Повна комп'ютерна
діагностика очей

Візіум сьогодні

Гарний зір - одна з головних складових повноцінної і щасливого життя і коли з ним виникають проблеми це обтяжує наше життя.

Не боляче

Операція проводиться амбулаторно, крапельна анестезія виключає будь-які неприємні відчуття. Пацієнт під час операції знаходиться під постійним наглядом анестезіолога.

Тільки досвідчені лікарі

Операцію проводить один з кращих хірургів України. Його досвід більше 18 років.

Доступні ціни

Ми надаємо послуги найвищого рівня за доступними цінами.

Сучасне обладнання

У витреоретинальной хірургії дуже важлива точність, саме тому ми підібрали перевірене безпечне і максимально точне обладнання провідних світових виробників.

Надійно

Наш лікар буде стежити за вашим станом до повного одужання.

Мікроінвазивний комбінована хірургія

Розмір інструментів менше 0,5 мм, що проізволяет проводити хірургію сітківки і склоподібного тіла "без швів" в більшості випадків, а так само одночасно з мікрохірургією катаракти.

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування кератоконуса для жителів Сєвєродонецька: швидко і ефективно

Якщо Вас цікавить лікування кератоконуса в Сєвєродонецьку, звертайтеся в офтальмологічний центр «Візіум». Всі методики діагностики, які ми використовуємо в роботі, відмінно зарекомендували себе у світовій практиці. Вони повсюдно застосовуються в клініках Європи, США, дають стабільні результати, без негативних наслідків для організму. У нашому центрі Сєверодонецька працюють кращі офтальмологи міста. Це лікарі вищих категорій, кандидати медичних наук, які неодноразово в своїй практиці стикалися з даним захворюванням.

Методики лікування кератоконуса для жителів Сєвєродонецька

Один з найбільш прогресивних, передових і доступних за вартістю методів лікування кератоконуса ока в Сєвєродонецьку - процедура крос-лінкінга. Вона полягає у зв'язуванні вітамінним комплексом колагену рогівки, який є її каркасом. Процедура проводиться під впливом цілеспрямованого і строго дозованого ультрафіолетового випромінювання лампи Зайлера. В результаті молекули колагену міцно зв'язуються, відновлюється анатомічно правильна структура рогівки, вона стає міцнішою. Розвиток кератоконуса блоковано. Зір буде відновлюватися поступово, протягом 1,5-2-х років. Як показує офтальмологічна практика нашої клініки Сєвєродонецька, за цей період ступінь астигматизму знижується приблизно на 2 діоптрії.

Якщо пацієнт до проведення процедури носив контактні лінзи, він знову може до них повернутися, але не раніше, ніж через 1 місяць після проведення крос-лінкінга. Хірургічне втручання, спрямоване на відновлення гостроти зору, може проводитися після повної стабілізації стану пацієнта Сєвєродонецька, тобто через 1,5-2 роки.

Лікування кератоконуса в нашій клініці проводиться фахівцями мережі офтальмологічних клінік "ВІЗІУМ" за адресою м Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 39 наступним чином:

  • В очі закрапуються краплі, які надають анестезуючий ефект.
  • Механічним способом видаляється поверхневий епітеліальний шар рогівки.
  • Закрапується в око вітамін В2 протягом 30 хвилин.
  • На підготовлену рогівку впливають ультрафіолетовою лампою.
  • Встановлюється контактна терапевтична лінза на 3-5 днів.

Процедура проводиться одноразово, дає стабільні результати мінімум на 8-10 років.

Зателефонуйте нам і дізнайтеся ціну операції по усуненню кератоконуса і інші цікаві для вас питання прямо зараз.

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее