• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Лазерне лікування сітківки

Для кожної людини дуже важливо бути здоровим. Успішна кар'єра, відносини з рідними та колегами, вирішення побутових питань - все це залежить від стану організму. Хвороби і нездужання створюють серйозні труднощі, яких цілком можна уникнути при своєчасних обстеженнях і лікуванні.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережу офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центрів оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників ( Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

10 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Послуги

грн

YAG Лазерна дісцізія вторинної катаракти

2 100

Лазерна трабекулопластика при глаукомі (І етап)

2 200

Лазерна трабекулопластика при глаукомі (ІІ етап)

1 100

Розширена панретинальная лазеркоагуляция сітківки

2 500

Панретинальная лазеркоагуляция сітківки

1 500

Фокальна обмежувальна лазеркоагуляция сітківки

2 000

Розширена периферична лазеркоагуляція сітківки

3 000

Периферична лазеркоагуляція сітківки

2 500

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Лікування сітківки ока лазером в Сєвєродонецьку

Лазерне лікування сітківки ока в Сєвєродонецьку - один з провідних напрямків професійної діяльності клініки «Візіум». У нас ви зможете пройти цю процедуру з максимальним комфортом. Цьому сприяє висока оснащеність офтальмологічного центру спеціалізованим обладнанням від провідних світових виробників і штат досвідчених лікарів, в тому числі і очних хірургів. За ціною лазерна коагуляція сітківки доступна кожному жителю Сєвєродонецька. Для пенсіонерів у нас передбачені додаткові знижки. Звертайтеся, і отримаєте професійну допомогу в лікуванні патологій очного дна вже сьогодні.

Що являє собою лазерна хірургія сітківки в клініці Сєвєродонецька

Відновлення сітківки лазером є провідним напрямком в лікуванні різних захворювань очного дна. Дана процедура може проводитися пацієнтам Сєвєродонецька різного віку. Передові сучасні технології лазерної хірургії дозволяють досягти високого ефекту, запобігти відшаруванню сітківки з безпекою і комфортом для хворого.

Під час лазерної коагуляції пацієнтам Сєвєродонецька проводиться обробка стоншених ділянок сітківки. Локальне місцеве підвищення температури, що забезпечується обладнанням, створює ефект припаювання тканин і утворення навколо розривів спайок з підлеглими тканинами. Процедура забезпечує профілактику появи серйозних ускладнень.

Види лазерного лікування сітківки в Сєвєродонецьку

У нашій клініці проводиться кілька видів офтальмологічних процедур із застосуванням лазера в залежності від виду захворювання. Коагуляція ока в Сєвєродонецьку виконується при:

  1. Діабетичній ретинопатії, макулопатіі. Направлена ​​на купіювання функціонування новоутворених судин, поліпшення трофіки сітківки, руйнування ішемічних зон, усунення судинних аномалій та позбавлення оболонки сітківки від набряку.
  2. Тромбозах вен сітківки. Здійснюється припікання новоутворених судин, усунення зон ішемії очного дна. Проводиться фокальна і панретинальна коагуляція лазером.
  3. Центральній серозній хоріоретинопатії. Безпосередньо на зону, в якій з судинної оболонки просочується рідина, здійснюється тепловий вплив, закупорюють проблемні місця. Процедура називається фокальна лазеркоагуляція.
  4. Посвідшарувальній хоріоретинопатії, периферичній хоріоретинальній дистрофії, локальному відшаруванні сітківки. За допомогою лазера виконують коагулянти (рубці від опіків), які ізолюють область патологічних змін. Проводиться з метою запобігання подальшому відшаруванню сітківки.

Також за допомогою лазера в клініці «Візіум» Сєвєродонецька проводиться розсічення вторинної катаракти. Під час процедури розривається помутніла задня капсула, що дозволяє істотно поліпшити гостроту зору.

Що треба знати про процедуру лазерної коагуляції в клініці Сєвєродонецька

Припікання сітківки ока в представництві клініки «Візіум» в Сєвєродонецьку проходить після повної діагностики, консультації лікаря-офтальмолога і хірурга. З пацієнтом заздалегідь узгоджується дата і час проведення процедури, надається детальна інформація про її особливості.

Безпосередньо в день операції слід:

  • не застосовувати на очі декоративну косметику;
  • пацієнтам, які користуються контактними лінзами, потрібно їх зняти перед процедурою.
  • відмовитися від водіння автомобіля.

Перед самою процедурою в око закрапується 2 види крапель. Одні спрямовані на розширення зіниці, а другі - місцева анестезія, завдяки якій процедура легко переноситься. Краплі не викликають алергічних реакцій, не дають навантаження на серцево-судинну систему, на відміну від повноцінної анестезії.

У клініці Сєвєродонецька лазерна коагуляція проводиться амбулаторно, тобто не потрібно перебування пацієнта в стаціонарі. Після нетривалого відпочинку пацієнта, лікар проведе післяопераційний огляд і відпустить додому. Кілька годин після її завершення зір буде злегка затуманеним, можуть з'являтися зрідка відблиски, світлобоязнь, відчуття наявності піску в оці або легкого печіння. Але в більшості випадків ніяких негативних наслідків не виникає, пацієнт швидко повертається до повноцінного життя.

Переваги клініки відновлення зору Сєвєродонецька «Візіум»

У нас працюють найкращі офтальмологи Луганської області. Це кандидати медичних наук, лікарі вищих категорій, які мають великий практичний досвід і щире бажання допомогти жителям Луганщини зберегти зір. У роботі використовуються лише перевірені технології, матеріали, високотехнологічне обладнання.

Звертаючись до нашого центру, кожен житель Сєвєродонецька Луганської області отримає професійну офтальмологічну допомогу абсолютно недорого. З вартістю лазерного лікування можна ознайомитися на сайті клініки або дізнатися у менеджерів, зв'язавшись з реєстратурою по телефону або відправивши онлайн-запит.

Приходьте, і ми зможемо швидко і з мінімальним дискомфортом вирішити вашу офтальмологічну проблему. Записатися на прийом або проконсультуватися в онлайн-режимі можна прямо зараз.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее