• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лікування короткозорості

Короткозорість, вона ж міопія - порушення зорового апарату людини, внаслідок якого, промені фокусуються нема на сітківці, а перед нею. Сьогодні одна з найпоширеніших офтальмологічних проблем, яка зустрічається як у дітей шкільного віку, підлітків, так і у дорослих людей. На сьогоднішній день до 16 років кожна третя людина має короткозорість певної міри. Виправлення короткозорості сьогодні можливо, причому у випадках міопії незначною мірою не обов'язково вдаватися до оперативного лікування.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Послуги

грн

Лікування катаракти методом факоемульсифікації. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

1800

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + антіглаукоматозная операція. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

4 500 за 1 око

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + імплантація EX-press. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

23 000 за 1 око

Антиглаукоматозна операція

4 000

Антиглаукоматозна операція + імплантація EX-press

22 000 за 1 око

Антіглаукоматозная реоперація протягом 3 місяців

1 800

Задня склеректомія

За 1 око

Субтеноново введення лікувальних препаратів (ГКС: дипроспан, тріамціналон, флостерон)

800

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування короткозорості

Короткозорість, вона ж міопія - порушення зорового апарату людини, внаслідок якого, промені фокусуються не на сітківці, а перед нею. Сьогодні одна з найпоширеніших офтальмологічних проблем, яка зустрічається як у дітей шкільного віку, підлітків, так і у дорослих людей. На сьогоднішній день до 16 років кожна третя людина має короткозорість певної міри. Виправлення короткозорості сьогодні можливе, причому у випадках міопії незначної міри не обов'язково вдаватися до оперативного лікування.

Чому з'являється короткозорість

Причинами розвитку короткозорості, як у дітей, так і людей дорослого віку, можуть бути генетична схильність, тривала робота на близькій відстані (комп'ютер, планшет, тривала робота з дрібним текстом тощо), екологічні чинники, перевтома, слабкість склери або акомодації. У переважній більшості випадків короткозорість викликана подовженням очного яблука, тобто порушенням його сферичної форми.

На сьогоднішній день існує величезна кількість різних способів і методів лікування короткозорості. Лікування короткозорості підлітків і дітей, перш за все, передбачає зупинку її розвитку. Гарними способами вважаються зорова гімнастика і апаратне лікування. Поліпшити зір, але не позбутися від короткозорості допомагають окуляри, контактні лінзи або ж лінзи нічного носіння. Лікування короткозорості у дорослих - процес вже більш складний, в тому плані, що око повністю сформоване, і уповільнити або звернути процес міопії вже не представляється можливим; в даному випадку рекомендується операція. При короткозорості рекомендується Ексімер-лазерна хірургія, яка надає оку знову сферичну форму, що допомагає променям фокусуватися не перед сітківкою, а на ній. Лазерна корекція короткозорості сьогодні є одним з найпростіших і безболісних методів позбавлення від короткозорості на все життя. Завдяки сучасним технологіям і спеціальній апаратурі це можливо і в Україні, в клініці «Візіум».

Лікування короткозорості на Харківській дуже зручне! Клініка знаходиться всього в декількох хвилинах від метро, ​​що обумовлює її доступність. Не вагайтеся, довірте своє здоров'я фахівцям клініки «Візіум», які спеціалізуються на лікуванні короткозорості. На вулиці Ревуцького зверніться в наш центр і, зареєструвавшись на прийом через інтернет, отримаєте 5% знижку на діагностику.

Хочемо надати вам унікальну можливість пройти лікування короткозорості на вулиці Ахматової в нашому новому діагностичному центрі. Тут ви отримуєте високоякісне медичне обслуговування і повернетеся додому вже повноцінно зрячою людиною. Лікування короткозорості на Позняках, станція розташована в трьох хвилинах ходьби від клініки, дуже зручне як для жителів, так і для гостей столиці. Довірте свої очі «Візіум»!

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее