• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лікування далекозорості

Далекозорість - порушення зорової системи людини, яке призводить до того, що пучок світла фокусується нема на сітківці, а за нею. Таким чином, це призводить до того, що людина починає погано бачити зблизька. Як правило, далекозорість пов'язана з укороченим очним яблуком. Стареча далекозорість або пресбіопія виникає внаслідок порушення еластичності кришталика у людей похилого віку.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття

Тільки досвідчені лікарі

Досвід хірургів більше 18 років

Комп'ютерна точність

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Миттєво

Мінімальний вплив лазера на рогівку. (Середня тривалість операції 4-5 с.)

Максимальний результат

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

Eye-Tracking

Унікальна методика корекції і стабілізації короткозорості

 

Вітректомія + факоемульсифікація з імплантацією гнучкої ІОЛ

грн

AcrySof SA60AT (Alcon)

29 900

HOYA Isert (Японія)

33 300

AcrySof IQ SN60WF / UltraSert (асферична) (Alcon)

32 700

Вартість вказана без урахування передопераційної підготовки

800

Вітректомія і внутріочні ін'єкції лікарських препаратів

грн

Вітректомія

21 500

Вітректомія (ускладнений варіант)

23 000

Виведення силікону

9 000

Інтравітреальне введення препарату Айлія

7 600

Інтравітреальне введення препарату Озурдекс

32 000

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування далекозорості

Далекозорість (гіперметропія) - порушення зорової системи людини, яке призводить до того, що пучок світла фокусується нема на сітківці, а за нею. Таким чином, це призводить до того, що людина починає погано бачити зблизька. Як правило, далекозорість пов'язана з укороченим очним яблуком. Стареча далекозорість або пресбіопія виникає внаслідок порушення еластичності кришталика у людей похилого віку.

Подробнее

Різновиди далекозорості

Для дітей це є природною нормою і пояснюється постійним зростанням очі в малому віці, тому з часом цей ефект пропадає сам собою. Що ж стосується випадків, коли показники далекозорості перевищують норму в даному віці, то варто бити тривогу. Це серйозні порушення, які без належного лікування можуть знайти форму косоокості або амбліопії, так званого «ледачого ока». Далекозорість у дітей, лікування якої вимагає досить великих зусиль, сьогодні є великою проблемою.

Існує також вікова далекозорість. Це викликано ущільненням кришталика, в тому числі внаслідок дії ультрафіолетового випромінювання. Таким чином, порушуються позитивні оптичні властивості фокусирующего апарату в оці, і фокус зміщується за сітківку, викликаючи тим самим явище далекозорості.

Досить часто у людей з'являються різні супутні захворювання, наприклад витончення сітківки, що загрожує появою розривів на ній, а в гіршому випадку може навіть призвести до відшарування сітківки. Основною причиною таких супутніх захворювань є далекозорість. Лікування цього порушення не слід затягувати якраз через ймовірних ускладнень, які можуть виникнути при нехтуванні існуванням у вас такого захворювання зорового апарату.

Перше і кращий засіб в лікуванні такого захворювання як далекозорість - профілактика. Щорічно проводячи повне обстеження на діагностичному обладнанні, ви гарантуєте собі своєчасне виявлення будь-яких офтальмологічних порушень на ранніх стадіях, коли це лікуватися легко, просто і що не менш важливо дешево.

Лазерна корекція далекозорості

Одним з найкращих і надійних засобів на сьогоднішній день є лазерна корекція далекозорості. Даного роду корекція проводитися з використанням сучасних технологій ЛАСЕК, попередньо проводитися повна діагностика, розробляється індивідуальний план лікування і післяопераційного періоду. У деяких випадках при протипоказання чи занадто високому показнику далекозорості можлива імплантація факічних лінзи (встановлюється перед людським кришталиком); досить часто призначається апаратне лікування. У випадках зі старечою далекозорістю рекомендується заміна втратив еластичність кришталика мультифокальної штучної лінзою. Можлива також непостійна консервативна корекція далекозорості за допомогою окулярів або контактних лінз.

Лікування далекозорості на вулиці Ахматової в діагностичному центрі клініки «Візіум» відмінний варіант. Вибираючи «Візіум» ви довіряєте свої очі висококласним фахівцям і найсучаснішою офтальмологічної техніці від світових виробників. Лікування далекозорості на Позняках в діагностичному центрі, який знаходиться в п'яти хвилинах ходьби від метро, це надзвичайно зручно як для жителів, так і для гостей столиці. Не більше ніж за півгодини ви зможете добрати до нас з будь-якої точки Києва.

Центр клініки «Візіум» надає лікування далекозорості на Харківській станції метро, і перебувати в двох хвилинах ходьби від неї. Тут ви знайдете комфорт, зручність, кращих фахівців, які позбавлять Вас від офтальмологічних захворювань будь-якого різновиду і складності. Зверніться за лікуванням далекозорості на вулиці Ревуцького в «Візіум» вже сьогодні!

 

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее