Повна комп'ютерна
діагностика очей

Візіум сьогодні

Гарний зір - одна з головних складових повноцінної і щасливого життя і коли з ним виникають проблеми це обтяжує наше життя.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття. Пацієнт під час операції знаходиться під постійним наглядом анестезіолога.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію проводить один з кращих хірургів України. Його досвід більше 18 років.

Доступні ціни

Ми надаємо послуги найвищого рівня за доступними цінами.

Сучасне обладнання

У витреоретинальной хірургії дуже важлива точність, саме тому ми підібрали перевірене безпечне і максимально точне обладнання провідних світових виробників.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання.

Мікроінвазивний комбінована хірургія

Розмір інструментів менше 0,5 мм, що проізволяет проводити хірургію сітківки і склоподібного тіла "без швів" в більшості випадків, а так само одночасно з мікрохірургією катаракти.

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Сучасні методи лікування далекозорості в Сєвєродонецьку

Офтальмологічний центр «Візіум» проводить професійне лікування далекозорості в Сєвєродонецьку. Ми використовуємо інноваційне діагностичне і лікувальне устаткування міжнародних брендів, передові методики, що дозволяють отримувати хороші результати у дорослих і дітей. Всі процедури проводяться в амбулаторних умовах, не вимагають перебування пацієнта в стаціонарі клініки Сєвєродонецька, відновного періоду. Вони не несуть ніякої шкоди для організму.

Форми далекозорості

Далекозорість є порушенням зору, при якому знижується чіткість бачення предметів, що знаходяться на невеликій відстані від очей (20-30 см). У молодому віці вона розвивається внаслідок зміни форми очного яблука. Воно коротше норми, в результаті чого промені світла не фокусуються на сітківці, а передаються на площину, розташовану за нею. Але найбільш часто дана патологія розвивається у літніх пацієнтів Сєвєродонецька внаслідок ущільнення кришталика ока і зниження його природної еластичності.

Виділяють кілька форм захворювання:

  • Діти (вік 1-18 років). Для новонароджених малюків далекозорість - це не патологія, а норма. Проявляється вона в слабкому ступені і з часом проходить самостійно. Якщо норми захворювання перевищують допустимі для певного віку, потрібне лікування далекозорості. Якщо його не провести, є високий ризик того, що у маленького пацієнта Сєвєродонецька з'явиться косоокість або амбліопія.
  • Молоді люди (вік 18-40 років). Далекозорість низького ступеня часто компенсується за рахунок активної роботи кришталика. Людина добре бачить предмети, розташовані як далеко, так і поблизу, але при цьому його очні м'язи перенапружуються. Від цього з'являються головні болі, відчуття піску в очах, підвищена стомлюваність. На цьому тлі у пацієнтів набагато раніше покладеного терміну починає ущільнюватися кришталик.
  • Пацієнти старше 40 років. Спостерігається вікове ущільнення кришталика, його м'язи атрофуються, втрачається природна здатність «налаштовувати» зір. При розгляді близько розташованих предметів кришталик не змінює свою кривизну, світловий промінь фокусується неправильно.

Паралельно з даною патологією у пацієнтів Сєвєродонецька може розвиватися периферична дегенерація сітківки, що може привести до її відшарування або розриву. Уникнути цього допоможе регулярна профілактика ускладнень. Також важливо не допустити розвитку патології. А для цього пацієнтам Сєвєродонецька рекомендується регулярно проходити діагностику зору.

Методи лікування далекозорості в клініці Сєвєродонецька

Спосіб корекції далекозорості визначається виходячи з віку пацієнта і ступеня розвитку патології. У нашому офтальмологічному центрі Сєверодонецька проводиться кілька видів процедур, спрямованих на її лікування:

  • лазерне вплив;
  • імплантація факічних лінз;
  • рефракційна заміна кришталика;
  • апаратні методи лікування.

Лазерна корекція

Проводиться пацієнтам Сєвєродонецька, у яких діагностовано далекозорість незначною мірою (до +4 D). В ході процедури змінюється форма рогівки. Її підлаштовують під індивідуальні параметри кожного пацієнта, відновлюючи природну форму. Дана процедура проводиться фахівцями мережі офтальмологічних клінік "ВІЗІУМ" за адресою м.Київ, пр-т Г. Сталінграду, 55.

Імплантація факічних лінз

Процедуру проводять при високому ступені далекозорості, але тільки тоді, коли у пацієнта Сєвєродонецька збережена здатність до акомодації (людина здатна концентрувати зір на предметах, розташованих близько, далеко). Факічних лінза є аналогом контактних, але встановлюється в око на постійній основі.

Рефракционная заміна кришталика

Один з найбільш поширених способів лікування вікової далекозорості в Сєвєродонецьку. Проводиться при високих ступенях далекозорості (від +6 до +20 D) якщо природна акомодація ока втрачена. Прозорий кришталик видаляють, а на його місце встановлюють штучну інтраокулярну лінзу.

Апаратне лікування

Проводиться для лікування далекозорості у маленьких пацієнтів Сєвєродонецька. Може проводитися кольорово, лазеро- і електростимуляція. Спрямовані на активізацію нервових клітин головного мозку, зняття втоми в очах, поліпшення місцевого кровообігу, зміцнення очних м'язів, відновлення нормальної роботи зорового нерва. Процедури легко переносяться, не викликають болю і дискомфорту, проходять в ігровій формі.

Метод лікування визначається тільки після ретельного огляду офтальмолога Сєвєродонецька та проведення повної діагностики зору. Залишилися питання, цікавить вартість лікування вікової або вродженої далекозорості, зателефонуйте в офтальмологічний центр «Візіум» або надішліть нам онлайн-запит.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее