• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація
 • Досвідчений
  хірург

Лікування катаракти

Катаракта - це захворювання очей, при якому кришталик втрачає свою прозорість. Світлові промені не фокусуються на сітківці, і в результаті цього погіршується зір - людина починає бачити предмети розмито і нечітко, як би в тумані. Катаракта - це прогресуюче захворювання, яке призводить до повної сліпоти. Вчасно проведена операція може повністю повернути зір та поліпшити якість життя.

Не боляче

Операція триває всього 10-15 хвилин, під місцевою анестезією. Ви не відчуєте болю.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію робить один з кращих хірургів в Україні. Його досвід більше 15 років, він провів більше 20 000 операцій

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

Всього 30 хвилин

Вже через 30 хвилин після операції ви можете самостійно відправитися додому, бачити світ без перешкод і насолоджуватися життям.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання

Комфортний операційний блок

У нас є комфортний операційний блок з усіма необхідними зручностями для перебування пацієнта.

 

Факоемульсифікація з імплантацією гнучкої ІОЛ

грн

US Орtics

7 200

US Орtics (асферическая)/LLASY60 (асферична, Іспанія)

10 000

AcrySof SA60AT (Alcon)

14 400

AcrySof SN60WF (асферическая)

18 200

HOYA Nanex (Японія)

19 700

HOYA Isert (Японія)

17 200

Eyhance IOL ICB00 (Johnson&Johnson)

23 000

Tecnis Eyhance Toric (Johnson&Johnson)

від 26800

AcrySof IQ Toric T2 (Alcon)

від 20 100

AcrySof IQ Toric T3 (Alcon)

20 900

AcrySof IQ Toric T4 (Alcon)

23 900

AcrySof IQ Toric T5-T9 (Alcon)

26 100

Вартість вказана без урахування передопераційної підготовки

800

Факоемульсифікації з імплантацією гнучкої мультифокальної ІОЛ

грн

Bi-Flex-Liberty Trifocal 677MY (Medicontur)

28 900

Bi-Flex-Liberty Trifocal 677MY Toric20 (1.0 D) (Medicontur)

41 100

Bi-Flex-Liberty Trifocal 677MY Toric30 (1.5 D) (Medicontur)

41 100

Bi-Flex-Liberty Trifocal 677MY Toric40-60 (2.0 D) (Medicontur)

46 100

AcrySof IQ ReSTOR (Alcon)

31 300

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART)T2(Alcon)

35 200

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART)T3 (Alcon)

41 200

AcrySof IQ ReSTOR Toric (ART)T4-T6 (Alcon)

46 700

TECNIS Symfony, Synergy (Johnson&Johnson)

40 500

TECNIS Symfony, Synergy Toric (Johnson&Johnson)

від 49 900

AcrySof IQ Vivity (Alcon)

42 600

AcrySof IQ Vivity (Alcon)

42 600

AcrySof IQ Vivity Toric (Alcon)

58 100

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT20 (Alcon)

від 49 200

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT30 (Alcon)

56 200

AcrySof IQ PanOptix Toric TFNT40-60 (Alcon)

62 700

Вартість вказана без урахування передопераційної підготовки

800

Перед операцією рекомендуємо ознайомитися з пам'яткою пацієнта

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Володимир Володимирович Явтушенко

Кандидат медичних наук, провідний катарактальний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії.


Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (АSCRS), член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою. Стаж роботи за фахом 19 років. Провів понад 20000 мікрохірургічних операцій різного ступеня складності.

 1. Єдиним можливим способом лікування катаракти є мікрохірургічна операція, яка полягає у видаленні помутнілого кришталика і заміни його новим (інтраокулярної лінзою (ІОЛ).
 2. На сьогоднішній день факоемульсифікація - це безшовна малотравматичная операція, яка проводиться нашими хірургами амбулаторно.
 3. Всі маніпуляції проводяться через 2 мм самогерметизуючі розріз з використанням високоточного ультразвукового устаткування.
 4. Весь час в операційній пацієнт знаходиться під наглядом анестезіолога.

Лікування катаракти

Катаракта - це захворювання очей, при якому кришталик втрачає свою прозорість. Світлові промені не фокусуються на сітківці, і в результаті цього погіршується зір - людина починає бачити предмети розмито і нечітко, як би в тумані.

Катаракта - це прогресуюче захворювання, яке призводить до повної сліпоти. Вчасно проведена операція може повністю повернути зір і поліпшити якість життя.

Кілька фактів:

 • катаракта вражає кожного третього;
 • катаракта - це вікове захворювання;
 • лікується тільки хірургічним шляхом.

Катаракта - помутніння кришталика ока викликає різні ступені розладу зору. При катаракті кришталик може помутніти так, що буде перешкоджати проходженню світла і формуванню зображення на сітківці. При цьому зір різко погіршується, контури предметів сприймаються нечітко, кольори поступово тьмяніють, зображення каламутне, ніби перед очима запітніле скло, двоїння зображення.

Переваги лікування катаракти в нашій клініці

1. Американське обладнання Infinit Vision, Alcon (США)

2. Лікування катаракти сучасним і ефективним методом ультразвукової безшовної факоемульсифікації

Це безпечний і найменш травматичний спосіб видалення катаракти. Основною перевагою цього методу є виконання всіх маніпуляцій через мікророзріз (2 мм). Операція проводиться 10-15 хвилин під місцевою анестезією, безболісно і амбулаторно. Швидке загоєння тканин ока і відновлення зорових функцій буквально за добу. Крім того, факоемульсифікація не має вікових обмежень і може бути виконана на будь-якій стадії розвитку захворювання. При вторинному захворюванні проводиться лазерна дісцізія задньої капсули кришталика.

3. Надійність і безпека лікування катаракти

4. Амбулаторна процедура з мінімальним періодом відновлення

5. 15 років досвіду в проведенні операцій

Більше 20 сертифікатів у персоналу, в клініці працюють досвідчені офтальмологи-хірурги та фахівці. Операції проводять кращі офтальмохірурги України, члени Американської академії офтальмології на сучасному європейському обладнанні.

6. Безкоштовне післяопераційне спостереження

Огляд і консультації фахівці будуть проводити до повного одужання.

Візіум - надає краще ціни на лікування катаракти в Києві

Катаракта - дуже поширене захворювання. На сьогоднішній день, за даними світової статистики у кожного третього на планеті людини виявляють катаракту у віці старше 45 років. Якщо Ви досягли і переступили цей вік і відзначаєте появу туману, при погляді вдалину, нечіткість предметів, видимі дрібні "мушки" або окуляри перестали покращувати Ваш зір - Вам необхідно пройти обстеження.

Катаракта - помутніння природного кришталика людини. На жаль, лікування і закапування крапель, прийом різних таблеток або використання "народних" методів лікування не може привести до зникнення хвороби, а лише на, зовсім, незначний термін зменшити прогресування захворювання, але кінцевою точкою розвитку хвороби при помутнінні кришталика є сліпота.

Єдиним можливим способом повернути зір при катаракті є тільки хірургічне лікування - видалення помутнілого кришталика і заміна його на прозорий штучний. Найбільш прогресивним методом хірургічного лікування є факоемульсифікація.

Факоемульсифікація катаракти - це руйнування і видалення помутнілого кришталика за допомогою енергії ультразвуку через мінімальний розріз 1,8-2,2 мм. Це амбулаторна процедура, яка не потребує госпіталізації. Операція проходить під місцевою, крапельної анестезією і триває всього від 7 до 15 хвилин, після чого пацієнт самостійно може дістатися додому і вже через 1,5-2 години користуватися прооперованим оком, дотримуючись лише незначні обмеження в поведінці і капая протягом 1 місяця необхідні очні краплі.

Вартість операції по лікуванню катаракти

Ціна на операцію з видалення катаракти залежить від якості кришталика, який Ви здатні купити для Вашого ока.

У разі імплантації Монофокальна кришталика після операції Ви отримуєте максимально можливе зір вдалину, а для читання Вам випишуть окуляри в місячний термін після операції. Вони залишаться на все життя і більше їх змінювати не потрібно. Якщо Вам імплантували мультифокальний кришталик, то Ви зможете бачити досить добре, як на близькій відстані, так і в далечінь, і зовсім відмовитися від використання очок.

Більш точну інформацію про моделі кришталиків, ціною на операцію можна отримати у наших консультантів, і пройти комплексне обстеження на катаракту в нашій клініці на вулиці Ревуцького 32, пр-т Героїв Сталінграда 55, або на вулиці Ахматової 31, метро Позняки.

У нашій клініці чудове поєднання професіоналізму, ціни і якості отриманого результату, для цього потрібно просто один раз прийти і переконатися, отримавши відмінний зір і відчути довіру до нас.

 

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее