• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Лазер №1
в Європі

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору в клініці «Візіум» за найвигіднішою ціною в Києві! Понад 41550 успішних операцій у нашій офтальмології. Лазерна корекція зору Ласіков (Lasik) - це універсальна методика, яка дозволяє лікувати короткозорість, далекозорість і астигматизм. Ексімер-лазерна операція передбачає зміну заломлювальної сили ока шляхом випарювання невеликої частини людської рогівки.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років практики і більш 10,000 операцій

Комп'ютерна точність

Найнадійніший Лазер в Європі. Інтегрована мережа між лазером і діагностичної підстанцією виключає можливість людської помилки.

Миттєво

Мінімальний вплив Ексімер-лазера на рогівку. Досить 4-5 секунд, щоб виправити короткозорість в 3 діоптрії. (Середня тривалість операції 4-5 секунд). 1,4 секунди на діоптрію.

Максимальний результат

Індивідуальні програми в лічені секунди допомагають відновити не тільки оптичну систему ока, але і природну бездоганність рогівки, що дає можливість отримати максимально якісний зір.

Eye-Tracking

Індивідуальні програми в лічені секунди допомагають відновити не тільки оптичну систему ока, але і природну бездоганність рогівки, що дає можливість отримати максимально якісний зір.

 

Прайс лист. Ціни на лазерну корекцію в "Візіум" Київ


Ексімер-лазерна корекція

грн

ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight OU

28 000

ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight 1 око

15 000

ЕЛК за методикою LASEK OU

24 000

ЕЛК за методикою LASEK 1 око

13 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight OU

36 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASIK, StreamLight 1 око

19 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASEK, StreamLight OU

34 000

Персоналізована ЕЛК за методикою LASEK, StreamLight 2 ока

34 000

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів по всьому Києву. Центри знаходяться на Позняках, Дарниці, Троєщині, Оболоні та Голосієво. Всього 10 офтальмологічних центрів в Україні. Для корекції зору ми беремо тільки найкращих лікарів-офтальмологів, які мають досвід понад 10000 успішних операцій з лазерної корекції. У нашій команді понад 50 професійних лікарів-офтальмологів, кращі хірурги й наукові медичні співробітники. Всі центри оснащені обладнанням провідних світових виробників, для найточнішої діагностики й надійності лазерної корекції. Тому центри "Візіум" є кращими в Києві на сьогодні!

10 центрів в Україні. 6 центрів у Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Світлана Михайлівна Орлова

Головний лікар Клініки Відновлення Зору, офтальмолог хірург, лікар вищої категорії

Один з перших фахівців рефракційної лазерної мікрохірургії ока в Україні з досвідом роботи в Німеччині та Бельгії. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Дитяча офтальмологія», «Сучасні аспекти хірургічного лікування і корекції короткозорості та астигматизму», «Рефракционная і лазерна хірургія» і т.д. Постійний учасник міжнародних та українських конференцій, з'їздів офтальмологів. Ведучий офтальмохірург клініки. Володіє сучасними методиками Ексімер-лазерної хірургії.

Стаж роботи: 29 років.

Світлана Михайлівна провела понад 14560 Ексімер-лазерних корекцій зору

Лариса Миколаївна Коваленко

Головний лікар Центру лазерної хірурги очі «Візіум» г. Киев. Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, офтальмохірург.

Спеціалізація: рефракційна хірургія (Ексімер-лазерні корекції зору), кератоконус, лазерна мікрохірургія (лазеркоагуляция сітківки). Захистила дисертацію (2008) по темі «Підвищення ефективності фоторефрактивному терапія (ФРК) при корекції міопії високого ступеня».

Автор патенту «Спосіб профілактичного лікування помутнінь рогівки при проведенні фоторефрактивному терапія» (у співавторстві з д.мед.н., Г. Жабоєдов, канд. Мед. Наук Г. Пархоменко).

2010 - 2014 доцент кафедри клінічної та лабораторної діагностики Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара. Є автором більше 30 статей і тез, опублікованих в Україні і за кордоном.

Стаж роботи: 24 роки.

Марина Володимирівна Капоріна

Головний лікар Центру Діагностики Зору, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, лікар-ретинолога.

Спеціалізується на лікуванні дистрофічних і судинних захворювань очей, в тому числі, діабетичних ускладнень (ретинопатії), запальних захворювань, захворювань рогівки: кератоконуса, рефракційної патології очей. Займається рефракційної Ексімер-лазерної хірургією, а також використовує методику корекції зору за допомогою ортокератологіческіх лінз Paragon. Регулярно проходить тематичні курси та курси удосконалення лікарів, відвідує різні Всеукраїнські та Міжнародні конференції, в тому числі EURETINA, а також є постійним учасником Міжнародного Конгресу "Білі Ночі" (Санкт-Петербург), Міжнародного Конгресу "OCT Angiographiy and" En Face OCT Congress " (Рим).

Стаж роботи: 28 років.

 

Лазерна корекція зору в центрі "Візум" в Києві

Як проходить корекція зору лазером?

Етапи проведення лазерної корекції:

 

 1. Сформований рогівковий клапоть відхиляється, щоб дати доступ Ексімер лазеру. При цьому застосовується крапельна анестезія, яка легко переноситься пацієнтами різного віку і виключає хворобливі відчуття.
 2. Повний час операції, включаючи 30-40 секунд впливу лазера, 15 хвилин.
 3. Шар рогівки повертається на місце.

 

Операція завершена! У той же день пацієнт має відновлене зір.

Технологія лазерної корекції для очей

Відновлення зору лазером відбувається завдяки спеціальному холодному променю, який випаровує найтонші шари рогівки, виправляючи тим самим її кривину.

Лазерне лікування очей надає вам можливість жити повним життям без будь-яких обмежень, прекрасно бачачи на будь-якій відстані в найкращій чіткості. Операція гарантує вам незалежність від окулярів, контактних лінз денного і нічного носіння, що забезпечує комфорт в будь-яких умовах, де б ви не опинилися. Методика Ласіков (Lasik) - це технологія, яка дозволить Вам повернутися додому вже через 10 хвилин після закінчення операції!

 

Ціні на лазерну корекцію зору в Києві

Ціна на подібну процедуру відповідає якості, рівню спокою та комфорту, який Ви отримаєте з можливістю насолоджуватися життям у всіх його барвах. Ви можете подивитися ціну на цій сторінці або в розділі "Ціни".

Якщо ви хочете раз і назавжди позбутися від нечіткого зору, відблисків і розмитості, зняти з себе окуляри, знайте, ваше спасіння - лазерна корекція. Україна - країна, в якій вже давно застосовуються подібні методи лікування, офтальмологічні клініки розкидані по всій країні, але однією з кращих клінік по корекції зору в Києві є «Візіум».

Чи варто робити лазерну корекцію (коригування)?

 • В апараті встановлена багатоступенева система безпеки, яка виключає можливу помилку хірурга або несправність приладу
 • Безболісність операції й мінімальний негативний вплив на рогівку ока.
 • Система оснащена революційною системою живлення, яка виключає переривання операції внаслідок перенапруження або виключення електрики, що дозволяє завершити процедуру за всіма стандартами.

У яких випадках потрібне оперативне втручання?

Лазерна корекція рекомендована людям задіяних на роботах, де виключено носіння окулярів або контактних лінз денного носіння.

Також рекомендується людям, що страждають від короткозорості, далекозорості або астигматизму.

Існує, однак, і безліч обмежень до проведення операції. Серед них можна виділити наявність таких захворювань, як:

 • глаукоми;
 • катаракти;
 • кератоконуса;
 • серйозні порушення обміну речовин;
 • цукровий діабет;
 • відшарування сітківки.
Неможливо провести операцію також особам:
 • Які не досягли 18 років.
 • Вагітним і годуючим жінкам.
 • При наявності запальних захворювань ока, спазмі акомодації, сильних рефракційних зміни.
При перерахованих вище захворюваннях і умовах дана процедура заборонена!

 

Альтернативні методи коригування зору

Якщо після діагностики виявиться, що вам протипоказана процедура, то існують альтернативні консервативні методи виправлення зору.

Ви можете коригувати зір окулярами, контактними лінзами денного або нічного носіння, а також імплантувати штучну оптичну лінзу. Природно в залежності від індивідуальних особливостей ока можуть відрізнятися ціни.

 

Діагностика перед операцією

Все передопераційні діагностичні маніпуляції проводяться на пов'язаної з лазером апаратурі, що дозволяє моментально відправити ваші результати в операційну.

Завдяки найсучаснішою сенсорної системі більшість необхідним показників вимірюються безконтактним шляхом всього за 3 секунди, що робить діагностику зручною, без утоми і абсолютно комфортною, безболісної для пацієнта. При цьому в пам'яті пристрою зберігаються всі показники вашого очі, фотографія райдужної оболонки, кривизна рогівки та інші важливі показники, які можна буде порівняти з аналогічними результатами вже після операції.

 

Що ж робити?

 

Зверніться за пакетом «Лазерна корекція зору» в будь-яку з клінік "Візіум" в Києві, і отримаєте якісне медичне обслуговування і повний комплекс необхідних заходів по рятуванню вас від поганого зору. Довірте свої очі лікарям-офтальмологів клініки «Візіум» з більш ніж 25 річним досвідом роботи вже сьогодні!

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее