• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Доступні
ціни

Оптика

Унікальність нашої оптики полягає в тому, що ви отримуєте максимально можливий спектр послуг, починаючи від діагностики очей, консультації висококласних фахівців, кандидатів медичних наук, лікарів офтальмологів. Вам також буде запропоновано рішення ваших оптичних потреб в відповідно до ваших потреб. Персонал нашої оптики допоможе вам підібрати оправи та оптичні лінзи, м'які контактні лінзи, сонцезахисні окуляри, відповідно до вашого рецептом і рекомендацією лікаря - офтальмолога.

Широкий асортимент оправ, оптичних і контактних лінз

Індивідуальний підхід при замовленні окулярів

Експертна підбір окулярів будь-якої складності

Надійні світові виробники оптичної продукції

Доступні ціни

Повна Комп'ютерна діагностика зору

 

Послуга

грн

Підбір рецепта на окуляри (різної складності, без придбання окулярів в клініці)

150

Підбір рецепту для окулярів прогресивна корекція (без придбання окулярів в клініці)

200

Підбір м'яких контактних лінз

150

Навчання одягати і знімати м'які контактні лінзи

150

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Виробник

 • Seiko
 • Essilor
 • Bausch & Lomb
 • Biofinity
 • Alcon
 • Zeiss
 • Rodenstock
 • Mustang
 • ANA HICKMANN

Оптика «Візіум» в Краматорську

«Візіум» - оптика Краматорська, що надає жителям міста офтальмологічні послуги. До нас можна звертатися за консультаціями фахівців, комплексної діагностикою очей, підбором окулярів будь-якої складності, оптичних лінз, оправ. Весь комплекс робіт виконується лікарями-офтальмологами на місці за попереднім записом.

Переваги нашої оптики Краматорська

Оптика в Краматорську - це представництво мережевих офтальмологічних центрів України «Візіум». Вона оснащена професійним обладнанням провідних світових виробників. Консультації та обстеження проводять лікарі вищих категорій, доктора медичних наук. Вони регулярно беруть участь в міжнародних конференціях і семінарах.

Серед інших переваг оптики «Візіум» Краматорська виділимо:

1. Можливість вибрати окуляри для зору відповідно до рекомендацій лікаря-офтальмолога. При цьому вони будуть відповідати побажанням пацієнта по дизайну, вартості.

2. Оптичні лінзи різних конфігурацій і розмірів постійно є в наявності. Вам не треба чекати їх доставки до Краматорська.

3. Великий вибір оправ класичних і ультрасучасних дизайнів.

4. Можливість купити окуляри для водіїв, сонцезахисні моделі.

5. Надання пацієнтам оптичної продукції від надійних виробників.

6. Експертний підбір всіх видів окулярів та лінз.

7. Проведення миттєвої діагностики на місці. У нас можна купити окуляри і лінзи, які здивують якістю, вартістю та зручністю у використанні.

8. Широкий асортимент м'яких контактних лінз. Орієнтуючись на рекомендації офтальмолога і побажання пацієнта підбираємо оптимальний варіант. Навчимо правильно одягати, знімати і зберігати лінзи.

Мешканцям Краматорська не обов'язково користуватися всіма цими послугами. Ви можете вибрати будь-який окремий напрямок. Можна пройти діагностику та отримати рецепт на окуляри або лінзи. Можна навпаки, прийти з висновком іншого доктора і на його підставі придбати продукцію. Також ми навчимо вас користуватися м'якими контактними лінзами. Розповімо, як правильно їх надягати, знімати, зберігати. Наша оптика Краматорська працює з пацієнтами різних вікових груп, в тому числі і з дітками. Досвідчені лікарі-офтальмологи знайдуть підхід до кожного маленького непосиди. Діагностика зору і підбір окулярів перетвориться з медичної процедури в захоплюючу гру. Дитина із задоволенням прийме в ній участь.

Як потрапити на прийом в оптику?

Оптика «Візіум» в Краматорську розташована на вул. Героїв України, 17 і працює з понеділка по п'ятницю з 9 -00 і до 18-00, а в суботу - з 9-00 до 16-00. Хочете пройти діагностику, купити лінзи або окуляри, скористатися іншою послугою центру? Радимо заздалегідь зв'язатися з менеджерами і узгодити час візиту або записатися на прийом через форму сайту. Вся контактна інформація, яка буде потрібна для цього, наведена на цій сторінці сайту.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее