• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація
 • Офис

Візіум Кременчук

Всі медичні послуги, що надаються в центрах, експертні, ефективні, безпечні та безболісні. Кожна з наших установ є офтальмологічним центром замкнутого циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему з очима. Діагностику, лікування і підбір оптичної корекції ми проводимо за стандартизованими клінічним протоколам, застосовуючи інноваційні технології.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 
Візіум - м.Кременчук, вул. Ігоря Сердюка 57 У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи. м.Кременчук, вул. Ігоря Сердюка 57 https://visium.com.ua/images/top_logo.svg (080) 030-01-03

м.Кременчук, вул. Ігоря Сердюка 57

У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи.

Режим работи:

Пн-Пт 09-18
Сб 09-15
Нд вих.

Досвідчені лікарі

Крат Ірина Василівна

Головний лікар в м.Кременчук. Лікар-офтальмолог першої категорії.

Спеціалізація - доросла офтальмологія. Спеціалізується на всіх видах патології ока. Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі. Веде пацієнтів після хірургії катаракти і глаукоми. Постійно відвідує офтальмологічні конференції, семінари.

Стаж роботи: 17 років.

Зимовець Людмила Юріївна

Лікар-офтальмолог другої категорії. Дитяча спеціалізація


Людмила Юріївна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очей у дітей, очкової і контактної корекції, а також методом корекції лінз Paragon. Постійний учасник офтальмологічних конференцій.

Бачурний Євген Юрійович

Лікар-офтальмолог в м.Кременчук


Успішно займається діагностикою та лікуванням очних захворювань. Володіє методами інструментальної та апаратної діагностики очей, виконує широкий спектр обстежень (біомікроскопія переднього і заднього відрізка ока, комп'ютерна периметрія, кератотопографія, ульразвукове сканування очей, ОКТ переднього і заднього відрізка ока і т.д.). Постійний учасник науково-практичних конференцій.

Професійна офтальмологічна допомога в Кременчуці

Офтальмологічна клініка «Візіум», розташована в Кременчуці, надає повний спектр послуг з діагностики, профілактики та лікування очних захворювань у дорослих і дітей. У нашій команді працюють понад 50 професійних медиків з досвідом роботи понад 10 років. Ми застосовуємо сучасні методики лікування, а в наших центрах встановлено все необхідне обладнання для проведення процедур.

Приватний центр офтальмології «Візіум» в Кременчуці надає наступні послуги:

 1. Комп'ютерне обстеження органів зору з використанням сучасних методик діагностики.
 2. Консультації кваліфікованих офтальмологів. Ми запропонуємо вам найбільш ефективні методики і способи лікування зору.
 3. Дитяча та підліткова офтальмологія (ми працюємо з дітьми будь-якого віку, в тому числі і з грудними).
 4. Профілактичні огляди для людей, що знаходяться в групі ризику розвитку катаракти і глаукоми.
 5. Корекція і відновлення зору за допомогою ексимерного лазера.
 6. Хірургія сітківки ока малоінвазивними способами.
 7. Робота з оптикою (підбір контактних лінз, окулярів тощо).
 8. Лікування глаукоми та катаракти.

Ми допомагаємо нашим пацієнтам зберегти і відновити зір, позбувшись      патологій. Пам'ятайте, що чим раніше Ви      звернетеся в медичний центр офтальмології в Кременчуці, тим ефективнішим буде результат. Не затягуйте — записуйтеся до нас на діагностичний прийом у      зручний для Вас час.

Наші переваги

До переваг медичного офтальмологічного центру «Візіум» належать     :

 1. Згуртована команда лікарів з великим досвідом роботи. У фахівців є всі необхідні сертифікати і ліцензії, а також вони регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та      вивчають інноваційні способи лікування.
 2. Сучасне європейське медичне обладнання. У нашому центрі офтальмології м. Кременчук є все необхідне для детальної діагностики і корекції органів зору.
 3. Доступні ціни на лікування в Кременчуці, приємні знижки для постійних клієнтів, регулярні акції, які допоможуть вам заощадити бюджет.
 4. Суворе дотримання стандартів медичного обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта     , зручне розташування центру офтальмології.
 5. Повний комплекс послуг в одному місці:      детальні консультації фахівців, підбір ефективної програми корекції,     відновлення зору після операції.

Залишилися питання про роботу офтальмологічного центру в Кременчуці або хочете уточнити деталі? Телефонуйте, ми працюємо без перерв.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее