• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Комфортно
і зручно

Нічні лінзи

Нічна корекція зору, чи рефракція терапія рогівки - це унікальна методика корекції зору за допомогою жорстких газопронізаемих лінз спеціального дизайну, які м'яко, дозовано і безпечно змінюють оптичну силу ока під час сну. Результат - чітке зір і свобода від окулярів і традиційних контактних лінз протягом усього дня!

Не боляче

Операция проводится амбулаторно, капельная анестезия исключает любые неприятные ощущения

Тільки досвідчені лікарі

Надійна і висококваліфікована підтримка наших лікарів які сертифіковані для проведення терапії рефракції і мають багаторічний досвід - підібрано понад 5000 лінз!

Комфортно

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Зручно

Зір коригується під час сну і зберігається весь наступний день

Міжнародні стандарти

Клініка "Візіум" дотримується міжнародних стандартів і рекомендована Європейською Академією Ортокератологія і Контролю міопія (EurOk) для підбору нічних лінз

Ефективно

Найбільш ефективний метод стабілізації міопії дітей і підлітків, що знижує ризик ускладнень зору в майбутньому

 

Послуги

грн

Програма нічний корекції зору ортокератологіческіх стандартними лінзами 2 ока (1 рік)

11 500

Програма нічний корекції зору ортокератологіческіх стандартними лінзами 1 ока (1 рік)

7 000

Програма нічний корекції зору ортокератологіческіх лінзами індивідуального дизайну 2 ока (1 рік)

12 500

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Нічні лінзи: послуга клініки «Візіум» в Краматорську

Нічні лінзи - одна з послуг, яку жителям Краматорська пропонує мережевий офтальмологічний центр «Візіум». Технологія ортокератологічної терапії зарекомендувала себе, як ефективний і безпечний для здоров'я метод корекції зору. Її суть полягає в тому, що під час нічного сну відбувається коригування зору. Ефект зберігається на весь день. Лінзи не заважають, не роблять впливу на фізіологію рогівки, мають мінімум протипоказань. Вони можуть призначатися дітям старше 6 років і підліткам. Нічні лінзи для корекції зору, які ми пропонуємо пацієнтам Краматорська, рекомендовані Європейською Академією Ортокератології і Контролю міопії, відповідають міжнародним стандартам якості.

Кому можна використовувати нічні лінзи?

У нашій клініці Краматорська нічні контактні лінзи призначаються пацієнтам:

 1. З прогресуючої короткозорістю (0,5-6,5 Д) і астигматизмом (-3,0 Д).
 2. Яким не можна проводити рефракційну хірургію.
 3. З 6 років якщо розвивається короткозорість.
 4. Будівельникам, пожежним, перукарям і всім тим, хто працює в умовах підвищеної запиленості, задимлення, аерозолів. Тобто особам, які мають професійні обмеження в носінні окулярів.
 5. Втомленим від окулярів, звичайних контактних лінз, ведуть активний спосіб життя.

Існують і інші категорії пацієнтів, яким наші офтальмологи Краматорська можуть призначити нічні лінзи. Протипоказаннями є деякі офтальмологічні розлади, зокрема хронічні захворювання, підвищена сухість очей, вроджені чи набуті патології, розвинені алергічні реакції. Можливість застосування лінз визначається після діагностики та консультації.

Переваги використання нічних лінз

Ортокератологічна терапія, яку наша клініка пропонує пацієнтам Краматорська, має масу переваг:

 1. У порівнянні з іншими видами корекції, нічні лінзи дозволяють вести активний спосіб життя.
 2. Забезпечують повноцінне харчування очей киснем, мають 100% газопроникність.
 3. Це більш проста і доступна альтернатива постійної корекції.
 4. Нічні лінзи для дітей знижують інтенсивність розвитку короткозорості, входять до протоколу заходів для контролю міопії.
 5. Низький вміст вологи в складі зводить до мінімуму небезпеку забруднення, перешкоджають проникненню патогенної мікрофлори, спрощують механічну чистку.
 6. Лінзи використовуються рік.

Ці якості зробили нічні лінзи популярними серед пацієнтів нашої клініки Краматорська.

Як підбирають нічні лінзи в клініці Краматорська

Перш, ніж купити нічні лінзи, пацієнту необхідно звернутися в наш центр Краматорська на первинний прийом, з подальшим підбором терапії. Лінзи встановлюються лікарем на очі пацієнтові, оцінюється посадка, проводиться консультація, мета якої - навчити людину правильно встановлювати і знімати вироби самостійно. Час первинного візиту в середньому становить 2 години.

Другий раз пацієнту необхідно буде прийти в нашу клініку після першої ночі використання лінз. Під час цього візиту офтальмолог проведе огляд, визначаючи відсутність роздратування і інших реакцій з боку організму.

Наступне відвідування - через 1-2 тижні, наступні визначає лікар. Якщо протягом 1 місяця ортокератологічної терапії не буде виявлено ніяких патологій, вважається, що підбір був успішним і він завершений. Після цього пацієнт Краматорська переходить на диспансерне спостереження.

Щоб потрапити на прийом до офтальмолога центру, потрібен попередній запис. Це можна зробити в телефонному режимі, через форму сайту або особисто прийти в наш центр Краматорська, розташований на вул. Героїв України, 17. Ми підберемо лінзи на ніч, а ви зможете повернутися до повноцінного активного життя.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее