• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Северодонецк

 • Офис

Візіум Сєвєродонецьк

Всі медичні послуги надаються в центрах, експертних, ефективні, безпечні та безболісні. Кожне з наших установ є офтальмологічним центром замкнутого циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему з очима. Діагностику, лікування і підбір оптичної корекції ми проводимо за стандартизованими клінічним протоколам, застосовуючи інноваційні технології.

10 центрів в Україні

Сучасне обладнання

Більше 50 лікарів-офтальмологів

Доступна вартість

 

 

Візіум - м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 39 У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи. м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 39 https://visium.com.ua/images/top_logo.svg 0 (800) 500 560

м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 39

У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії. Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше і яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи.

Наші контакти:

0 (800) 500 560

+38 (099) 603 99 44

Графік роботи:

Пн-Пт 08-17
Сб 08-16
Нд

Досвідчені лікарі

Рубан Ірина Геннадіївна

лікар-офтальмолог вищої категорії


Спеціалізація - доросла офтальмологія

Ірина Геннадіївна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очей, окулярної і контактної корекцією зору. Постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь в науково-практичних конференціях, вебінарах.

Стаж роботи: 15 років

Сіротіна Олена Іванівна

дитячий лікар-офтальмолог вищої категорії


Спеціалізація: дитяча та доросла офтальмологія.

Олена Іванівна володіє сучасними методами апаратної та інструментальної діагностики захворювань очей, методами очкової і контактної корекцією порушення зору. Займається лікуванням амбліопії, косоокості. Постійний учасник науково практичних конференцій.

Стаж роботи: 12 років

Володимир Володимирович Явтушенко

Кандидат медичних наук, провідний катарактальний хірург, лікар-офтальмолог вищої категорії.


Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (АSCRS), член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою. Стаж роботи за фахом 19 років. Провів понад 20000 мікрохірургічних операцій різного ступеня складності.

Фатіма Борисівна Савотченко

Лікар-офтальмолог вищої категорії.


Спеціалізація: доросла офтальмологія, ортокератология, інтраветріальние ін'єкції, лазерна хірургія сітківки.

Викладач кафедри офтальмології Луганського державного медичного університету. Співавтор 7 наукових публікацій.

Світлана Миколаївна Музальова

Головний лікар центру в м.Сєвєродонецьк.Лікар-офтальмолог вищої категорії, консультант


Спеціалізація: доросла та дитяча офтальмологія, ортокератологія.

Світлана Миколаївна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі, очкової і контактної корекцією. Успішно займається діагностикою та лікуванням очних захворювань у дітей, корекцією короткозорості, далекозорості, астигматизму. Постійний учасник науково-практичних конференцій. Є асистентом кафедри офтальмології Луганського Державного Медичного Університету.

Стаж роботи: 18 років

Ірина Миколаївна Деркач

Лікар-офтальмолог вищої категорії


Спеціалізація: доросла офтальмологія.

Ірина Миколаївна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики очі. очкової і контактної корекцією зору.

Чинний член Асоціації офтальмологів України.

Стаж роботи: 21 рік

Офтальмологічна клініка Візіум в Сєвєродонецьку

Центр відновлення зору «Візіум» пропонує жителям Сєвєродонецька комплекс професійних послуг в лікуванні різних офтальмологічних проблем у дорослих і дітей будь-якого віку.

Фахівці проводять діагностику, лікування, підбирають оптичну корекцію. Наше представництво працює в Сєвєродонецьку вже не перший рік, має власні медичні оптики, забезпечуючи зручність і комфорт для кожного пацієнта. В роботі використовується передове офтальмологічне обладнання та технології, які відповідають стандартизованим клінічним протоколам. Всі процедури відрізняються максимальною ефективністю, безболезненностью і безпекою для здоров'я. Звертаючись до нас, ви отримуєте професійну допомогу в сфері офтальмології в Сєвєродонецьку за цілком розумними цінами.

Послуги клініки

Очний центр надає повний комплекс офтальмологічних послуг жителям Сєвєродонецька:

 • повна діагностика зору: проводиться із застосуванням спеціалізованого комп'ютерного обладнання;
 • дитяча офтальмологія: для лікування очей використовуються апаратні методики;
 • лазерна корекція далекозорості: дозволяє відновити зір з використанням Ексімер лазера;
 • лікування катаракти із застосуванням факоемульсифікації;
 • хірургія сітківки: включає в себе внутріочні ін'єкції і вітреоретинальну хірургію;
 • оптика: підбір всіх можливих видів лінз і окулярів, в тому числі сонцезахисних;
 • підбір нічних лінз, які надають на зір відновлювальний вплив під час сну.
 • В «Визиуме» Северодонецка работают врачи-офтальмологи высшей категории, имеющие внушительный практический опыт, регулярно принимающие участие в международных конференциях и семинарах. Используя современное оборудование, они диагностируют проблему и назначают оптимальное лечение, дающее быстрые ощутимые результаты. С нашим центром ваши глаза всегда будут здоровыми.

Як записатися на прийом

Наша офтальмологічна клініка в Сєвєродонецьку знаходиться за адресою вул. Єгорова, 39.

Ми працюємо з понеділка по суботу. Більш детально з умовами роботи клініки можна ознайомитися внизу сторінки. Досвідчені доктора обов'язково знайдуть індивідуальні рішення для кожного, нададуть компетентні консультації, які допоможуть згодом підтримувати здоров'я очей. Щоб записатися на прийом до фахівця-офтальмолога, можна приїхати до нас, зв'язатися по телефону з реєстратурою центру або скористатися стандартною електронною формою.

 

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее