• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лікування очей у клініці Візіум

Всі медичні послуги надаються в центрах, експертних, ефективні, безпечні та безбоязно. Кожне з наших установ є офтальмологічним центром замкнутого циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему з очима. Діагностику, лікування і підбір оптичної корекції ми проводимо за стандартизованими клінічним протоколам, застосовуючи інноваційні технології.

Захворювання

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

Офтальмологічна клініка Краматорська «Візіум»

Виникли проблеми із зором у дорослого і дитини, клініка офтальмології в Краматорську «Візіум» вирішить їх швидко і ефективно. Цьому сприяє передове оснащення центру найкращим обладнанням провідних світових брендів і великий практичний досвід наших фахівців. Ми знайдемо індивідуальне рішення для лікування будь-якого захворювання, незалежно від його виду та складності. Звертайтеся, і переконайтеся особисто, наскільки простим, безболісним і швидким може бути лікування очей в Краматорську.

За якими офтальмологічними послугами можна звернутися до нас?

«Візіум» в Краматорську - це офтальмологічна клініка повного циклу. Це означає, що у нас можна отримати повний комплекс діагностичних і лікувальних процедур. Ми проведемо ретельне дослідження, визначаючи не тільки вид очної патології, а й причину її розвитку. Виконуємо хірургію сітківки і склоподібного тіла, займаємося питаннями лікування та профілактики глаукоми.

На базі нашого центру Краматорська працює оптика. Її фахівці допоможуть підібрати:

  • окуляри при короткозорості, далекозорості, астигматизмі;
  • моделі для водіїв, які захищають від сліпучого світла фар зустрічних машин;
  • іміджеві моделі;
  • окуляри, що захищають від пораданія в очі пилу, бризок, твердих частинок, газів;
  • вироби для тих, хто багато працює за комп'ютером;
  • коригувальні моделі;
  • сонцезахисні аксесуари;
  • м'які, жорсткі і нічні лінзи.

Також у нас в Краматорську працює дитячий офтальмолог, який проведе діагностику і апаратне лікування зору у дітей різних вікових груп, в тому числі і у новонароджених. Великий досвід дозволить знайти індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта і провести процедуру в найбільш комфортною для нього обстановці.

Видалення катаракти в Краматорську і інші офтальмологічні процедури, що проводяться в нашій клініці, відносяться до малоінвазивних, не вимагають перебування пацієнта в стаціонарі. Вони відрізняються високою ефективністю і доступною ціною.

Звертайтеся, якщо хочете пройти повну діагностику, якщо потрібна операція катаракти, глаукоми в Краматорську або лікування будь-якої іншої офтальмологічної патології. Записатися на прийом можна через сайт або в телефонному режимі.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

запис крама

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×
Подробнее