• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лазерне лікування сітківки

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережу офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центрів оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників ( Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

10 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Лазерна хірургія сітківки

грн

YAG Лазерна дисцизія вторинної катаракти (1 око)

3 500

Лазерна ірідопунктура (1 око)

3 800

Лазерна ірідотомія (1 око)

3 800

Лазерна трабекулопластика при глаукомі (І етап) (1 око)

3 800

Лазерна трабекулопластика при глаукомі (ІІ етап) (1 око)

2 200

Панретинальна лазеркоагуляція сітківки (1 око)

2 600

Панретинальна лазеркоагуляція сітківки (наступні сеанси) (1 око)

2 200

Розширена панретинальна лазеркоагуляція сітківки (1 око)

3 300

Фокальна обмежуюча лазеркоагуляція сітківки (1 око)

3 300

Розширена фокальна обмежуюча лазеркоагуляція сітківки (1 око)

3 600

Периферична профілактична лазеркоагуляція сітківки (1 око)

3 500

Розширена периферична профілактична лазеркоагуляція сітківки (1 око)

4 300

Лазерне лікування сітківки та глаукоми на системі Navilas

грн

Навігаційна профілактична периферична лазеркоагуляція сітківки (Navilas) (1 око)

8 500

Панретинальна навігаційна лазеркоагуляція сітківки - І етап (Navilas) (1 око)

8 000

Панретинальна навігаційна лазеркоагуляція сітківки - ІІ етап (Navilas) (1 око)

6 500

Лазерне навігаційне лікування глаукоми (лазерна трабекулопластика) (Navilas) (1 око)

7 000

Селективна мікроімпульсна навігаційна лазерна трабекулопластика (Navilas) (1 око)

7 500

Лазерна навігаційна ірідектомія (Navilas) (1 око)

8 000

Фокальна мікроімпульсна навігаційна лазерна коагуляція (Navilas) (1 око)

8 500

Навігаційна гіалоідотомія (Navilas) (1 око)

8 500

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Опытные врачи

Ніна Георгіївна Грекова

Завідуюча відділенням. Лікар-офтальмолог вищої категорії.

Ніна Георгіївна провідний ретинолог, спеціалізується на лазерних методах лікування захворювань заднього і переднього відрізка ока. Займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, діабетичної ретинопатії, макулодистрофії, глаукоми, вторинної катаракти та ін. Регулярно бере участь в наукових конференціях в Україні та за кордоном.

Автор статей по лазерному лікуванню центральних і периферичних дистрофій сітківки, діабетичної ретинопатії у дітей і дорослих, з порівняльного аналізу фізіотерапевтичного і хірургічного лікування атрофії зорового нерва при глаукомной і інших оптичних нейропатиях.

Пройшла 66-ті Тюбінгенські курси з питань проблем відшарування сітківки і витреоретинальной хірургії на базі офтальмологічної кафедри Військово-медичної академії ім. Кірова, м.Санкт-Петербург.

Стаж роботи: 35 років.

Олена Сергіївна Романюк

Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог

Спеціалізується на патологіях заднього відрізка ока: лікуванні дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, діабетичних і посттромботичних ретинопатіях, лазерному лікуванні вторинної катаратки.

Проводить лазерне лікування захворювань сітківки, інтраветріальне введення лікарських препаратів, володіє всіма інструментальними методами діагностики (Оптична когерентна томографія, фото очного дна, флюоресцентна ангіографія). Постійний учасник науково-практичних конференцій.

У 2018 Проходила стажування на базі тренінгового центру ESASO по вітреоретинальній хірургії, Швейцарія, Лугано.

Олена Сергіївна є асистентом вітреоретинального хірурга.

Стаж роботи: 13 років.

Ірина Володимирівна Козловська

Лікар-офтальмолог вищої категорії

Ірина Володимирівна тривалий час працювала у відділенні вітреоретинальної хірургії КМКОЛ «ЦМХО» Спеціалізується на первинній діагностиці всіх видів патології ока, на лікуванні дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, діабетичної і посттромботичної ретинопатії, вторинної катаракти.

Проводить лазерні лікування захворювань сітківки і переднього відрізка ока, субтенонові і інтравітреальні ін'єкції, інструментальні методи діагностики (в тому числі оптична когерентна томографія, фото очного дна, флюоресцентна ангіографія сітківки).

Відвідувала Тюбінгенського курси з питань проблем відшарування сітківки і вітроеретінальной хірурги, Сучасні лазерні технології в лікуванні основних захворювань органу зору. Є учасником міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій і семінарів.

Стаж роботи: 14 років

Наталія Григорівна Карандюк

Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог

Займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, діабетичної ретинопатії, вторинної катаракти, інтравітреального введення лікарських засобів.

Наталія Григорівна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики ока, веде спостереження і лікування пацієнтів з віковими захворюваннями, проводить огляди пацієнтів після хірургії катаракти і глаукоми.

З 2015 р по 2016 р додатково пройшла навчання в Вальядолідскій університеті (магістратура по субспеціальності "вітрео-РЕТІНА"), Вальядолід, Іспанія. На базі університету пройшла курси: XXXV Curso de Glaucoma (2015), Вальядолідскій університет, Curso de formacion continuada en oftalmologia (2015-2016), Вальядолідскій університет, Curso de Actualizacion en Retina Medica y Quirurgica (2016), Вальядолідскій університет, Curso teorico- practico de queratoplastia y tecnicas quirurgicas sobre la superficie ocular (2016) Вальядолідскій університет, Estancias en Edema Macular Diabetico (2016), Вальядолідскій університет, Curso de Acreditación en OCT 2016 (2016), Мадрид, Іспанія, Curso de Acreditación en OCT 2016 (2016 ), Мадрид, Іспанія.

Стаж роботи: 10 років

Вікторія Романівна Суботіна

Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог

Вікторія Романівна займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, вторинної катаракти, інтравітреальним введенням лікарських засобів. Постійний учасник офтальмологічних конференцій «Макула» - Росія, м. Ростов-на-Дону, Міжнародного офтальмологічного конгресу «Білі ночі» - Росія, м.Санкт-Петербург. Чинний член Асоціації офтальмологів України.

Стаж роботи: 16 років

Марина Володимирівна Капоріна

Головний лікар Центру Діагностики Зору, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, лікар-ретинолог.

Спеціалізується на лікуванні дистрофічних і судинних захворювань очей, в тому числі, діабетичних ускладнень (ретинопатії), запальних захворювань, захворювань рогівки: кератоконуса, рефракційної патології очей. Займається рефракційної Ексімер-лазерної хірургією, а також використовує методику корекції зору за допомогою ортокератологічних лінз Paragon. Регулярно проходить тематичні курси та курси удосконалення лікарів, відвідує різні Всеукраїнські та Міжнародні конференції, в тому числі EURETINA, а також є постійним учасником Міжнародного Конгресу "Білі Ночі" (Санкт-Петербург), Міжнародного Конгресу "OCT Angiographiy and" En Face OCT Congress " (Рим).

Стаж роботи: 28 років.

 

Тетяна Олексіївна Кузнєцова

офтальмолог вищої категорії, ретинолог

Тетяна Олексіївна займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, вторинної катаракти, веденням і лазеротерапией глаукоми. Також є автором понад 20-ти наукових публікацій, монографій і статей по офтальмології, має 5 патентів України на пропозиції по діагностиці та лікуванню захворювань очного дна. На даний момент Тетяна Олексіївна готується до захисту кандидатської дисертації на тему використання електроретінографіі в діагностиці макулярного набряку.

Стаж роботи: 22 роки

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее