• Записатися на прийом
 • Контактний номер
 • Консультація

Повна комп'ютерна
діагностика очей

Повна діагностика

Перевірити зір ви можете в клініці «Візіум», однією з кращих в Сєвєродонецьку. Завдяки групі висококваліфікованих фахівців і найсучаснішому обладнанню наразі можуть собі дозволити комп'ютерна діагностика зору, яка в порівнянні з ручною застарілою технологією є не тільки більш якісною, точної та глибокої, але і більш швидкої і зручної для пацієнта.

Більше 50 досвідчених лікарів офтальмологів

У нашій команді є кандидати медичних наук, офтальмохірурги, вітреоретінальние хірурги, ретинолога, Ортокератологія, дитячі офтальмологи та інші вузькі фахівці.

Найбільша в Києві мережу офтальмологічних центрів

Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей.

Устаткування провідних світових виробників

Всі наші центри оснащені унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників світових виробників (Alcon, ZEISS, Rodenstock, SCHWIND, Huvitz, Topcon)

10 центрів в Україні

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 9 діагностично-хірургічних клінік в Україні.

Тільки перевірені методи лікування

Всі послуги надаються в мережі Візіум - експертна, безпечні і безболісні.

Доступні ціни

Ми дбаємо про те, щоб офтальмологічні послуги були доступні кожному пацієнтові. У нас гнучкі системи знижок, і спеціальні пропозиції для пенсіонерів.

 

Повне обстеження і консультація лікаря

грн

Повне обстеження і консультація лікаря для дорослих

500

Повне обстеження і консультація лікаря для дітей, учасників бойових дій та інших пільгових категорій

400

Повторне обстеження на протязі 6 місяців

250

Підбір окулярів для дорослих і дітей

грн

сферичних

150

мультифокальних і астигматичних

200

Інші послуги

грн

Оптична когерентна томографія сітківки

450 за 2 ока

Кератотопографія рогівки

300 за 2 ока

Комп'ютерна периметрія

150

Огляд очного дна у напрямку вузьких фахівців

250

Пневмотонометрія з консультацією лікаря

200

Ультразвукове А-сканування ока

150

Ультразвукове В-сканування ока

200

Консультація ретинолога

300

Передопераційна підготовка

500

Комп'ютерний розрахунок штучного кришталика перед операцією ФЕК

300

Перевірка гостроти зору, авторефрактометрія

150

 

Про Візіум

Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів в Києві. 10 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді більше 50 професійних лікарів офтальмологів, кращі хірурги і наукові медичні співробітники. Всі центри розташовані в зручних локаціях, і оснащені обладнанням провідних світових виробників. Наявність професійних медичних оптик на території клінік дозволяє надати оптичний асортимент і комфорт для пацієнтів.

10 центрів в Україні. 6 в Києві

Надійне обладнання

Більше 50 досвідчених лікарів-офтальмологів

Найдоступніша ціна

Діагностика зору дорослих і дітей в Сєвєродонецьку

Клініка «Візіум» - провідне медичний заклад Сєвєродонецька, що спеціалізується на комп'ютерній діагностиці очей. Сучасне обладнання дозволяє досвідченим лікарям-офтальмологів безпомилково визначати патології на ранніх стадіях, що є запорукою ефективного лікування. Регулярно проходячи обстеження, пацієнти зможуть уникнути серйозних проблем із зором, надовго збережуть його гостроту і загальне здоров'я очей.
 
Діагностика зору в Сєвєродонецьку - найпростіший і надійний спосіб запобігти віковим і інші патологічні зміни. Вона покаже наявність проблеми тоді, коли пацієнт поки ще не відчуває дискомфорту або погіршення зору.

Види діагностики очей в Сєвєродонецьку

Звернувшись в офтальмологічну клініку Сєвєродонецька «Візіум» пацієнти зможуть пройти такі дослідження:

 • Візіометрія, комп'ютерна діагностика рефракції ока або кераторефрактометрія. Визначається гострота зору.
 • Комп'ютерна тонометрія. Вимірюється внутрішньоочний тиск за допомогою комп'ютерного тонометра, що має мінімальну похибку.
 • Пахіметрія. З використанням ультразвукового зонда проводиться вимірювання товщини рогівки. Є обов'язковою для тих пацієнтів Сєвєродонецька, яким належить пройти процедуру лазерної корекції зору.
 • Комп'ютерна периметрія. Дозволяє спеціалісту оцінити функціональні можливості зорового нерва і сітківки ока. Використовується для діагностики глаукоми і неврологічних патологій.
 • Біометрія (ультразвукове А-сканування). Дозволяє виміряти довжину очного яблука, глибину передньої камери ока, розміри склоподібного тіла, товщину кришталика. Проводиться для визначення ступеня прогресування короткозорості і точного розрахунку розмірів штучного кришталика.
 • Ультразвукове В-сканування. Застосовується для дослідження внутрішніх структур ока в непрозорих середовищах. Даний метод дозволяє визначити відшарування скловидного тіла або сітківки, наявність пухлин, патологічних змін.
 • Оптична когерентна томографія. Тканини та структури сітківки перевіряються пошарово, на клітинному рівні з використанням слабоінтенсівного лазерного променя. Застосовується для діагностування патологій задньої стінки ока і моніторингу ефективності їх лікування.
 • Комп'ютерна томографія рогівки і передньої частини очного яблука.
Це тільки основні види діагностики по очах, які пропонує наша клініка пацієнтам Сєвєродонецька. Ми проводимо повне дослідження, що дозволяє точно встановити вид патології і причину її появи, що є запорукою ефективного і швидкого лікування. Його слід проходити регулярно, бажано щороку. Особливо це актуально для людей, старше 40 років, тих, хто планує вагітність, хто страждає на цукровий діабет, захворюваннями серцево-судинної, нервової системи, хто користується контактними лінзами.
 
Також наша клініка пропонує професійні послуги юним пацієнтам Сєвєродонецька. Перевірка зору для дітей проводиться в найбільш комфортних для дитини умовах і більше нагадує захоплюючу гру, ніж медичну процедуру.

Як проводиться діагностика зору в Сєвєродонецьку?

Спочатку лікар-офтальмолог проводить збір анамнезу. В ході спілкування з пацієнтом з'ясовуються скарги, побажання, визначаються спадкові або хронічні захворювання. Далі під мікроскопом вивчається стан сітківки, слизової, судин і зорового нерва. Обов'язково вимірюється внутрішньоочний тиск, проводиться комп'ютерна діагностика зору, вимірюється гострота. У дослідження також входить визначення гостроти бачення на різних відстанях.
 
Всі результати дослідження вносяться нашими фахівцями в спеціальний бланк. Роздруківка видається пацієнту на руки, а електронна копія зберігається в базі клініки Сєвєродонецька. Лікар розписує лікування, дає рекомендації.

Чому варто звернутися в «Візіум» Сєвєродонецьк

У нашому центрі діагностики зору жителі Сєвєродонецька отримають повний комплекс професійних послуг. Висока якість обслуговування досягається завдяки рядку факторів:

 1. Наявність в штаті досвідчених офтальмологів. У нас працюють дорослі і дитячі офтальмологи, вузькі фахівці. Це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.
 2. Укомплектованість центру обладнанням провідних світових виробників, зокрема Rodenstock, Alcon, Huvitz, ZEISS, Topcon, SCHWIND.
 3. Ми є мережевим центром, маємо представництва не тільки в Сєвєродонецьку, а й в інших містах України. На сьогодні у нас працює 9 клінік.
 4. Наявність власної медичної оптики. Все, що потрібно для проведення обстеження і лікування є у нас в наявності. Пацієнтам не треба нічого купувати додатково.
 5. Застосування в роботі виключно перевірених і ефективних методик. Всі процедури безболісні, комфортні і безпечні для здоров'я.
 6. Оптимальні ціни на комп'ютерну діагностику зору. Ми робимо все для того, щоб наші послуги були доступні кожному жителю Сєвєродонецька. Для пенсіонерів в клініці передбачені гнучкі системи знижок і спеціальні пропозиції.

Щоб записатися на діагностику або дізнатися більш детально особливості проведення обстеження, скориставшись контактними відомостями, наведеної на сайті. Надішліть нам онлайн-запит, зателефонуйте або особисто приходите в наш центр, розташований за адресою м Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 39.

Записатися на прийом

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Натискаючи кнопку «Записатися» ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності

×

Консультація спеціаліста

Здравствуйте! Наш специалист готов ответить на Ваши вопросы

Неверный ввод

Неверный ввод

Подробнее