• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація
  • Досвідчений
    хірург

Лікування катаракти

Катаракта - це захворювання очей, при якому кришталик втрачає свою прозорість. Світлові промені не фокусуються на сітківці, і в результаті цього погіршується зір - людина починає бачити предмети розмито і нечітко, як би в тумані. Катаракта - це прогресуюче захворювання, яке призводить до повної сліпоти. Вчасно проведена операція може повністю повернути зір і поліпшити якість життя.

Не боляче

Операція триває всього 10-15 хвилин, під місцевою анестезією. Ви не відчуєте болю.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію робить один з кращих хірургів в Україні. Його досвід більше 15 років, він провів більше 20 000 операцій

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

Всього 30 хвилин

Вже через 30 хвилин після операції ви можете самостійно відправитися додому, бачити світ без перешкод і насолоджуватися життям.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання

Комфортний операційний блок

У нас є комфортний операційний блок з усіма необхідними зручностями для перебування пацієнта.

Факоемульсифікація з імплантацією гнучкої ІОЛ

грн

US Орtics (прозора)

8 700

US Орtics (з жовтим фільтром)

9 900

AJL AS-IOL (з жовтим фільтром)

11 800

AcrySof MA60AC

13 900

AcrySof SA60AT (Alcon) США

14 100

AcrySof IQ SN60WF (США) з ультрафіолетовим фільтром

17 800

AcrySof IQ Toric T2 (Alcon) США

18 100

AcrySof IQ Toric T3 (Alcon) США

20 600

AcrySof IQ Toric T4 (Alcon) США

23 600

AcrySof IQ Toric T5-T9 (Alcon) США

25 800

Факоемульсифікації з імплантацією гнучкої мультифокальної ІОЛ

грн

AcrySof IQ ReSTOR (Alcon) США

26 800

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART) T2 (Alcon) США

29 500

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART) T3 (Alcon) США

31 600

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART) T4-T6 (Alcon) США

35 200

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT0 (Alcon) США

36 400

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT20 (Alcon) США

44 600

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT30 (Alcon) США

51 300

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT40-60 (Alcon) США

57 200

Візіум сьогодні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних центрів в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. Всі центри оснащені обладнанням провідних світових виробників. Ми відкриваємо нові центри, щоб стати ближче і доступніше для Вас. Прагнучи бути еталоном офтальмологічних послуг, ми об'єднуємо найвищий професіоналізм і душевне ставлення до кожного пацієнта.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

Досвідчені лікарі

Крат Ірина Василівна

Головний лікар в м.Кременчук. Лікар-офтальмолог першої категорії.

Спеціалізація - доросла офтальмологія. Спеціалізується на всіх видах патології ока. Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі. Веде пацієнтів після хірургії катаракти і глаукоми. Постійно відвідує офтальмологічні конференції, семінари.

Стаж роботи: 17 років.

Зимовець Людмила Юріївна

Лікар-офтальмолог другої категорії. Дитяча спеціалізація


Людмила Юріївна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очей у дітей, очкової і контактної корекції, а також методом корекції лінз Paragon. Постійний учасник офтальмологічних конференцій.

Бачурний Євген Юрійович

Лікар-офтальмолог в м.Кременчук


Успішно займається діагностикою та лікуванням очних захворювань. Володіє методами інструментальної та апаратної діагностики очей, виконує широкий спектр обстежень (біомікроскопія переднього і заднього відрізка ока, комп'ютерна периметрія, кератотопографія, ульразвукове сканування очей, ОКТ переднього і заднього відрізка ока і т.д.). Постійний учасник науково-практичних конференцій.

Лікування катаракти в Кременчуці

Офтальмологічна клініка «Візіум» надає послуги з лікування катаракти в Кременчуці з використанням інноваційних методик. Дане захворювання вважається вкрай небезпечним, тому якщо його не лікувати - воно прогресує і може призвести до повної втрати зору. Як правило, воно розвивається у віці від 60 років. В результаті вікових змін кришталик мутніє і перестає пропускати світловий потік, в результаті чого людина бачить картинку ніби через туман.

Зрозуміти, що у нього розвивається катаракта, пацієнт може самостійно. Як правило, все починається з погіршення зору (іноді — периферичного). Людина гірше бачить віддалені об'єкти, перед очима з'являється пелена. Причому при слабкому вечірньому освітленні проблема не проявляється — найчастіше її можна помітити тільки на сонці. Іноді може з'явитися двоїння в очах, порушення передачі кольору і інші проблеми. На останній стадії око змінює свій колір, стає білястим.

У деяких випадках катаракта проявляється у новонароджених. Цей процес пов'язаний з генетичними проблемами структури білків, що відповідають за прозорість кришталика. Вона може розвиватися після пошкодження органів зору або невдало проведеної операції, а також після радіаційного опромінення.

Як проходить лікування катаракти

Насамперед, необхідно провести детальну діагностику, щоб визначити, що це саме катаракта. Справа в тому, що схожі симптоми можуть розвиватися і при інших хворобах. Коли проблема буде підтверджена, лікар визначає стадію розвитку катаракти і пропонує пацієнту шляхи її усунення.

Існує два способи лікування:

  1. Медикаментозний. За допомогою спеціалізованих препаратів можна уповільнити процес помутніння кришталика.
  2. Малоінвазивна операція з видалення катаракти в Кременчуці. Це кардинальний, але єдино дієвий спосіб позбутися від проблеми назавжди.

Відзначимо, що медикаментозне втручання не допоможе вилікувати захворювання, а лише уповільнить його розвиток. Операція — єдиний і практичний спосіб повернути повноту зору пацієнту.

Хірургічне лікування катаракти в Кременчуці проводиться шляхом заміни кришталика на штучний. Операція здійснюється малоінвазивним способом без наркозу: в око закапують спеціальні краплі (які мають ефект анестезії), після чого робиться прокол в слизовій, через який вводиться інструментарій.

З його допомогою хірург дробить пошкоджений кришталик і вимиває його залишки з ока. Далі через прокол вводиться інтраокулярна лінза, яка встановлюється в заданому місці. На цьому операція з видалення катаракти вважається завершеною. Пацієнту призначають спеціальні краплі, що прискорюють загоєння. На наступний день людина зможе повернутися до повноцінного життя.

Чому варто звернутися в «Візіум»

Офтальмологічний центр «Візіум» надає послуги з діагностики та лікування вікової катаракти в Кременчуці всім категоріям громадян.

Наші переваги:

  1. Сучасне європейське обладнання, кваліфіковані лікарі з досвідом роботи від 10 років.
  2. Малоінвазивні способи лікування катаракти. Процедура займає близько 10 хвилин, відновлення після операції не потрібно.
  3. Актуальні ціни, спеціальні пропозиції та знижки для певних категорій громадян.

Залишилися питання? Телефонуйте або пишіть нам, ми працюємо без перерв.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее