Повна комп'ютерна
діагностика очей

Візіум сьогодні

Гарний зір - одна з головних складових повноцінної і щасливого життя і коли з ним виникають проблеми це обтяжує наше життя.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття. Пацієнт під час операції знаходиться під постійним наглядом анестезіолога.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію проводить один з кращих хірургів України. Його досвід більше 18 років.

Доступні ціни

Ми надаємо послуги найвищого рівня за доступними цінами.

Сучасне обладнання

У витреоретинальной хірургії дуже важлива точність, саме тому ми підібрали перевірене безпечне і максимально точне обладнання провідних світових виробників.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання.

Мікроінвазивний комбінована хірургія

Розмір інструментів менше 0,5 мм, що проізволяет проводити хірургію сітківки і склоподібного тіла "без швів" в більшості випадків, а так само одночасно з мікрохірургією катаракти.

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Передові методи лікування короткозорості в Сєвєродонецьку

Лікування короткозорості у Сєвєродонецьку - одне з професійних напрямків діяльності офтальмологічного центру «Візіум». Ми на практиці неодноразово стикалися з даним захворюванням, досконально знайомі з особливостями діагностики, передовими методами його профілактики та лікування. Сучасне обладнання міжнародних виробників дозволяє нашим офтальмологам Сєвєродонецька впроваджувати в лікування методики, що відмінно зарекомендували себе в провідних клініках Європи та США. Результат перевершує очікування - пацієнту повертається висока гострота зору, а разом з цим і якість життя.

Симптоми і причини короткозорості

Згідно зі статистикою, з короткозорістю в тій чи іншій мірі стикається третя частина населення нашої планети. І жителі Сєвєродонецька не є винятком. Короткозорі люди добре бачать предмети, розташовані поблизу. Вони без проблем можуть читати, шити, а ось віддалену картинку бачать розпливчато. Їх очі відчувають підвищене перенапруження, від чого сильно втомлюються, часто з'являються головні болі, запаморочення.

Причина - занадто велика сила оптичної системи ока. Вона зустрічається у багатьох пацієнтів Сєвєродонецька, які страждають на міопію. Сила велика настільки, що світловий потік фокусується неправильно, потрапляючи на сітківку вже розсіяним. Звідси і виходить розпливчаста картинка. Ще одна причина - неправильне анатомічна будова ока. Часто міопія носить спадковий характер і проявляється в дитинстві. Крім схильності, далекозорість у юних пацієнтів Сєвєродонецька може з'явитися в результаті нераціонального харчування, поганої освітленості робочого місця, перенапруження очей в результаті роботи з предметами на близькій відстані, неправильної посадки під час читання, письма, надмірного захоплення смартфонами, телевізором, комп'ютером. Міопія може бути вродженою або проявлятися в ранньому шкільному віці 8-9 років (під час активного росту).

Сучасна офтальмологія пропонує досить багато способів лікування короткозорості в широкому діапазоні цін. Наша клініка Сєвєродонецька використовує тільки надійні і перевірені методи, що гідно зарекомендували себе на практиці. Ми застосовуємо як консервативне, так і хірургічне лікування міопії.

Консервативні методи

Найбільш поширені способи корекції короткозорості, які практикуються в нашій клініці Сєвєродонецька - окуляри й контактні лінзи. Продукція, представлена ​​в даній категорії, різноманітна та інноваційна. Зокрема, удосконалюються скельця для окулярів, що дозволяють коригувати міопію. Контактні лінзи роблять з волого-і повітропроникних матеріалів, що забезпечують максимально комфортне тривале носіння.

Один з найбільш інноваційних способів лікування короткозорості без операції - нічні лінзи. Це лінзи спеціальної форми, які одягаються на час сну, вирівнюючи зір так, що людина буде чітко бачити навколишні предмети протягом усього подальшого дня. Ця методика може використовуватися пацієнтами Сєвєродонецька різного віку, в тому числі і дітьми, тими, хто за родом своєї професійної діяльності не може носити окуляри.

Хірургічні методи лікування

Оперативне втручання спрямоване на кардинальне усунення проблеми короткозорості. Наша клініка проводить:

  • лікування короткозорості ексімерним лазером для жителів Сєвєродонецька: можливо реалізувати при стабільному перебігу захворювання і достатній товщині рогівки;
  • імплантацію факічних лінз або рефракційну заміну кришталика: призначається при високому ступені аномалії рефракції або недостатній товщині рогівки.

Оптимальний вид оперативного втручання визначається офтальмологом нашої клініки Сєвєродонецька після проведення повної діагностики і встановлення клінічної картини кожного пацієнта. Дітям ми пропонуємо апаратні методи лікування, що носять скоріше підтримуючий і профілактичний характер.

У наших силах і можливостях знайти оптимальні способи виправлення короткозорості, в тому числі і за вартістю. Але пам'ятайте: захворювання простіше запобігти, ніж лікувати. Звертаючись в нашу клініку Сєвєродонецька, ви отримаєте професійні консультації кращих офтальмологів, які допоможуть надовго зберегти гостроту зору.

Записатися на прийом можна через стандартну форму, передбачену на сайті або по телефону.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее