати результатом прийому сильних лікарських препаратів, надмірного куріння і навіть несприятливої ​​екологічної обстановки. І операція з видалення катаракти - єдино можливий спосіб вилікувати дане захворювання.

Основні симптоми катаракти

Головна ознака захворювання - поява білястої завіси на оці, яка чітко видна навіть не фахівцеві. Це свідчення того, що помутніння вразило центральну частину кришталика. В такому випадку офтальмологами Краматорська призначається хірургічне лікування катаракти, як єдино можливий спосіб позбавлення від патології.

Але захворювання можна діагностувати на перших стадіях, і в такому випадку одужання буде більш результативним і оперативним. Наявність розвитку патології можна помітити по:

 • Погіршення зору в темний час доби.
 • Підвищення чутливості очей на яскраве світло.
 • Появі проблем при читанні дрібного шрифту, при шитті.
 • Роздвоєння предметів або спотворення їх форм.
 • Зниженню колірного сприйняття.
 • Складнощів, що виникли при підборі окулярів.

Але це не все симптоми катаракти, та й свідчити вони можуть і про інші захворювання очей. Оптимальне рішення в такій ситуації - регулярне проходження діагностики зору, для пацієнтів старше 45 років - кожні півроку. Зробити це можна в нашій офтальмологічному центрі Краматорська за попереднім записом.

Як відбувається лікування катаракти в клініці «Візіум» Краматорська

В офтальмологічному центрі Краматорська можливо оперативне лікування катаракти. Повністю позбавитися від катаракти ліками не можна, тому не вірте гучним рекламним оголошенням. Єдино можливий спосіб вилікувати захворювання - хірургічне видалення катаракти.

Оперативне втручання передбачає заміну природнього, але помутнілого кришталика на штучний кришталик. Процедура, яка проводиться нашими фахівцями Краматорська, безболісна, проводиться із застосуванням місцевої крапельної анестезії і за часом займає не більше 20 хвилин. Вона легко переноситься, не викликає ніяких побічних реакцій, після неї швидко відновлюються. Така операція проводиться пацієнтам різного віку.

Штучні кришталики, що застосовуються в нашій клініці Краматорська, мають вбудований фільтр, який додатково забезпечує захист сітківки від згубного ультрафіолетового впливу. Асферичний компонент дозволяє отримувати реалістичну і контрастну картинку і вдень, і вночі. Після хірургічного лікування пацієнту повертається гострота зору і він може відмінно бачити без окулярів і контактних лінз.

Залишилися додаткові питання? Щоб дізнатися відповіді на них, вартість лікування катаракти в нашій клініці Краматорська або записатися на прийом до офтальмолога, зателефонуйте в реєстратуру »або надішліть онлайн-запит.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее