Повна комп'ютерна
діагностика очей

Візіум сьогодні

Гарний зір - одна з головних складових повноцінної і щасливого життя і коли з ним виникають проблеми це обтяжує наше життя.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття. Пацієнт під час операції знаходиться під постійним наглядом анестезіолога.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію проводить один з кращих хірургів України. Його досвід більше 18 років.

Доступні ціни

Ми надаємо послуги найвищого рівня за доступними цінами.

Сучасне обладнання

У витреоретинальной хірургії дуже важлива точність, саме тому ми підібрали перевірене безпечне і максимально точне обладнання провідних світових виробників.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання.

Мікроінвазивний комбінована хірургія

Розмір інструментів менше 0,5 мм, що проізволяет проводити хірургію сітківки і склоподібного тіла "без швів" в більшості випадків, а так само одночасно з мікрохірургією катаракти.

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування глаукоми в клініці Сєвєродонецька «Візіум»

Глаукома - офтальмологічне захворювання, яке потребує обов'язкового лікування. В іншому випадку пацієнт Сєвєродонецька обов'язково зіткнеться з абсолютною сліпотою. Захворюванням переважно страждають особи у віці 60-75 років, але воно зустрічається і у більш молодих людей, бувають навіть вроджені випадки. У будь-якому випадку, лікування глаукоми в Сєвєродонецьку має проводитися професіоналами своєї справи. Тими, у кого є інноваційне обладнання, хто використовує передові світові методики. Пацієнтам Сєвєродонецька радимо скористатися послугами офтальмологічного центру «Візіум». Ми знаємо, як зберегти ваш зір і якість життя в цілому.

Глаукома: причини і симптоми захворювання

Основна ознака глаукоми - підвищений внутрішньоочний тиск. Воно може давати знати про себе періодично або бути постійно вище нормальних параметрів. Захворювання супроводжується порушеннями в циркуляції внутрішньоочної рідини: її більше прибуває, а йде менше. У підсумку вона накопичується, підвищуючи тим самим тиск на очне дно, яке, в свою чергу, впливає на зоровий нерв, викликаючи його поступове атрофування. В результаті спочатку звужується периферичний, а слідом за ним, і центральний зір.

Офтальмологи виділяють 2 види глаукоми: відкритокутова (спостерігається у 80% пацієнтів Сєвєродонецька) і закритокутова (діагностується приблизно у 20% людей, які страждають цим захворюванням). Відкритокутова розвивається внаслідок порушень функцій ока, що відповідають за обмін рідини. Закритокутова виникає при закупорці судин, по яких рухається внутрішньоочна рідина.

У своїй більшості відкритокутова глаукома у пацієнтів Сєвєродонецька протікає безсимптомно, і в цьому її найголовніша небезпека, адже людина не здогадується про існування патології. Тільки в міру прогресування захворювання проявиться:

 • Звуження меж зорової області. Спочатку людина перестає бачити внутрішню частину, ближче до носа, потім патологія поширюється, захоплюючи усе око.
 • Очі не встигають реагувати на швидкий перехід з темних приміщень на світло і навпаки.
 • Пацієнт Сєвєродонецька починає погано розрізняти кольори.
 • Гострота зору знижується дуже швидко і відновити її не можуть ні окуляри, ні контактні лінзи.
 • Закритокутова глаукома часто проявляє себе різкими нападами, які супроводжуються:
 • Болем в очах і відповідній частині голови.
 • Появою пелени перед очима.
 • Світлобоязню.
 • Наявністю різнобарвного ореолу навколо джерела світла.
 • Почервонінням очей.
 • Появою нудоти, сильною, яка доходить до блювоти.
 • Зниженням частоти серцебиття.

Запобігти таким серйозним наслідкам можна тільки якщо регулярно проходити діагностику зору в нашій клініці. Тільки так офтальмолог зможе побачити захворювання на початковій стадії і вилікувати глаукому в Сєвєродонецьку без операції.

Особливості лікування глаукоми в Сєвєродонецьку

Основне завдання лікування глаукоми - нормалізація внутрішньоочного тиску. У нашій клініці Сєвєродонецька використовуються сучасні методики лікування цієї патології. Це може бути медикаментозне, лазерне лікування або оперативне втручання. оптимальний спосіб обирається після повної діагностики зору, яка також проводиться в нашому офтальмологічному центрі Сєверодонецька. Маючи повну інформацію про стан очей, форму і стадії глаукоми пацієнта, лікар розписує найбільш підходяще лікування.

Медикаментозне лікування

Призначається на початковій стадії захворювання. Є оптимальним рішенням по ефективності і вартості лікування глаукоми, відрізняється простотою. Передбачає використання спеціальних крапель, які відновлюють природну циркуляцію внутрішньоочної рідини. Препарат підбирається індивідуально для кожного пацієнта Сєвєродонецька. Консервативне медикаментозне лікування вимагає регулярного контролю з боку офтальмолога.

Лазерне лікування

Якщо краплі не допомагають або тиск на краплях не знижується, то проводять лазерне лікування. У нашій клініці Сєвєродонецька практикують 2 методики:

 1. Ірідектомія. За допомогою лазерного променя в райдужці ока робиться мікроскопічний отвір, через яке буде йти надлишок внутрішньоочної рідини.
 2. Трабекулопластика. Лазерний промінь впливає на область відтоку рідини, розширюючи деякі її ділянки. В результати покращує дренажні властивості, внутрішньоочний тиск нормалізується.

Серед переваг лазерного лікування глаукоми в Сєвєродонецьку виділяють малу інвазивність, відсутність болю, дискомфорту, швидкий період відновлення. Процедура проводиться в амбулаторних умовах з застосуванням легкої крапельної анестезії.

Хірургічне лікування

Операція з лікування глаукоми проводиться тільки тоді, коли два перші варіанти не зможуть забезпечити бажаний результат. У клініці Сєвєродонецька може проводитися:

 • Непроникаюча глибока склеректомія. Проводиться без розтину очного яблука. Хірург створює в зовнішній оболонці ока клапан, через який і буде здійснюватися відтік рідини.
 • Віскоканалостомія. В ході процедури в дренажні канали вводять в'язку речовину, яка розширює їх просвіт. В результаті в 1-2 дня відновлюється баланс рідини, тиск знижується.
 • Імплантація EX-PRESS. Методика популярна в Європі і США, а також в клініці Сєвєродонецька. Встановлюється спеціальне пристосування EX-PRESS, яке відновлює природні шляхи відтоку внутрішньоочної рідини.

Це не всі офтальмологічні процедури, які проводяться в нашій клініці Сєвєродонецька і спрямовані на лікування глаукоми. Ми підбираємо методику, яка виявиться найбільш ефективною для кожного пацієнта.

Хочете поставити додаткові запитання, дізнатися, яка ціна операції по видаленню глаукоми, записатися на консультацію? Зателефонуйте в реєстратуру нашої клініки Сєвєродонецька або надішліть запит через стандартну форму зворотного зв'язку.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее