• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Послуги

грн

Лікування катаракти методом факоемульсифікації. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

1800

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + антіглаукоматозная операція. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

4 500 за 1 око

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ + імплантація EX-press. Ціна без врахування інтраокулярної лінзи

23 000 за 1 око

Антиглаукоматозна операція

4 000

Антиглаукоматозна операція + імплантація EX-press

22 000 за 1 око

Антиглаукоматозна реоперація протягом 3 місяців

1 800

Задня склеректомія

За 1 око

Субтеноново введення лікувальних препаратів (ГКС: дипроспан, тріамціналон, флостерон)

800

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування косоокості в офтальмологічній клініці Києва

Офтальмологічний центр «Візіум» Києва проводить лікування косоокості у дітей та дорослих, незалежно від форми і складності захворювання. Великий досвід наших лікарів дозволяє знаходити для кожного пацієнта рішення, що гарантує швидкий і стабільний результат. Надавати якісні послуги пацієнтам Києва нам допомагає інноваційне діагностичне і лікувальне устаткування, а також передові методики, які довели свою ефективність в офтальмологічних клініках Європи та США. Ми намагаємося підібрати найбільш щадні консервативні методи усунення патології, а операція по виправленню косоокості проводиться тільки в тому випадку, якщо іншим способом позбавити пацієнта Києва від захворювання не представляється можливим. Але навіть хірургічне втручання є малоінвазивним, проводиться в амбулаторних умовах, не вимагає тривалого відновлення. Приходьте, і отримаєте професійну допомогу в Києві вже сьогодні.

Косоокість: що це за захворювання

Косоокість являє собою очну патологію, яка виявляється в порушенні анатомічно правильного положення очей. Якщо людина дивиться прямо, його очі (або одне око) будуть відхилятися по черзі. Якщо очі здорові, вони розташовані симетрично і зображення концентрується на центральних зонах. У кортикальній області воно зливається в одну об'ємну картинку. Якщо ж мешканець Києва страждає косоокістю, цього з'єднання не буде. Нервова система, захищаючись від роздвоєння, просто відключає картинку, яка йде від пошкодженого ока. Якщо патологію довгий час не лікувати, почне розвиватися амбліопія. Це захворювання, що викликає незворотне зниження зору, що супроводжується частковим або повним виходом з глядацького процесу ока, що косить. Тому лікування косоокості у дорослих і дітей в Києві рекомендується почати вже при перших ознаках патології.

Захворювання може бути вродженим або набутим. Найчастіше у жителів Києва косоокість розвивається внаслідок:

 • всіляких очних патологій в середній і високій ступенях;
 • очних травм, порізів, паралічу;
 • проблем в будові і роботі м'язів, що рухають очі;
 • захворювань центральної нервової системи, включаючи часті стреси, психічні травми;
 • перенесених хвороб, викликаних інфекціями;
 • соматичних патологій;
 • раптового зниження чіткості зору.

Щоб вчасно виявити патологію, жителі Києва мають стежити за здоров'ям очей, реагуючи на будь-які зміни.

Якщо говорити про норму, то наш зір має бути стереоскопічним (бінокулярним). При ньому інформація, що йде від кожного ока, поєднується у відповідному аналізаторі головного мозку в єдину картинку. Тільки при бінокулярному зорі проявляється стереоскопічний ефект. Завдяки цьому ми бачимо все навколо об'ємним, можемо визначати відстань, аналізувати структуру і фактуру предметів. Якщо житель Києва страждає косоокістю, цього не відбувається, адже одине з очей практично не бере участі в зоровому процесі. Він буде бачити світ плоским.

Класифікація косоокості за походженням

Косоокість у дітей і дорослих зустрічається у таких формах, і це актуально не тільки для пацієнтів Києва:

 1. Співдружнє.
 2. Паралітичне.

Розглянемо більш докладно обидві ці різновиди.

Співдружня форма

При такій патології по черзі косить то одне, то друге око, хоча відхилення у них приблизно однакові. Як показує наша офтальмологічна практика в Києві, найбільш часто така форма захворювання зустрічається у людей, які страждають анізометропією і аметропією, переважно з далекозорістю. Чим більше вони виражені, тим більший вплив надають на появу косоокості. При цьому далекозорість частіше зустрічається у пацієнтів Києва при типі що сходиться, а короткозорість - коли розходиться.

Крім аметропії до косоокості співдружності можуть приводити:

 • Сильні розбіжності в показниках зору одного та іншого ока.
 • Патології, що провокують швидке зниження якості зору і його втрату.
 • Далекозорість, короткозорість, астигматизм.
 • Патології сітківки та зорового нерва.
 • Проблеми з прозорістю оптичних середовищ.
 • Хвороби ЦНС.
 • Вроджені аномалії будови очей.

У разі співдружньої косоокості у пацієнтів Києва може по черзі спостерігатися відхилення в бік то одного, то іншого ока. Помітити це можна, якщо людина дивиться на нерухомий предмет, розташований на невеликій відстані від нього. Якщо одне око буде активним, то другк відхилиться практично на такий же кут. Відсутній тривимірний зір. При цьому зберігається висока рухливість ока, немає двоїння предметів. У косому оці може бути знижена гострота зору.

Паралітичне

При такій формі патологія у пацієнтів Києва спостерігається в одному оці. В ту сторону, де м'яз вражений, око не буде рухатися зовсім або частково. З'являється порушення об'ємного зору, двоїння предметів. Така форма патології може бути вродженою чи набутою в результаті травм, судинних патологій, пухлин, токсикозу. Пацієнт Києва мимоволі повертає голову в сторону видозміненого м'яза. У ряді випадків захворювання може супроводжуватися запамороченням.

Додаткова класифікація

Також офтальмологи клініки Києва «Візіум» виділяють такі види косоокості:

 • Те, що сходиться. Виявляється переважно у дітей і супроводжується середньою або сильною гиперметропією. Здається, що очі дивляться на перенісся.
 • Те, що розходиться. Ось зору відхиляється до скроні. Найбільш часто спостерігається при ранній або вродженій міопії. Захворювання може проявлятися весь час або іноді.
 • Атипове. Діагностується рідко і обумовлено анатомічними патологіями в розвитку: синдром Брауна, Дауна та ін.

При підозрі на захворювання, звертайтеся в нашу клініку Києва. Офтальмолог проведе обстеження, встановить форму і причину захворювання, призначить оптимальний вид корекції косоокості за ефективністю і за ціною.

Як лікують косоокість в офтальмологічному центрі Києва

У нашій клініці Києва для лікування даного захворювання застосовуються:

 • Коригувальні методи: контактні лінзи, окуляри.
 • Апаратні процедури, що дозволяють підвищити гостроту зору.
 • Діплотична і ортоптична корекція, спрямована на поліпшення або відновлення бінокулярного зору.
 • Хірургічне втручання.

Ми намагаємося проводити лікування косоокості в Києві без операції, але в тому випадку, якщо жоден з методів не здатний виправити ситуацію, проводиться хірургічне втручання. Воно виконується з метою ослаблення м'яза, що приводить в рух очне яблуко. Операція виконується в амбулаторних умовах нашої клініки Києва із застосуванням крапельної місцевої анестезії. Після неї зір відновлюється в середньому протягом тижня. Але ми своїм пацієнтам рекомендуємо пройти після неї ще й курс апаратного лікування, щоб повністю повернулися зорові функції.

Хочете отримати додаткову інформацію про майбутні процедури, цікавить вартість операції на косоокість, треба записатися на консультацію? Зателефонуйте нам або скористайтеся онлайн-формою.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее