• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Дитяча
офтальмологія

Дитяча офтальмологія

Розвиток органу зору проходить від народження до 14 років, тому дуже важливо в цей період регулярно перевіряти гостроту зору, стежити за режимом зорових навантажень. Своєчасна діагностика аномалій рефракції дозволяє відновити зір у процесі розвитку ока за допомогою апаратного лікування. Апаратне лікування це комплекс терапевтичних і комп'ютерних програм, які допомагають відновити зір при далекозорості, астигматизмі і багатьох видах косоокості, а при короткозорості сприяє затримці прогресування процесу.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережу офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей.

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників (Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

10 центров в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

Візіум сьогодні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних центрів в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. Всі центри оснащені обладнанням провідних світових виробників. Ми відкриваємо нові центри, щоб стати ближче і доступніше для Вас. Прагнучи бути еталоном офтальмологічних послуг, ми об'єднуємо найвищий професіоналізм і душевне ставлення до кожного пацієнта.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

Діагностика та консультація

грн

Повне обстеження і консультація лікаря для дітей

380

Повторна діагностика і консультація впродовж 6 місяців після повної діагностики

250

Індивідуальна програма "Апаратне лікування"

грн

Курс апаратного лікування "Міопія"

250

Курс апаратного лікування "Косоокість"

250

Курс апаратного лікування "Гіперметропія"

250

Курс апаратного лікування "Амбліокор"

300

Курс апаратного лікування "Синоптофор"

300

 

Досвідчені лікарі

Крат Ірина Василівна

Головний лікар в м.Кременчук. Лікар-офтальмолог першої категорії.

Спеціалізація - доросла офтальмологія. Спеціалізується на всіх видах патології ока. Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі. Веде пацієнтів після хірургії катаракти і глаукоми. Постійно відвідує офтальмологічні конференції, семінари.

Стаж роботи: 17 років.

Зимовець Людмила Юріївна

Лікар-офтальмолог другої категорії. Дитяча спеціалізація


Людмила Юріївна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очей у дітей, очкової і контактної корекції, а також методом корекції лінз Paragon. Постійний учасник офтальмологічних конференцій.

Бачурний Євген Юрійович

Лікар-офтальмолог в м.Кременчук


Успішно займається діагностикою та лікуванням очних захворювань. Володіє методами інструментальної та апаратної діагностики очей, виконує широкий спектр обстежень (біомікроскопія переднього і заднього відрізка ока, комп'ютерна периметрія, кератотопографія, ульразвукове сканування очей, ОКТ переднього і заднього відрізка ока і т.д.). Постійний учасник науково-практичних конференцій.

Дитяча офтальмологія в Кременчуці

Клініка «Візіум» надає повний спектр послуг з дитячої офтальмології в Кременчуці. У нас ви можете пройти детальну діагностику, виявити дефекти органів зору, отримати професійні консультації лікарів і пройти  лікування за інноваційними світовими методиками.

Розвиток очей у дитини відбувається з народження до 14 років. Уцей час вкрай важливо регулярно проводити перевірку зору та визначати його гостроту, щоб вчасно виявити можливі патології і провести їх корекцію. Ми працюємо з малюками віком від 5 років: запишіться на прийом офтальмолога в клініку «Візіум», і ми надамо вам повний комплекс послуг з діагностики та лікування.

У яких випадках необхідно звертатися в клініку

Основна проблема дитячої діагностики полягає в тому, що дитина часто не скаржиться на подібні проблеми. Більш того, вона може взагалі не помічати їх, звикаючи  до існуючих патологій. Тому вкрай важливо регулярно відвідувати офтальмолога і проходити апаратну перевірку органів зору.

Також слід звернутися до лікаря в наступних випадках:

  1. Малюк почав скаржитися на появу мушок або цяток перед очима. Це свідчить про підвищення внутрішньоочного тиску, тому рекомендуємо записатись на дитячу діагностику зору в Кременчуці.
  2. Дитина не може сфокусуватись на предметі і затримати на ньому погляд.
  3. У малюка розвинулася косоокість або він почав підносити предмети близько до обличчя, щоб розглянути їх.
  4. Дитина стала відходити від предметів або телевізора, щоб побачити картинку.
  5. Повіки часто опухають , з'явилося підвищене сльозовиділення, очі стають червоними, з'явилася боязнь світла     .

Також слід звернутися до окуліста при отриманні травми ока або при попаданні в нього сторонніх предметів. Пам'ятайте, що чим раніше буде проведена перевірка і виявлені проблеми, тим простіше пройде їх лікування.

Як проводиться обстеження

Діагностика органів зору проводиться безконтактним способом, тому малюки не будуть відчувати дискомфорту або болю.

Для зовсім маленьких пацієнтів проводяться такі процедури:

  1. Візуальний огляд, визначення правильності фокусування погляду на предметах різної віддаленості.
  2. Перевірка реагування зіниць на яскраве світло.
  3. Дослідження очного дна і рівня рефракції ока.

Після огляду офтальмолог дає детальні консультації та повідомляє батькам про отримані результати. Якщо будуть знайдені патології, то лікар порадить декілька способів лікування і допоможе вибрати найбільш доцільний під індивідуальну ситуацію.

У дітей дошкільного та шкільного віку проводиться більш ретельна перевірка. Офтальмолог контролює гостроту зору, використовуючи зображення та спеціальні таблиці, вимірює внутрішньоочний тиск і довжину оптичної осі, перевіряє реакцію органів зору на зовнішні чинники, а також визначає рухливість очей. Обов'язково проводиться процедура рефракції, в ході якої можна визначити, чи потрібна додаткова корекція. Перевіряється стан рогівки, кришталика і райдужної оболонки, а також внутрішніх органів очного дна.

Центр «Візіум» надає повний спектр послуг з дитячої офтальмології в Кременчуці. Досвідчені лікарі зроблять не тільки діагностику стану органів зору, але й проведуть кваліфіковане апаратне лікування очей за доступними цінами.

Звертайтеся — ми працюємо без перерв і пропонуємо нашим клієнтам індивідуальний підхід!

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее