• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Візіум сьогодні:

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді понад 50 кваліфікованих лікарів-офтальмологів, серед яких найдосвідченіші хірурги та науково-медичні співробітники. Для Вашої зручності центри розташовані в різних локаціях та забезпечені обладнанням провідних світових виробників. Використання професійних медичних оптик створює комфорт для пацієнтів та надає потрібний оптичний асортимент.

 

25

років досвіду лікарів

41 550

успішних операцій

82 000

пацієнтів клініки

Наші переваги

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги,вітреоретинальні хірурги, ретинологи, ортокератологи, дитячі офтальмологи та інші фахівці вузького спрямування.

Найбільша в Києві мережa офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей.

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників (Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

9 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 9 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Відредагований текст: Всі послуги надаються в мережі "Візіум" — експертно, безпечно та безболісно.

Доступні ціни

Ми дбаємо про доступність офтальмологічних послуг для кожного пацієнта. Тому у нас гнучкі системи знижок та є спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Послуги офтальмологічного центру «Візіум» у Києві

Офтальмологічна клініка «Візіум» - надійний помічник у лікуванні різних захворювань очей та у відновленні зору незалежно від причини його зниження. У нашому розпорядженні сучасне діагностичне та лікувальне обладнання провідних світових брендів (один з кращих лазерів Ексімер в Києві), досвідчені лікарі-офтальмологи, здатні знайти індивідуальні рішення для кожного пацієнта.

Перелік основних послуг

У нашій клініці проводиться велика кількість офтальмологічних процедур, а саме:

- Повна комп'ютерна діагностика зору. Для надання всієї інформації про стан очей пацієнта, гостроту зору та виявлення наявності різних патологій.

- Лазерна корекція зору в Києві. Направлена ​​на відновлення зору швидко, без болю та крові. Застосовується для лікування астигматизму, міопії, гіперметропії.

- Хірургія сітківки та склоподібного тіла. Являє собою малоінвазивної амбулаторну процедуру, що запобігає процесу відшарування сітківки, яка підвищує прозорість оптичних середовищ, що знімає патології склоподібного тіла.

- Лазерне лікування сітківки. Безпечний і безболісний метод профілактики відшарування сітківки.

- Дитяча офтальмологія. Надання повного спектра діагностичних і лікувальних процедур найменшим пацієнтам.

- Оптика. Підбір будь-яких видів окулярів, в тому числі сонцезахисних, захисних, іміджевих, автомобільних, м'яких і жорстких контактних лінз.

- Лікування катаракти в Києві за методикою факоемульсифікації. Професійно виконана процедура допоможе не тільки запобігти втраті зору, але і повернути його. Всього 30 хвилин та якість вашого життя помітно покращиться.

- Підбирання нічних лінз. Застосовуються для корекції зору при короткозорості і далекозорості. Лінзи використовують вночі — уві сні, після чого вони дають виражений ефект, який зберігається протягом дня.

- Лікування глаукоми в Києві — лазерне, хірургічне, проведення комбінованих операцій. Це єдиний спосіб зупинити розвиток захворювання і запобігти повній втраті зору.

Щоб записатися на прийом до офтальмолога Києва в клініці «Візіум», зв'яжіться за вказаним номером на сайті або надішліть онлайн-запит для зв'язку з реєстратурою.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее