• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Візіум сьогодні:

Візіум це - найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 9 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

 

25

років досвіду лікарів

41 550

успішних операцій

82 000

пацієнтів клініки

Наші переваги

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережa офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей,

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників (Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

9 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 9 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Послуги офтальмологічного центру «Візіум» в Києві

Офтальмологічна клініка в Києві «Візіум» - надійний помічник у лікуванні різних захворювань очей і відновленні зору незалежно від причини його зниження. У нашому розпорядженні сучасне діагностичне та лікувальне обладнання провідних світових брендів (у нас один з кращих лазерів Ексімер в Києві), досвідчені лікарі-офтальмологи, здатні знайти індивідуальні рішення для кожного пацієнта Києва.

Перелік основних послуг

У нашій клініці проводиться велика кількість офтальмологічних процедур:

 1. Повна комп'ютерна діагностика зору. Надає всю інформацію про стан очей пацієнта, гостроті зору, наявності різних патологій.
 2. Лазерна корекція зору в Києві. Направлена ​​на відновлення зору швидко, без болю і крові. Застосовується для лікування астигматизму, міопії, гіперметропії.
 3. Хірургія сітківки і склоподібного тіла. Являє собою малоінвазивної амбулаторну процедуру, що запобігає процес відшарування сітківки, яка підвищує прозорість оптичних середовищ, що знімає патології склоподібного тіла.
 4. Лазерне лікування сітківки. Безпечний і безболісний метод профілактики відшарування сітківки.
 5. Дитяча офтальмологія. Надання повного спектру діагностичних і лікувальних процедур самим маленьким пацієнтам.
 6. Оптика. Підбір будь-яких видів окулярів, в тому числі сонцезахисних, захисних, іміджевих, автомобільних, м'яких і жорстких контактних лінз.
 7. Лікування катаракти в Києві за методикою факоемульсифікації. Професійно виконана процедура допоможе не тільки запобігти втраті зору, але і повернути його. Всього 30 хвилин, і якість вашого життя помітно покращиться.
 8. Нічні лінзи. Застосовуються для корекції зору при короткозорості і далекозорості. Лінзи використовують вночі - уві сні, після чого вони дають виражений ефект, який зберігається протягом дня.
 9. Лікування глаукоми в Києві - лазерне, хірургічне, проведення комбінованих операцій. Це єдиний спосіб зупинити розвиток захворювання і виключити повну втрату зору.

Щоб записатися на прийом до офтальмолога Києва в клініці «Візіум», зв'яжіться по телефону з нашої реєстратурою або надішліть онлайн-запит.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее