• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Сучасне обладнання

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання надійних світових виробників (Німеччини, Японії, США). Воно дозволяє виявити захворювання очей на самих ранніх стадіях і провести своєчасне медикаментозне, лазерне і хірургічне лікування.

 

Allegretto Wave Eye-Q EX 500 (Alcon)

Ексимерний лазер нового покоління, призначений для проведення високоточної лазерної корекції зору. вважається одним з найшвидших в світі, що сприяє відмінним післяопераційним показниками і швидкому реабілітаційного періоду. Одночасно з високою швидкістю впливу лазера установка не допускає ефекту нагрівання рогівки ока, що також сприятливо впливає на процеси відновлення після операції.

Топограф Allegro Oculyzer (WaveLight AG, (Alcon)

Унікальний діагностичний прилад, призначений для проведення комп'ютерної топографії передньої і задньої поверхні рогівки. Спеціальний програмний модуль забезпечує передачу даних з діагностичного пристрою в ексимерний лазер системи WaveLight і забезпечує проведення персоналізованої корекції з урахуванням топографії рогівки.

Constellation Vision System

Це багатофункціональний хірургічний інструмент, призначений для використання в очній хірургії переднього та заднього відрізків (відшарування сітківки, гемофтальм, помутніння склоподібного тіла, набряк макулярної зони сітківки, макулярної розрив, підвивих кришталика, катаракта різного ступеня щільності).

LuxOR® LX3

Офтальмологічний мікроскоп LuxOR® LX3 з системою Q-VUE забезпечує чудову візуалізацію протягом всього интраоперационного етапу. Має патентований 3-х потокове паралельне освітлення, чудову стабільність червоного рефлексу.

Оптичний когерентний томограф SOCT Copernicus REVO

Компанії OPTOPOL забезпечує високу якість зображення в найдрібніших деталей, що важливо для виявлення захворювань на ранніх стадіях, має функції для комплексного аналізу сітківки і діагностики глаукоми, а також дозволяє робити широке сканування переднього відрізка очейа.

Verion, Alcon (США)

Це система планування операції від компанії Alcon (США), яка була спроектована для удосконалення процесу підготовки та проведення операції з видалення кришталика. Для хірурга, який проводить операцію, VERION забезпечує більш високу точність, узгодженість і контроль етапів рефракційної хірургії катаракти. Для пацієнтів з катарактою, VERION допомагає здійснити: мінімізацію помилок розшифровки даних очі пацієнта, високу точність прогнозування гостроти зору після операції, збільшення клінічної ефективності лікування очей хворого.

Томограф Cirrus Photo 800 (Zeiss)

Компактна універсальна система CIRRUS photo оснащена повнофункціональної мідріатичний / немідріатіческой фундус-камерою, в якій використовується випробувана технологія «CIRRUS HD-OCT». Система забезпечує можливість отримання різноманітних зображень для діагностики патології сітківки і заднього відрізка ока. Тривимірне зображення пошарової будови сітківки забезпечує прекрасну візуалізацію патологічного вогнища для подальшого планування лікування і оцінки його ефективності.

Система YAG+SLT

Пропонує комбінований спосіб лікування, що дозволяє використовувати YAG лазер для капсулотомія і ірідотоміі, а також селективну лазерну трабекулапластіку (SLT), в основі якої лежить стимулювання природних механізмів регенерації організму для зниження внутрішньоочного тиску.

OPMI Lumera, Carl Zeiss Meditec (Німеччина)

Новий операційний мікроскоп OPMI Lumera від компанії Carl Zeiss заснований на революційній технології "червоного рефлексу". Мікроскоп OPMI Lumera оснащений стереосистемою коаксіального освітлення (SCI - Stereo Coaxial Illumination) - революційною технологією в області якості освітлення.

Infinity Vision, Alcon (США)

Ми використовуємо найдосконалішу в світі установку для видалення катаракти факоемульсифікатор Infiniti Vision, Alcon (США), яка дозволяє найбільш безпечно оперувати катаракту, враховуючи індивідуальні особливості ока пацієнта, і забезпечує максимально комфортну роботу хірурга.

Оптичний біометр OB820, (Alcon, WaveLight, Німеччина)

Багатофункціональний оптичний біометр, призначений для реєстрації розмірів очі і вимірювань переднього сегмента. Вимірювання включають аксіальну довжину очі, товщину центральної ділянки рогівки, глибину передньої камери, товщину центральної ділянки кришталика і товщину сітківки. Крім того, за допомогою діагностичного пристрою WaveLight® OB820 можна отримати інформацію про кератометрії, визначенні відстані між кордонами склери і пупіллометріі. На основі отриманих даних OB820 пропонує вибрати оптичну силу ІОЛ.

Keratron Scout, SCHWIND (Німеччина)

Кератотопограф-аберрометра Keratron Scout, SCHWIND, (Німеччина) - прилад для одночасного вимірювання топографії і заломлюючої здатності рогівки в кожній точці, а також для селективної аберроскопіі (виявлення дефектів оптики) рогівки. Кератотопограф дає можливість відсканувати всю поверхню рогівки, оцінити її топографію і заломлюючу силу в кожній точці, показує карту рогівки, дозволяє виявити кератоконус на ранніх стадіях розвитку.

Автоматичний рефракто кератометрії CX 2000 Rodenstock

CX 2000 встановлює новий стандарт для сучасних діагностичних інструментів для перевірки зору з використанням новітніх електронних технологій. Завдяки електронному управлінню операції переміщення і вирівнювання можуть бути виконані за лічені секунди за допомогою руху джойстика і / або за допомогою сенсорного екрану.

Периметр Rodenstock

Периметр Rodenstock розроблений для задоволення потреб сучасної клінічної практики. Perimat пропонує високу продуктивність і відповідає останнім стандартам в сучасній периметрии. Периметр оснащений сучасною цифровою системою пасивного відстеження рухів очі. Він записує тільки вимірювання за умов надійної фіксації. Відхилено вимірювання будуть автоматично повторені. Очі пацієнта відображаються постійно в ході дослідження для візуального контролю з боку лікаря. Також вбудовано управління фіксацією за методом Heijl-Krakau.

VISUCAM PRO NMтм, Carl Zeiss Meditec (Німеччина)

За допомогою цифрової фундус-камери німецької фірми Carl Zeiss проводиться флуоресцентна ангіографія сітківки. Використання VISUCAM PRO NMтм при запальних захворюваннях і набряках дозволяє поставити точний діагноз і отримати всю необхідну для лікування інформацію.

Мікрокератом Carriazo-Pendular, SCHWIND (Німеччина)

Eye- Tech- Solutions автоматичний мікрокератом четвертого покоління, - одне з найуспішніших і функціональних рішень для проведення LASIK. Принцип «маятника» дозволяє рівномірно розподілити тиск в центрі рогівки, уникнути зминання і отримати ідеально рівний зріз і гладку поверхню.

3000LE, Alcon (США)

Офтальмологічна лазерна система - використовується для проведення мікрохірургічних операцій на передньому відрізку ока і капсулі кришталика сфокусованим променем імпульсного YAG-лазера.

Stratus OCT 3000, Carl Zeiss Meditec (Німеччина)

Оптична когерентна томографія (ОКТ) - діагностичний метод, що дозволяє отримати "in vivo" зображення поперечних оптичних зрізів сітківки та зорового нерва з високою роздільною здатністю (10 мікрон). Процедура проста і добре переноситься пацієнтом.

 

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее