• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Комфортно
і зручно

Нічні лінзи

Нічна корекція зору, чи рефракція терапія рогівки - це унікальна методика корекції зору за допомогою жорстких газопронізаемих лінз спеціального дизайну, які м'яко, дозовано і безпечно змінюють оптичну силу ока під час сну. Результат - чітке зір і свобода від окулярів і традиційних контактних лінз протягом усього дня!

6 центрів в Києві

У кожному з наших центрів є фахівці, які займаються підбором нічних лінз і наглядом пацієнта

Тільки досвідчені лікарі

Надійна і висококваліфікована підтримка наших лікарів які сертифіковані для проведення терапії рефракції і мають багаторічний досвід - підібрано понад 5000 лінз!

Комфортно

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Зручно

Зір коригується під час сну і зберігається весь наступний день

Міжнародні стандарти

Клініка "Візіум" дотримується міжнародних стандартів і рекомендована Європейською Академією Ортокератологія і Контролю міопія (EurOk) для підбору нічних лінз

Ефективно

Найбільш ефективний метод стабілізації міопії дітей і підлітків, що знижує ризик ускладнень зору в майбутньому

 

 

Послуги

грн

Програма нічної корекції зору ортокератологічними стандартними лінзами 2 ока (1 рік)

11 600

Програма нічної корекції зору ортокератологічними стандартними лінзами 1-не око (1 рік)

8 100

Програма нічної корекції зору ортокератологічними лінзами індивідуального дизайну 2 ока (1 рік)

12 600

Підбір ортокератологічних лінз

600

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Досвідчені лікарі

Светлана Николаевна Черняева

Кандидат медицинских наук, врач-офтальмолог высшей категории

Специализация: взрослая офтальмология, задний отрезок глаза.

Светлана Николаевна владеет всеми методами аппаратной и инструментальной диагностики глаза, регулярно проходит специализированные курсы усовершенствования врачей по различным тематикам: «Офтальмология», курсы повышения квалификации. Является соавтором около 30 научных работ.

Стаж работы: 23 лет.

Анна Іванівна Турчин

Лікар-офтальмолог вищої категорії

Спеціалізація: доросла та дитяча офтальмологія, ортокератология.

Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «офтальмологія» з 2007 року. Автор 16 друкованих праць, опублікованих в українських та зарубіжних виданнях.

Неодноразово брала участь в наукових конференція як в Україні та і за кордоном. Три усних доповіді з презентаціями на конференціях з міжнародною участю (Донецьк, Харків, Київ); один доповідь на з'їзді офтальмологів України (Одеса); п'ять стендових доповідей на Congress of the ESCRS (Лондон, Стокгольм, Берлін, Париж, Відень); п'ять доповідей на засіданнях офтальмохірургічних клубу України, організованих компанією Alcon ..

Яна Геннадіївна Олійник

Лікар-офтальмолог вищої категорії, ретинолог

Спеціалізація: доросла офтальмологія, ортокератология, ретинолог

Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі, є фахівцем в спостереженні і лікуванні пацієнтів з віковими захворюваннями, патологією сітківки та зорового нерва, глаукомою. Веде пацієнтів після хірургії катаракти і глаукоми. Проводить підбір окулярів і м'яких контактних лінз.

Стаж роботи: 19 років

Юлія Анатоліївна Іванова

Дитячий лікар - офтальмолог вищої категорії, консультант

Спеціалізація дитяча офтальмологія

Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі, очкової і контактної корреція. Займається діагностикою, лікуванням амбліопії, косоокості, астигматизму, міопії та інших захворювань очей у детей.Прінімает участь в наукових офтальмологічних конференціях.

Стаж роботи: більше 20 років

Олена Геннадіївна Гончарова

Лікар-офтальмолог 1 категорії, консультант

Спеціалізація: доросла, дитяча офтальмологія, ортокератологія

Володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі, складної очкової і контактної корреція, а також методом корекції зору за допомогою ортокератологіческіх лінз Paragon. Проводить лікування запальних захворювань очей і багато іншого. Бере участь в наукових офтальмологічних конференціях.

Стаж роботи: 11 років

Марина Іванівна Гірчиця

Лікар-офтальмолог 1 категорії, консультант

Марина Іванівна веде амбулаторний прийом дорослих і дітей, проводить витягання чужорідних непроникаючих тел з ока, інструментальну і апаратну діагностику очних захворювань, лазерну дісцізія при вторинної катаракти. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: «Катараката», «Офтальмологія», «Оптометрія та контактна корекція» і т.д.

Спеціалізація: доросла офтальмологія.

Лікар-офтальмолог другої категорії.

Стаж роботи: 10 років

Нічні лінзи для очей

Нічна корекція зору, чи рефракційна терапія рогівки - це унікальна методика корекції зору за допомогою жорстких газопроникних лінз спеціального дизайну, які м'яко, дозовано і безпечно змінюють оптичну силу ока під час сну. Результат - чіткий зір і свобода від окулярів і традиційних контактних лінз протягом усього дня!

Ви просто надягаєте лінзи на ніч і весь насолоджуєтеся прекрасним зором! Корекція нічними лінзами - це ідеальне рішення для:

- Дітей і підлітків з прогресуючою короткозорістю

- Для тих, кому не може бути виконана лазерна корекція зору

- Для тих, кому не підходять традиційні м'які лінзи через сухість або дискомфорт

Корекція зору під час сну за допомогою жорстких газопроникних лінз спеціального дизайну - це унікальна методика корекції зору, що дозволяє бачити чітко без окулярів і традиційних денних лінз!

Нічні (ортокератологічні) лінзи м'яко, дозовано і безпечно змінюють форму поверхні рогівки, тимчасово змінюючи оптичні властивості ока, що забезпечує прекрасний зір протягом всього дня

Нічні лінзи зупиняють прогресування короткозорості у дітей і підлітків, розвивають резерви м'язів очей, що в свою чергу запобігає розвитку ускладнень, пов'язаних з короткозорістю

  • Клініки «Візіум» оснащені всім необхідним сучасним діагностичним обладнанням для якісного підбору нічних лінз і контролю за їх застосуванням протягом всього курсу нічної корекції зору.
  • Ми застосовуємо лінзи компанії Paragon Vision Sciences Inc. (США) - світового лідера ортокератологіі. Нічні лінзи Paragon CRT® 100 найтонші і комфортні лінзи, і завдяки цьому, користуються заслуженою популярністю у пацієнтів у всьому світі.
  • Лікарі клініки «Візіум» сертифіковані компанією Paragon і мають великий досвід підбору ортолінз, а також постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в українських і міжнародних конференціях по ортокератологіі і контролю короткозорості.
  • Підбір лінз і спостереження за пацієнтами в наших клініках здійснюється відповідно до прийнятих протоколів Європейської Академій Ортокератологія

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее