• Записатися на прийом
  • Контактний номер
  • Консультація

Комфортно
і зручно

Нічні лінзи

Нічна корекція зору, чи рефракція терапія рогівки - це унікальна методика корекції зору за допомогою жорстких газопронізаемих лінз спеціального дизайну, які м'яко, дозовано і безпечно змінюють оптичну силу ока під час сну. Результат - чітке зір і свобода від окулярів і традиційних контактних лінз протягом усього дня!

Не боляче

Операция проводится амбулаторно, капельная анестезия исключает любые неприятные ощущения

Тільки досвідчені лікарі

Надійна і висококваліфікована підтримка наших лікарів які сертифіковані для проведення терапії рефракції і мають багаторічний досвід - підібрано понад 5000 лінз!

Комфортно

Високий рівень комфорту - лінзи не заважають під час сну і не впливають на фізіологію рогівки вночі, тому дозволені для дітей від 6 років

Зручно

Зір коригується під час сну і зберігається весь наступний день

Міжнародні стандарти

Клініка "Візіум" дотримується міжнародних стандартів і рекомендована Європейською Академією Ортокератологія і Контролю міопія (EurOk) для підбору нічних лінз

Ефективно

Найбільш ефективний метод стабілізації міопії дітей і підлітків, що знижує ризик ускладнень зору в майбутньому

 

Послуги

грн

Програма рефракціїної терапії

2 000

Підбір ортокератологіческіх лінз Paragon CRT100

300

УЗ-чистка нічних лінз

50

Маніпулятор для лінз

90

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Підбираємо нічні лінзи в клініці Сєвєродонецька

Нічні лінзи, підібрані провідними лікарями-офтальмологами центру відновлення зору «Візіум» в Сєвєродонецьку - запорука 100% зору протягом дня. Йдеться про інноваційну ортокератологічну терапію. Наші фахівці підберуть індивідуальні нічні лінзи для відновлення зору для дорослих і дітей старше 6 років, розкажуть, як правильно ними користуватися і будуть регулярно стежити за здоров'ям і станом ваших очей. Звертаючись в нашу клініку Сєвєродонецька, ви отримуєте професійне обслуговування і лояльні ціни.

Особливості нічних лінз

Метод ортокератологічної терапії, яку жителям Сєвєродонецька пропонує клініка «Візіум» полягає в зміні форми рогівки ока під впливом внутрішньої поверхні нічних контактних лінз. Їх слід надягати перед сном і знімати вранці. Вночі під тиском поверхні лінз центральна частина рогівки зсуваються від центру до країв, середина стає більш плоскою. В результаті змінюється кут заломлення світлового потоку, так, щоб він точно фокусувався на сітківці. Пацієнт нашої клініки Сєвєродонецька починає бачити чітку картинку без окулярів. Досягнутий ефект зберігається протягом усього дня. Увечері нічні лінзи для корекції зору знову одягаються.

Основні переваги

Серед переваг нічної корекції зору офтальмологи Сєвєродонецька виділяють:

  • Просте отримання бажаного ефекту. Лінзи вдягають на ніч, не відчуваючи ніякого дискомфорту, а на наступний день людина з короткозорістю, астигматизмом отримує 100% зір, який зберігається до вечора.
  • Високий рівень безпеки для здоров'я. При правильному носінні і дотриманні рекомендацій, підібрані лінзи не несуть ніякої шкоди. Ризик від їх використання не перевищує небезпеку від носіння звичайних м'яких або жорстких контактних лінз.
  • Відсутність кисневого голодування. Продукція виготовляється з повітропроникного матеріалу, дозволяючи очам дихати.
  • Не впливають на нормальний обмін сльози, забезпечуючи максимальну комфортність у використанні.
  • Коригується тільки форма рогівки, і то, на час. Анатомія тканин не змінюється, зберігається її будова, цілісність.
  • Можливість використовувати нічні лінзи для дітей. Вони дозволяють дитині вести активний денний спосіб життя без обмежень.

Відмінним рішенням такий метод корекції зору стане для жителів Сєвєродонецька, втомлених від носіння окулярів або тим, кому не рекомендується їх носіння зважаючи на особливості професійної діяльності.

Недоліки технології

Поряд з великою кількістю позитивних моментів, є й аспекти, про які треба знати до того, як купити нічні лінзи в Сєвєродонецьку. Зокрема, ортокератологічна технологія корекції зору обмежена за часом. Вона розрахована на кілька років, та й сам підбір досить тривалий. Буде потрібно регулярно відвідувати свого офтальмолога в клініці Сєвєродонецька, що дозволить уникнути проблем в процесі використання нічних лінз: децентрація зони тиску, гіпо- та гіперкоррекція, інфекційні ускладнення. І ще: за ними треба буде стежити, але не більше, ніж за звичайними.

Пам'ятайте: технологія дає временний результат. Варто тільки перестати надягати нічні лінзи, як зір повернеться до тих параметрів, які були до початку їх використання.

Як замовити нічні лінзи в Сєвєродонецьку?

Спочатку необхідно прийти в нашу клініку Сєвєродонецька на консультацію та діагностику. В ході процедури офтальмолог визначить можливість використання нічних лінз, розповість про всі основні моменти. Тільки після того здійснюється індивідуальний підбір. У перший час їх використання необхідно буде відвідувати лікаря досить часто: на наступний день, через 1-2 тижні і потім через місяць. Надалі перерва між профілактичними оглядами складає 3-4 місяці.

Щоб дізнатися, скільки коштують нічні лінзи або будь-які інші особливості ортокератологічної процедури, зв'яжіться з реєстратурою клініки «Візіум» в Сєвєродонецьку.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее